Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio Motul de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by discharge View Post
    Rossi uzima titulu a ti ćeš pući od muke.
    Naravno, kao i komentator (zna on koji).
    https://tenor.com/view/marc-marquez-...e-gif-11780376
    Last edited by Sam Hornish Jr.; 01-04-19, 12:10.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #17




      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #18
        Pokusava da oponasa Rosija?
        https://youtu.be/siylU0Bzm1k

        a ne zna da svira.
        Last edited by Alan; 01-04-19, 22:47.

        Comment


        • #19
          ma daj ko skida Rosijeve fore. Markez ima svoje fore, najbolje, ono u Japanu kad je "preso igricu" mi je najomiljenija.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #20
            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            ma daj ko skida Rosijeve fore. Markez ima svoje fore, najbolje, ono u Japanu kad je "preso igricu" mi je najomiljenija.


            Veseli se dečače, slavićemo titulu!

            Comment


            • #21
              Originally posted by discharge View Post

              Veseli se dečače, slavićemo titulu!
              hocete ako neko Markeza upuca u noge. mm je novi kralj zapamti to.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #22
                Mozda je kralj za JL i AD. Da je vozio u eri VR, verovatno bi stajao u redu sa luzerima poput CS, DP...

                Comment


                • #23
                  E ne kapiram ovo. Kako misliš "Da je vozio u eri VR"? Pa on vozi u eri VR.

                  Činjenica je da je VR osvojio sve titule dok MM nije stigao u tu klasu. Od kada zajedno voze u istoj klasi (od 2013. u MotoGP) MM je osvojio 5 titula a VR 0.

                  Comment


                  • #24
                    Možda je Rossi goat za Melandrija, Kapirosija i Bađija, ali da je vozio u eri Doohan-a verovatno bi sad i on pecao.

                    Evo kako ste usrqli ovaj pdf, i pitate se što onda niko ne piše. Sve se svelo na Rossi vs MM. I to više nije njihov duel danas, već šbbkbb.

                    Sam, ne znam koja je poenta tvojih postova osim da provociraju Rossijeve navijače, bilo bi lepo da spustiš malo nogu sa gasa, ako nemaš šta o trci pametno da kažeš - ćuti, a ne pre i nakon svake trke da izazivaš.

                    Sa druge strane i vama VR navijačima je jako reaktivna sujeta, normalno je da sa 40 godina ne može da vozi na nivou nekoga od 25, njegovo vreme je prošlo, a umesto da budete zadovoljni što uopšte vozi vi bi da bude i prvi. Teško, baš teško



                    Možemo i šbbkbb priču da nastavimo, šta bi bilo da je moj komšija Rade seo sa 3 godine na motor? Ili da sam ja rođen 1365. možda bi sada istorija poznavala mene, a ne Miloša (K)obilića
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by crni View Post
                      Mozda je kralj za JL i AD. Da je vozio u eri VR, verovatno bi stajao u redu sa luzerima poput CS, DP...
                      Kljucna rec. Da je Rosi vozio u eri Agostinija...
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #26
                        1. Giacomo Agostini
                        2. Valentino Rossi
                        3. Ángel Nieto
                        4. Marc Márquez
                        5. Mick Doohan


                        Po mom nekom skromnom mišljenju (s tim da Rossi i Marquez mogu još da napreduju).
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Nerealan View Post

                          Sam, ne znam koja je poenta tvojih postova osim da provociraju Rossijeve navijače, bilo bi lepo da spustiš malo nogu sa gasa, ako nemaš šta o trci pametno da kažeš - ćuti, a ne pre i nakon svake trke da izazivaš.

                          ja sam dao moj komentar kao odgovor na ovo:

                          Originally posted by VR6 View Post
                          jel JLo vozio danas?
                          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          jel iko vozio danas osim mm?
                          i komentar je istinit jer se Rosi zalio da mm nije ni video (osim na startu)


                          a koliko vidim ti nisi ni ostavio komentar na trku zato sedi dole 1, i pusti nas koji hocemo da se druzimo i zezamo
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Tarantula View Post
                            1. Giacomo Agostini
                            2. Valentino Rossi
                            3. Ángel Nieto
                            4. Marc Márquez
                            5. Mick Doohan


                            Po mom nekom skromnom mišljenju (s tim da Rossi i Marquez mogu još da napreduju).
                            Odkle Angel Nieto sa ovim velikanima, on verovatno nije ni seo na masinu od 500 kubika, a nema Fredija Spensera naprimer.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Dr 93 View Post
                              E ne kapiram ovo. Kako misliš "Da je vozio u eri VR"? Pa on vozi u eri VR.

