Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fitness Zone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Još jedan savet. Ne gledajte steroidaše tipa Lazara Angelova i Jeffa Seida. Pored steroida imaju savršenu genetiku. I nisam ja onaj ljubomorni tip što su oni veći jer se meni to i ne svidja, već da ne bijete glavu zašto su oni veći a vi niste uspeli to da ostvarite. Pored toga što treniraju savršeno i vode računa da im ne oduzmem taj deo, oni i uzimaju steroide što je legitimno, ali samo da znate da ne krivite sebe što nemate te obime uz taj. mali procenat bf.



    Odličan sklad i ima normalan izgled, ne želite da izgledate kao idioti... VS



    vs




    Ja sam uvek težio 1. i smatrao to za dovoljno i pristojno, meni su 2. i 3. odvratni tako da ukoliko neko želi to neka ne čita šta pišem i neka ode da vidi kako se uraditi steroidima i nek se posveti dijeti i treniranju svaki dan i konsultuje se sa korisnicima i pro ljudima.

    Zola slažemo se samo u pogledu broja ponavljanja ja zagovaram do otkaza ništa više.
    Last edited by Cassius Clay; 20-03-19, 14:15.

    Comment


    • #32
      Nikad nisam razumeo ljude koji zele da izgledaju kao ovaj na trecoj slici
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • #33
        To je zato što ljudi moraju da budu ekstremi u svemu. U tetovažama, u mišićima, golotinji, silikonima, samo da bi se istakli i bili primećeni nesvesno objektivizujući sebe.

        Za 10 godina normalan izgled će biti najpoželjniji a verujem i da je danas. Poenta je upravo onaj antički ideal sklada i zdravog tela čisto kao orudje za normalan život i mentalno zdravlje.

        Ljudi pate od toga da budu primećeni i rade sve kako bi se uklopili u te nove zadate norme.

        Furaš old school, normalan izgled i normalne muške stvari i to je dobitna kombinacija. Radi stvari sebe radi a ne radi sredine. Najlakše je danas biti istetoviran muškarac u ženskoj odeći sa dva pravca 1) wannabe krimi 2)feminiziran.

        Ja ti dajem treći pristup - budi normalan. Učlani se ovaj mesec za samo 9.99$ full access svim materijalima.

        Comment


        • #34
          https://www.youtube.com/channel/UCDJ...V4chqESDzWQ_tw

          Ja pratim ovog lika, zbog toga sto mi je interesantan, ne pravi se neka faca i ne pametuje oko svega i svacega, veoma skroman i dobar kontent

          Comment


          • #35
            Što se tiče jujtuba, ima baš mnogo fejkova i obmana i slično. Meni kad su trebale neke nove vežbe ili da naučim nešto novo, ovog lika sam pratio. Verovatno i najjači u tom svetu fitnesa. Profi, radi sa profesionalnim sportistima i koristi nauku kod objašnjavanja. Znači, sve lepo objasni kako i šta utiče i zbog čega. Skoro sam ga gledao kako radi sa Antoniom Brownom (Ko ne prati NFL, to je jedan od najboljih WRova).

            Posebno volim njegove vežbe za trbušnjake. Imao je odlične i inovativne vežbe.

            https://www.youtube.com/user/JDCav24
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #36
              Sale je odličan momak ali je usmeren na powerlifting. Previše on jede i prevelik je za moj ukus iako ne deluje tako na klipovima.

              Athlean-x je tata nad tatama. Stvarno vrh tip i mnogo sam naučio od njega kroz vreme. Scooby1961 je serator jer voli da filozofira ali zna dosta.
              Last edited by Cassius Clay; 20-03-19, 17:23.

              Comment


              • #37
                Nije to dobro jer posle tih 15 treba da istrcim jos 15. Jako je los osecaj kad pluca mogu a noge otkazu zbog najgluplje moguce stvari.

