Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 - sezona 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by somborac View Post


    Originally posted by Alan View Post
    Samo da neko od urednika doda broj 1 iza reci FORMULA u naslovu teme.

    Dule iznese velike planove i od tad ga nema, Vanja i Nikoletina se ne javljaju. Ti Somborac bi bio odlican urednik, odavno pratis, realan si u komentarima, umeren.
    Ok otvorena je opsta tema 2019., ljudi se poveli za ovim LiVE koje nema, ali nista strasno, ako postoji potreba svako moze da je otvori.

    Sto se tice Vanje vise puta je receno da se on povukao, vise i ne dolazi ovde. Nikoletina je uskocio prosle sezone kao mod, ali od ove ga nema. Zasto, nemam pojma.
    Dule se ponudio sam da sredi pdf, ali nema ga od tada.

    Neko je u svakom slucaju potreban. Neko ozbiljan, tolerantan, nekofliktan i ne mnogo pristrasan [emoji3]
    Videcemo u narednom periodu sta ce da se desi, ali ko je zaintetesovan ili ima svog kandidata, moze da ga "baci" slobodno [emoji4]

    P.S. Dodala sam 1
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #17
      Hvala, samo otvaranje tema nije problem, treba neko ko ce da privuce nove i podstakne postojece clanove. Ja na forum uvek dolazim a dolazim nekoliko puta na dan, uvek prijavljen i vidim 10 gostiju i ni jednog clana, pozivam sve clanove da dolaze prijavljeni a goste da se registruju i pisu. Predlazem da svi koji ucestvuju ovde pisu makar po tri poruke za vikend kada ima F1 i jos toliko preko nedelje. Za pocetak.

      Comment


      • #18
        Pitanje za poznavaoce i navijace Ferarija, kako ce se odvijati odnos Vetel - Leklerk i kada ce Leklerk postati prva violina Ferarija? Ja ove i naredne sezone dajem prednost Vetelu da li gresim?
        Somborac, ima li Leklerk francusko poreklo?
        Last edited by Alan; 01-04-19, 22:32.

        Comment


        • #19
          Neće Fetel biti ni malo zaštičen ako Leklerk bude konstantno brz k'o prošli vikend......
          Odličan potez je bio pružiti mu šansu već ove sezone, jer osim Maxa ne vidim trenutno nikog mladog baš sa toliko talenta, a po meni je on i kompletniji vozač od Ferstapena.
          Poreklo neću istraživati, pošto će mi se samo reći ako budeš navijao za njega
          ¡Si Señor!

          Comment


          • #20
            Mislio sam ako ih puste da se trkaju, ne bude timskih naredbi, ko ce izaci kao pobednik

            Comment


            • #21
              Nijanse su u pitanju, to će se menjati iz trke u trku...
              ¡Si Señor!

              Comment


              • #22
                Originally posted by Alan View Post
                Mislio sam ako ih puste da se trkaju, ne bude timskih naredbi, ko ce izaci kao pobednik
                pa video si na prethodne dve trke. znas i sam da je i na prvoj bio brzi ali su mu zabranili preko radija.

                nego glavno je pitanje sta ce Hamilton ako Ferari sredi pouzdanost a zadrzi ovu brzinu. Toto uopste nije bio odusevljen kao da i on zna da ce ovo kratko trajati.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #23
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Ok otvorena je opsta tema 2019., ljudi se poveli za ovim LiVE koje nema, ali nista strasno, ako postoji potreba svako moze da je otvori.

                  Sto se tice Vanje vise puta je receno da se on povukao, vise i ne dolazi ovde. Nikoletina je uskocio prosle sezone kao mod, ali od ove ga nema. Zasto, nemam pojma.
                  Dule se ponudio sam da sredi pdf, ali nema ga od tada.

                  Neko je u svakom slucaju potreban. Neko ozbiljan, tolerantan, nekofliktan i ne mnogo pristrasan [emoji3]
                  Videcemo u narednom periodu sta ce da se desi, ali ko je zaintetesovan ili ima svog kandidata, moze da ga "baci" slobodno [emoji4]
                  evo ja predlazem Alana. kako kaze svaki dan posecuje ovaj forum i vidi se da se trudi i da mu je stalo da ponovo "zazivi", osim toga je korektan i ozbiljan covek.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #24
                    Kulturan, korektan, sasvim bi ok bilo da uređuje ovaj pdf..........
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • #25



                      Mogu misliti kakva nostalgija bije stare ljubitelje F1 kad pogledaju par imena na ovoj listi

                      Ps. Sto se tice moderacije, prije svega mi je zao sto je Vanja napustio F1 desavanja a kako Olja kaze, izgleda i forum uopste. Momak koji je bio prepun informacija o F1 do najsitnijih detalja i koji se uvijek trudio da ih iznese na jednostavan i sazet nacin a da opet obuhvati sve ono o cemu se pisalo ili sto je bila tema. Zaista veliki gubitak za ovaj pdf.