                              Činjenica je da je VR osvojio sve titule dok MM nije stigao u tu klasu. Od kada zajedno voze u istoj klasi (od 2013. u MotoGP) MM je osvojio 5 titula a VR 0.
                              JLo je bio vladajuci sampion kada je dosao MM, ne VR. Bolje napisi MM 5 titula, JLo 0.

                              Kada kazem era, mislim na period kada je jedan vozac nepobediv, kada neki vozac obelezi taj period svojom dominacijom. Nije MM dominantan, nego kombinacija MM-honda i to na nakoliko staza u sampionatu. Ok, pobedio je u Argentini sa 10 sec razlike, pobedice u Teksasu... Evo pitanja, zasto da ne pobedi u Austriji sa 10 sec razlike?

                              Comment


                              • #30
                                MM je vanserijski vozač, megatalentovan da se adaptira i usvoji novine, ali ponovo naglašavam MM + njegov tim + Honda (proizvod i menadžment) trenutno prave dominantan paket. Uz to da su mu se kroz karijeru lepo slagale kockice (nekoliko godina Moto3, šampion, dve godine Moto2, šampion, MotoGP vrhunski fabrički tim – isti razvojni put kao i Rosi) i nije morao da traći ni jednu jedinu godinu karijere, postao je klasa za sebe i trenutno (ove i sledeće godine a ako se nešto ozbiljno ne promeni pri mešanju karata za sezonu 2021. ili ne daj Bože neka povreda, što ne želim nikome) ne vidim zaista da će neko da ga zaustavi u nizanju titula. (Ako neko sumnja u to, neka pogleda FP4 iz Argentine.)

                                To veze nema sa time da je Rosijevo vreme prošlo. Rosi vozi odlično, više je nego konkurentan i bolji od da ne kažem baš celog, ali neka bude skoro celog grida, što je pokazao uostalom i u Argentini. Čovek je praktično pobedio, jer se trka vozila za drugo mesto. Svala čast na vožnji, želji i onome što ga motiviše da to radi još uvek.

                                Lorenco je 2015. osvojio titulu, ustvari je Rosi izgubio tu titulu. Da nije bilo zajedničkog glupiranja sve trojice, koje je počelo u Argentini a kulminiralo krajem sezone, Rosi bi te godine osvojio titulu. Tu se razilazimo u shvatanju “Rosijeve ere”, ali razumem šta hoćeš da kažeš.

                                Da je Markez vozio u vreme kad je Rosi bio dominantan, ne znamo šta bi bilo i ko bi bio dominantan. Ono što možemo jeste da ih poredimo sada kada voze zajedno na stazi uzimajući u obzir naravno da je jedan na vrhuncu karijere (koji doduše traje godinama) a da je drugi ipak u godinama i da je taj vrhunac imao ranije. Takođe možemo da poredimo njihove karijere prema njihovim godinama – Markez ima trenutno 26 godina i 7 titula/5 MotoGP, dok je Rosi sa 26 godina ima jednu manje 6/4. Na kraju ostaje nam da obojica završe karijere da ih uporedimo konačno zauvek.

                                Slažem se sa @Nerealan da je bezveze što se svaka rasprava završi njihovim poređenjem, ali su oni prosto dva vanserijska vozača a mi imamo priliku da ih pratimo u realnom vremenu i eto tako i zato na kraju uvek o njima.

                                Pohvale za vožnju u Argentini zaslužuju Masija (bravo na osvojenom prvom prvom mestu, španska škola je izrodila novu nadu) i Baldasari (za mudrost, strpljenje i vožnju, bravo Balda). I da nije uvek sve VR-MM(-JL), imam jedno razmišljanje, više pitanje, na temu VR46 akademije, probaću da ga sročim pre sledeće trke, možda neko ima neku ideju ili odgovor.

                                Comment

                                Working...
                                X