                Koliki vam je obim listova? Kazu da se desava kad je misic slab a kod mene to nikako nije slucaj.
                Meni je 41cm na "najdebljem" delu.
                Last edited by Indigo; 20-03-19, 18:15.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • #38
                  Nzm nisam merio posle ću, prirodno su mi noge dobre bar to. Verovao ili ne svaka tačka na nogama i svaki bol može da bude i do nekog nesklada na kičmi i ledjima jer možda nešto nije u skladu i to se reflektuje. Svima preporučujem imali problema ili ne da što češće vise sa šipke makar 5 minuta, bildovali ili ne.

                  Da malo oslobode taj pritisak iz donjeg dela ledja.

                  Pokušavam da se setim tog bola sigurno sam ga i ja osećao nekad i što više pokušavam da se setim dešavao se kada sam trčao loše i bez zagrevanja ako se sećam. Ako je to onaj bol kao kad ti se užare cevanice. Dešavalo mi se pre kad sam trčao na bus u patikama koje nisu za trčanje i iznenada sam trčao.

                  Ne znam iz koje fioke u glavi sam ovo izvukao ali to je onaj osećaj kad znaš kako tačno nešto boli, pod uslovom da sam pogodio bol. Bukvalno te boli da moraš da trljaš cevanice, mislim da je to to.

                  Aj probaj sledeći put da gaziš prsti i spuštaš nogu do kraja znači umesto / ovoga da prvo zadnjim delom pa prstima ti \ prvo prednji deo pa spuštaj zadnji. Nisu ovi znakovi neka ilusteacija Bog zna kakva Ali probaj samo.
                  Last edited by Cassius Clay; 20-03-19, 18:28.

                  Comment


                  • #39

                    Comment


                    • #40
                      Vec sam menjao tehniku trcanja zbog toga, dosta manje podizem nogu kako bi vibracija bila manja. Nije mi prvi put ali sam ispizdeo sto mi se desilo ponovo. Nosim reebok i lotto koje su mi najbolje i najlakse za trcanje.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • #41
                        Meni nije bitno kako izgledam, bitno mi je da se dobro istrosim, da izbacim energiju i da se na kraju dobro osecam.

                        Skoro svako jutro na trcanje, nije bitno koliko, bitno je da se izmoris. Ne volim brojke, statistike, uporedjivanja itd.
                        Ako je bas lose vreme onda kuci skacem, masem, radim sklekove, trbusnjake, i neke svoje vezbe izmisljam.
                        Evo sad je doslo prolece pa sam za vikend vozio biciklo, mada se nisam nesto oznojio.

                        Samo antiperspirante ne koristite nikako.

                        Comment


                        • #42
                          Ја сам грађен као антички богови.

                          Индиго, за трчање само ASICS.
                          Као да лебдиш.
                          Ја их носим годинама, исто имам велике листове и изражено јаке ноге и немам проблема колико год да трчим.
                          А најмање трчим 6 км.

                          Comment


                          • #43
                            Čuj Limune važno je truditi se biti zdrav. Statistike poredjenja i slično, to je loše. Loše je i uzimati svašta samo zbog izgleda. E sad, neko preferira trčanje, neko teretanu i šipke, kako god.

                            Ja za kardio ubacujem burpees i shadow boxing i vijaču. Ništa ne može da zameni trčanje ali mi nije bitna kondicija iskreno.

                            Comment


                            • #44
                              Da li je istina da voznja bicikla moze da bude opasna za testise?
                              Nedje sam citao da ih ostecuje i moze da izazove sterilnost.
                              Moze li se na sobnom biciklu steci solidna kondicija?
                              Takodje kazu da treba izbjegavati trbusnjake jer prilikom njihovog izvodjenja stvara se preveliki pritisak na prsljenove i moze da se izazove diskus?
                              Last edited by E1_PG; 22-03-19, 22:16.

                              Comment


                              • #45
                                Evo ti idealno sobno biciklo.. ne moras da brines za testise jer ti nece bit milo da sjednes.

                                Comment

                                Working...
                                X