Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas je karikatura :'D Odvratni svi udarci... Miomir mnogo los na mrezi, previse bi se on nadmudrivao...

    Comment


    • Prikucava svaku bez kretanja i pogađa, ovo odavno nisam video.

      Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Jb, Misa mu sam daje lopte da ovaj ispucava... Menjaj nesto, teraj ga da trci, neki slajs ubaci, drop shot...

        Comment


        • Ja pizdim zbog toga, i vrati dva mini brejka i onda opet usere. Setaj ga Keco nemoj mu slati lopte na reket.

          I opet ISTO, vrati MB a ne može da odservira za izjednačenje, dozvoljavas da ti lupa dropsotove koje ti treba da pucaš i da ga setas . Ne možeš da odvedes meč u treći set.
          Odavno nisam ovako ispizdeo.

          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
          Last edited by cacanin; 24-03-19, 02:05.

          Comment


          • Pokazao je neke loše osobine, nije baš puno koristio glavu, nedostajalo je i borbenosti...


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Ferer i dan danas nema receptor za bol, covek ne zna za umor, pravi pit bul.

              NIJE JOS ZA PENZIJU!
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ferer drži čas mlađahnom Saši.
                Kakav je poen sada odigrao na mreži

                EDIT:

                Last edited by Marija81; 24-03-19, 02:41.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ferer uživa na terenu.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • I pobeđuje.
                    Samo da ne bude labudova pesma.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Daaaavid



                      Sasa gubi dosta poena , branio je proslogodisnje finale..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • osaka ispala.ja sam pakosno srecan
                        Wizard

                        Comment


                        • Kecmanoviću nedostaje iskustva, Rubljev prvi put ove sezone vezao 4 pobede a da to nije čelindžer, Čilić se ponovo ugrizao za jezik nakon iznetih ambicija u vezi broja 1 dok poraz A. Zvereva više nije vest koja iznenađuje
                          sigpic

                          Comment


                          • Steta za Miomira, mislim da je imao sanse, pogotovu u prvom (drugi nisam gledala), bas je bzvz prosuo dva brejka, pa i vodjstvo u tb, ali sve ovo ide na racun sticanja uskustva.

                            A Tijafo je jakoo cudan lik, mislim teniser, neverovatna snaga u udarcima zarobljena u telu cesto odsutnog coveka sa terena. Na momente kao da nije prisutan uopste.

                            Novak veceras protiv Delbonisa oko 21h.
                            Duci protiv Kirjosa nocas ne pre 2h.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Uzasnu tehniku ima (ima veze sa vrv sa zivotnom pricom gde je optprilike u ranom periodu ucio osnove sam ), meni svakako teniser za biranje kada cu da gledam njegov tenis. A i ono pokazivanje misica mi je bas bzv .

                              Miomir jos mora da radi na drugom servisu, a skorasnji mecevi pokazuju i na mrezi , sa time da mi je to prilicno iznenadjenje posto sam ga dosta gledala u juniorskoj konkurenciji kada mi se cinilo da ima sasvim dobar osecaj za prilazne udarce, sto je mozda i najbinija stvar u igri na mrezi
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Da se osvrnem na Andreesku ,tako fantastican spoj fizicke snage,besprekorne tehnike i teniske inteligencije odavno nisam videla u zenskom tenisu.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X