Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fitness Zone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Što se tiče uložaka za patike najbolje je da vam ih naprave po vašoj nozi.

    Ako ste u NS odete u anatomiku Grubin u Pašićevoj ulici. Kompjuter vam očita oblik tabana i po njima napravi uloške. To ne može da se meri ni sa jednim gotovim ulošcima jer ovi se prave lično za vas. Oko 5 hiljada je cena. Napravio sam dva para, mrzelo me da stalno prebacujem. Imao sam bolove u ahilovoj tetivi, otkad ih nosim nemam taj problem.

    Što se tiče rekreativnog bavljenja sportom, trčanje i vožnju bicikla ne bih preporučio jer su aktivnosti usmerene većinom na noge. Ranije sam učestalo trčao, istopio i mast i mišiće. Nije dobro ni za kolena. Aktivnosti bi trebalo da budu usmerene na celo telo.

    Bodyweight je najbolji. Radio sam dva puta nedeljno push i pull treninge. Znači razne vrste sklekova i razne vrste zgibova sa nogama na betonu. Kad sam radio push radio sam i trbušnjake, kad sam radio pull radio sam noge, razne vrste čučnjeva i iskoraka.

    Najduže sam izdržao dva meseca jer psihički je teško sam trenirati u dužem periodu.

    Pre nekog vremena sam krenuo na rekreativni boks. Boks je sport koji izgradi telo onako kako telo treba da izgleda. Treninzi su raznovrsni: tehnika, u paru, šedou boks, udarci u džak, bodyweight vežbe, sa tegovima, koordinacija, lagani sparing. Svakom bih to preporučio. Ko je iz NS, klub se zove Fitbox, nalazi se kod mornarice u 1300 kaplara.

    Evo slike uložaka za patike.
    Last edited by goku; 23-03-19, 17:28.

    Comment


    • #62
      Originally posted by mr.gold View Post
      Него, имате ли неку технику?
      Ја користим огледало, али не могу да погодим све углове ...
      Можда комшиница. Да ли би исправно разумела?
      Bogami treba ti neka sa bogatim iskustvom da ti to izvaga.
      Ne znam kakve su ti te komsinice,ja imam jednu nudistkinju ta je obucavala generacije i generacije,a i dalje se dobro drzi.Zasluzila je 13 julsku nagradu.
      Ta bi znala da ti da dijagnozu,vise joj vjerujem no i jednom urologu.
      Last edited by E1_PG; 23-03-19, 17:42.

      Comment


      • #63
        Иване, хвала ти на савету
        Ништа боље него поразговарати са човеком од искуства.

        Ја ћу питати комшиницу/е.
        Кренућу редом, али ћу се позвати на тебе и твоје искуство.
        Рачунам да ће разумети моју, сада опсесивну, потребу да ми тестиси остану здрави.

        Хвала ти на одговору и просто не верујем да овакво битно питање не занима друге форумаше.
        Закључујем да не возе бицикле.
        Нема друге.

        Comment


        • #64
          Uticaj bicklizma na reproduktivne organe by Djetic&NosacGacaPrekoHelanki
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • #65
            Sta kazete na trake za vezbanje i njihov uticaj na jacanje i oblikovanje misica?
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • #66
              Originally posted by NSG View Post
              Sta kazete na trake za vezbanje i njihov uticaj na jacanje i oblikovanje misica?
              Zavisi od motivacije.

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • #67
                Originally posted by kronostime View Post
                Zavisi od motivacije.

                Hahahaha, mislio sam na onu elasticnu
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • #68
                  Dobre su, sve je dobro ako opteretiš mišić. Odlične su kao pomagala ako hoćeš da utreniraš muscle ups, sve je dobro samo neka se trenira. Za veće telo veće težine jer bi manjim morao da radiš 10h da bi dostigao to opterećenje.

                  Za Ronaldo telo dovoljne bučice od 20kg, pa i 15, šipke, i to je to.

                  Naravno low carb ishrana, konstantno treniranje, itd.

                  Comment


                  • #69
                    Danas sam prvi put u zivotu uradio 50 sklekova u jednoj seriji.

                    Comment


                    • #70
                      Kako dises? Jel za svaki sklek izdahnes i udahnes ili?

                      Comment


                      • #71
                        Udisem tokom spustanja,izdisem tokom dizanja.

                        Comment


                        • #72
                          I ja sam tako ranije, al sam primetio da mogu mnogo vise da uradim kad lagano disem ali duboko, otprilike 6 skleka na jedan uzdisaj-izdisaj.

                          Comment


                          • #73
                            Danas sam bio prvi put u jednom cross fit centaru.

                            Tabata zagrevanje 4 minuta, 20 sekundi rada, 10 sekundi odmor. Jaze i stomacne sklekove. Onda 5 serije po 10 back squats.

                            Glavni deo je 6 deadlifta, 20 swings i 10 burpees i skok na kutiji. Uraditi ovo koliko mozes u 20 minuta. 4 krugova sam odradio, dusu sam ispustio

                            Carski je ovo, previse trosi, veoma dobro da se utegnes i za jacinu

                            Comment


                            • #74
                              Je li opasno stiskat onu gumu za jacanje podlaktica i sake?
                              Evo 5 6 godina je imam i cesto je koristim,bojim se da me srce ne okine jedan dan.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Je li opasno stiskat onu gumu za jacanje podlaktica i sake?
                                Evo 5 6 godina je imam i cesto je koristim,bojim se da me srce ne okine jedan dan.
                                Nekad su za to sluzili Reporter i Start: zdravo za podlakticu, a i prostatu.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X