Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 - sezona 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    svaka cast forum1nick ako si ovo tacno predvideo.

    btw, sto je ova tema u arhivi?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #77
      Bice otvorene teme za svaki trkacki vikend. Nema potrebe da je cuvamo.

      Comment


      • #78
        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        svaka cast forum1nick ako si ovo tacno predvideo.

        btw, sto je ova tema u arhivi?
        Pa imaš taj post u ovoj temi pa vidi kada sam ga napisao.

        Ja lično bih najviše volio da Leclerc bude ispred Vettela, jer ne volim to Vettel-ovo licemerje kada na stazi traži uslugu, a kasnije odbija da je vrati (Weberu konkretno). Kada kao mlad vozač pravi gluposti i to opravdava mladošću, a onda za iste stvari napada još mlađeg Maxa, kada se zakuca na stazi u Hamiltona i uživo ga optuži da je pritisnuo kočnicu, a telemetrija kasnije pokaže da Hamilton nije dirao kočnicu nego Vettel gas,... Kada skoro da zakuca u zid kolegu iz ekipe. I sve ove pizd@rije napravi dok vozi ili najbrži ili drugi najbrži bolid na gridu.

        Ali... u današnjoj F1 Vettel za jednu trku zaradi koliko Leclerc za cijelu sezonu, a to ima uticaj i na konačan rezultat - nažalost.
        Osim toga Vettel je jako iskusan i odličan vozač i mora se biti top klasa da bi ga se dobilo u istom bolidu, kao što je to uradio Rikjardo.

        Comment


        • #79
          mislis da Sarl nije top klasa? ok ajde videcemo ima vremena ;)

          ps. nemoj mi na ovo odgovarati ova tema je u arhivi glupo mi da zalazim ovde
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment

          Working...
          X