Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fitness Zone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Neka Slejve postavio sam ozbiljno pitanje.
    Tema nije bezazlena.
    Hvalio si se nedje kako vozis biciklo pa me zanimaju i tvoja iskustva izmedju ostalog.

    Comment


    • #47
      Never stop pumping!

      Uzivao sam u biciklizmu dok me koljeno nije izdalo. Nakon toga sam na biciklo ponovo sjeo samo u okviru terapije za oporavak koljena Ali dok sam mogao i dok me je zdravlje sluzilo sam vozio svakodnevno. A sto se testisa tice, cuo sam i ja svakakve price... ja licno nemam nikakvih problema... ili mozda imam, a ne znam
      Last edited by powerslave; 22-03-19, 21:35.

      Comment


      • #48
        Ivane možeš umreti od najbanalnije stvari, treba se čuvati ali to u strahu nikako. Mene to jako nervira. Nemoj ovo, nemoj ono, čak kažu nemoj travu nemoj pečurke ali pij kola kolu to je kul. Sad, ja nisam nikada konzumirao ni travu niti sam bio na nekoj vrsti droge pa ni pečurkama, ali svi se upinju da ti kažu kako šteti ovo šteti ono, a umire se drug moj od koka kole, euro krema, i ostalih sranja sa onim najprostijim šećerom.

        Tako da bolje da voziš bajs totalno shroomed i da posle odradiš par trbušnjaka nego da pojedeš 5 palačinaka i 2l koka kole.

        Od toga se dobija rak, od toga se mre.

        Comment


        • #49
          U pravu si Uki,nadam se da nisam nikog uplasio,nije mi to bila namjera.
          Svaka fizicka aktivnost je dobra dok je to u nekim normalnim granicama.
          Ne bi citavi svijet vozio biciklo,da je to stetno.Djeca se ne bi radjala po Kini gdje je biciklo osnovno prevozno sredstvo a znamo kakav im je natalitet.

          Comment


          • #50
            Te ljude sto kazu nemoj travu, nemoj pecurke.. pa to treba osamarit cim progovore. Cujes stetno... nema tu nista stetno. To nam je dala majka priroda i to je zdravlje

            Comment


            • #51
              Ja nemam jasan stav kad je u pitanju trava.
              Uzeo sam 4 5 puta u zivot i mogu da kazem da nije imala bas neko pozitivno dejstvo na mene,mada sam jednom pomijesao pivo,lozu,travu i to je nekako bas lose ispalo pa mozda od tad imam averziju prema tome
              U svakom slucaju mislim da mlada,zdrava osoba ne bi trebala da se bori sa svakodnevnim stresom na takav nacin.
              To je po meni otupljivanje mozga,bijeg od realnosti,i cini mi se da jako lose utice na motivaciju ljudi.
              Neke ljude koje znam je dovela do neprepoznatljivosti,od veselih,poletnih osoba sad izgledaju kao neka trupla mesa,bezivotna.
              Opet sa druge strane mozda je za starije ljude,poslovne,bolji nacin za opustanje od bromazepama,zolofta,ksalola i ostalih cuda,sta znam.
              Last edited by E1_PG; 22-03-19, 22:48.

              Comment


              • #52
                Originally posted by mr.gold View Post
                Ја сам грађен као антички богови.

                Индиго, за трчање само ASICS.
                Као да лебдиш.
                Ја их носим годинама, исто имам велике листове и изражено јаке ноге и немам проблема колико год да трчим.
                А најмање трчим 6 км.
                Nosio sam ih nekad, mozda bih mogao ponovo probati.

                Juce sam istrcao 7 km i to uz manji bol, sto moze da znaci da se upala povlaci. Stao sam kada je stopalo pocelo lagano da zabada. Otok mi se javio samo na desnoj nozi i to sam tretirao sa ledom pa se brzo povuklo.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Powerslave View Post
                  Te ljude sto kazu nemoj travu, nemoj pecurke.. pa to treba osamarit cim progovore. Cujes stetno... nema tu nista stetno. To nam je dala majka priroda i to je zdravlje
                  Pre neki dan sam gledao jutarnji program gde je gostovala neka doktorka, kaze ko jednom pusi travu taj sigurno zavrsava na heroinu.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by limun View Post
                    Pre neki dan sam gledao jutarnji program gde je gostovala neka doktorka, kaze ko jednom pusi travu taj sigurno zavrsava na heroinu.
                    Pa da, tako se počinje.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by limun View Post
                      Pre neki dan sam gledao jutarnji program gde je gostovala neka doktorka, kaze ko jednom pusi travu taj sigurno zavrsava na heroinu.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • #56
                        Ljudi ne pusite travu,ne drogirajte se,ne pijte alkohol.
                        Sport je najbolja stvar za opustanje i za stvaranje osjecaja zadovoljstva.Nema ljepse stvari nego kad odem u lov,pa se rekreiram,pa ubijem malu lisicu,vuka,divlju svinju.
                        Pa se svi druzimo,jedemo paprikas i srecni smo.
                        Pa planinarenje,pa basket,pa trcanje u nekoj sumici.
                        Uvece zaspes u 9 i probudis se u 6,odmoran i svjez za nove izazove.

                        Comment


                        • #57
                          A nista lepse brate nego kad uvece dodjes kuci sa posla, zarolas jednu batinu, sednes za komp i lagano purnjas. Igras malo igrice, malo youtube, malo zabodes razmisljajuci nesto. Pa skontas da ti je ostalo jos pola u piksli, pa opet nova runda. Posle se uspavas kao malo dete.

                          Dobar je i sport, dobro je i planinarenje, ali ni ovo nije lose. Pored toga sto ti svaka radnja postane interesantnija, trava otvara neku novu dimenziju shvatanja stvari. Npr kad napusen gledam fudbal, mnogo dublje ukapiram svaki potez, sva desavanja na terenu. Isto tako i za film, za igricu, uvek se pronadje neka dublja sustina.

                          I nije stetna uopste ako se ne preteruje.

                          Comment


                          • #58
                            Najbolje filmove i igre su pravili naduvani reziseri, odnosno timovi.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by limun View Post
                              Meni nije bitno kako izgledam, bitno mi je da se dobro istrosim, da izbacim energiju i da se na kraju dobro osecam.
                              Slazem se sa ovim, mislim da je ovo jedini ispravan stav ako si rekreativac naravno.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Ivan_PG View Post
                                U pravu si Uki,nadam se da nisam nikog uplasio,nije mi to bila namjera.
                                Ма ниси.
                                Након твог поста сам ритуално спалио бицкл уз приношење жртве, и почео са активном контролом тестиса.
                                Мало ми је глупо да их цео дан гледам, али јбг здравље је на првом месту.
                                Планирам да изађем на кеј као глас разума, да натерам све возаче да прегледају тестисе.

                                Него, имате ли неку технику?
                                Ја користим огледало, али не могу да погодим све углове ...
                                Можда комшиница. Да ли би исправно разумела?

                                Comment

                                Working...
                                X