Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 4 5 6
Rezultati 76 do 79 od 79

Tema: UEFA EURO 2020 - Kvalifikacije

  1. #76
    Wednesday belgrade_owl avatar
    Datum registracije
    04.05.2017
    Poruke
    2.897
    Moć reputacije
    214748517
    Napokon su gotove i te kvalifikacije, jos uvek je nepoznato ko ce biti 4. tim u nasem play off krugu... ali se zato neke reprezentacije vec sada znaju u kojoj ce biti gtupi na zavrsnom turniru.

    Italija ce biti u Grupi A koja se igra u Rimu i Baku.
    Belgija, Rusija i Danska u grupi B koja se igra Kopenhagenu i St. Petersburgu.
    Ukrajina i Holandija u C (Amsterdam i Bukurest)
    Engleska u grupi D (London i Glazgov)
    Spanija u grupi E (Bilbao i Dablin)
    Nemacka u grupi F (Minhen i Budimpesta)

  2. Your Google Adsense code here
  3. #77
    Wednesday belgrade_owl avatar
    Datum registracije
    04.05.2017
    Poruke
    2.897
    Moć reputacije
    214748517
    Ako nekoga zanima, obavljen je zreb za baraz u kvalifikacijama za EP, ukoliko se zajebemo pa pobedimo Norvesku na strani bicemo domacini u finalu.

    Path A

    Semi-finals
    Iceland 26 Mar (SF1) Romania
    Bulgaria 26 Mar (SF2) Hungary

    Final
    Winner semi-final 2 31 Mar Winner semi-final 1


    Path B

    Semi-finals
    Bosnia and Herzegovina 26 Mar (SF1) Northern Ireland
    Slovakia 26 Mar (SF2) Republic of Ireland

    Final
    Winner semi-final 1 31 Mar Winner semi-final 2


    Path C

    Semi-finals
    Scotland 26 Mar (SF1) Israel
    Norway 26 Mar (SF2) Serbia

    Final
    Winner semi-final 2 31 Mar Winner semi-final 1

    Path D

    Semi-finals
    Georgia 26 Mar (SF1) Belarus
    North Macedonia 26 Mar (SF2) Kosovo

    Final
    Winner semi-final 1 31 Mar Winner semi-final 2
    Izmenio/la belgrade_owl; 22.11.2019 u 18:45.

  4. #78
    Wednesday belgrade_owl avatar
    Datum registracije
    04.05.2017
    Poruke
    2.897
    Moć reputacije
    214748517
    Obavljen zreb za EP 2020.

    GRUPA A: (Rim, Baku): Italija, Švajcarska, Turska, Vels.
    GRUPA B: (Kopenhagen, Sankt Peterburg): Belgija, Rusija, Danska, Finska.
    GRUPA C: (Amsterdam, Bukurešt): Ukrajina, Holandija, Austrija, Pobednik plej-ofa divizije D.
    GRUPA D: (London, Glazgov): Engleska, Hrvatska, Češka, Pobednik plej-ofa divizije C (Srbija, Norveška, Škotska ili Izrael).
    GRUPA E: (Bilbao, Dablin): Španja, Poljska, Švedska, Pobednik plej-of staze “B”.
    GRUPA F: (Budimpešta, Minhen): Nemačka, Francuska, Portugalija, Pobednik plej-ofa divizije A.

  5. #79
    E! V!ad Vladan avatar
    Datum registracije
    01.04.2008
    Poruke
    63.944
    Moć reputacije
    214750070
    Koja smehoteka, C grupa ce biti dobra ako prodje Srbija. F grupa je nenormalna, a ovo ostalo dno dna, slabo i za kvalifikacione grupe, na sta je spao Euro jad

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 4 5 6

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •