Announcement

Collapse
No announcement yet.

UEFA EURO 2020 - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UEFA EURO 2020 - Kvalifikacije

    Na linku ispod su sve grupe.

    https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/draws/
    Last edited by ognjen; 22-03-19, 16:04.

  • #2
    Gazimo ove Letonce, ne znam kako je jos samo 1-0. Ovo je najbolja generacija Makedonije posle xy godina, mnogo dobrih igraca.

    Comment


    • #3
      Goran Pandev, fudbalska velicina

      Comment


      • #4
        Ja ne znam jesam li ja corav,cime je to odusevljen Viskovic u igri Kristijana,skace na njegovo obicno dodavanje,Kristijano se nesto isfolira u skoku ovaj vice nebeski skok.Ja se samo plasim da Kristijano ne isfolira neki penal protiv nas,ako mu budemo branili sut i skok kao Ukrajinci ne moze on nista,nece taj dodati loptu,uvek gleda sut.

        Comment


        • #5
          I tako je mocni Luxemburg zaseo na celo grupe
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • #6
            Mnogo zanimljivih meceva do kraja kvalifikacija nas ocekuje. Nadam se da cemo videti i neku "manju naciju" na EP. Island je napravio bum sa ovom njihovom generacijom, 300k stanovnika i plasman na dva velika takmicenja je zaista veliki podvig. Naravno, ta prica se razlikuje od npr. CG za koju mogu da igraju i Ivanic i Stojkovic (i mnogi drugi koji nemaju prodju u rep. Srbije).
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • #7
              Englezi ili Francuzi osvajaju evropsko prvenstvo.

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

              Comment


              • #8
                Englezi ako osvoje ja više nikada ne napišem slovo na ovom forumu.

                Comment


                • #9
                  Nešto posustaje ''najbolji štoper na svetu''.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • #10
                    Gnabry odlican. Babel mrtvac promasuje, Njemci pogadjaju.

                    Comment


                    • #11
                      Ostao mrtvac u svlacionici. De Ligt smanjuje na 1-2.

                      Comment


                      • #12
                        Evo ga, 2:2.

                        Ima razloga za vjerovati u preokret Holandije. Bas je gotivna ova reprezentacija Holandije.

                        Comment


                        • #13
                          Zasluzeno se vratise. Lev upisao 3 boda pri rezultatu 2-0.

                          Dosta vise zelje i borbenosti pokazuju. Zasluzili su da okrenu rezultat. Ne znaju Njemci dje udaraju.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Ognjen View Post
                            Evo ga, 2:2.

                            Ima razloga za vjerovati u preokret Holandije. Bas je gotivna ova reprezentacija Holandije.
                            Baš gotivni.

                            Spoj mladosti i iskustva. U odbrani VVD i De Ligt. Na sredini Gini i Frenki i u napadu Depay i Promes. Bekovi tu možda malo škripe, ali vidim da je npr. na klupi Van Anholt.

                            Mogli bi oni dosta ako nastave ovako. U kakvom su kanalu bili u poslednje vreme, ovo je baš osveženje.

                            VVD-De Ligt-Frenki-Gini-Depaj. Lepa kičma repke.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • #15
                              Sta reci...

                              "Fudbal je igra u kojoj 22 igraca trce za loptom i na kraju uvek pobede Nemci.“

                              Comment

                              Working...
                              X