                      Sto se tice Alana, ima moj glas takodje.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        pa video si na prethodne dve trke. znas i sam da je i na prvoj bio brzi ali su mu zabranili preko radija.

                        nego glavno je pitanje sta ce Hamilton ako Ferari sredi pouzdanost a zadrzi ovu brzinu. Toto uopste nije bio odusevljen kao da i on zna da ce ovo kratko trajati.
                        Malo mi je dve trke da procenim, pola ili cela sezona je mera. Pogotovu sto se Vetel ili ko vec zeznuo oko strategije odlaska u boks u prvoj trci a i u drugoj nesto nije bilo uredu sa gumama ili sam ja nesto debelo omasio, nije mi jasno kako je Botas izgubio poziciju od Maxa i Vetel zamalo od Hamiltona pri odlasku na zamenu.
                        Mislio sam pre pocetka sezone da ce Vetel pocistiti Leklerka kao i ostale timske kolege a sad vise nisam siguran.
                        Nema problema za Mercedes Juniore a tu je i faktor Hamilton ako zagusti

                        Comment


                        • #27
                          Zahvaljujem svima, Vanja mi je prosle godine ponudio da budem urednik i nisam mogao da prihvatim, nisam ja dovoljno obrazovan i pismen za tako nesto, pristrasan sam, navijacki nastrojen... F1 neizmerno volim a navikao sam i na ovaj forum tako da cu uvek biti tu a neko od vas troje neka bude urednik ja sam tu da pomognem.

                          Comment


                          • #28
                            Pozivaju se pre svih Nikoletina, aktuelni mod da se izjasni hoce li ili nece dalje ovo da radi, a zatim i Dule, koji je imao neke predloge oko izmena na pdf-u i aktivnijeg ucesca.

                            A ti Alane razmisli
                            Svi smo mi navijaci i u dubini duse pristrasni, malo je strucnjaka
                            A ako ljudi kazu da si oke, znaci to je to
                            Uostalom trenutno uopste nije guzva, lepo bi moglo da se radi i da te glava ne boli, taman da udjes u fazon dok se jos naroda ne skupi
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Alan View Post
                              Zahvaljujem svima, Vanja mi je prosle godine ponudio da budem urednik i nisam mogao da prihvatim, nisam ja dovoljno obrazovan i pismen za tako nesto, pristrasan sam, navijacki nastrojen... F1 neizmerno volim a navikao sam i na ovaj forum tako da cu uvek biti tu a neko od vas troje neka bude urednik ja sam tu da pomognem.
                              podcenjujes sebe ti si ovde najstariji ako se ne varam nemoguce da nisi "dovoljno obrazovan i pismen" pa zavrsio si valjda osnovnu skolu majku mu to je dovoljno, neko nije ni to zavrsio pa je pametniji ovde od sviju nas. Uostalom ne treba tu neke filozofije oko vodjena ovog pdf, imamo jednu temu za trke (FORMULA 1 - sezona 2019.) onu drugu (Važna: 2018 Formula 1 - TRKE UŽIVO) treba zakljucati ne treba nam dve teme za diskusije o trkama. I to je to.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Alan View Post
                                Mislio sam ako ih puste da se trkaju, ne bude timskih naredbi, ko ce izaci kao pobednik
                                Ako ih puste?
                                Ferrari nikada nije pustio vozače da se trkaju.

                                Ali...
                                Nerado moram priznati da bih tipovao na Vettela. Veliko iskustvo je na njegovoj strani, a u auto-moto sportu godine (do 40) nisu faktor, ako čovjek i dalje zadrži želju.

                                Vidim da i u Ferrari-u dijele isto mišljenje. Bar još uvijek. Što pokazuje i objava da su pokušali zaštiti Vettela na startu, na šta se Leclerc oglušio. Većina će reći "mali je pokazao zube i vozački instinkt"... Da. Ali koliko će to biti oprošteno već u drugoj trci za crvene, e to ćemo vidjeti.

                                Ferrari F1 jednostavno smatra svojim vlasništvom i vrlo ljubomorno čuvaju svoje rekorde. A oni glavni su sada direktno ugroženi. Schumacher-ovi rekordi (broj pobjeda, broj titula, broj titula sa jednom ekipom).

                                Zbog ovoga bi sledeća trka mogla da bude prelomna u njihovom izboru kog vozača će podržati do kraja sezone.
                                Ako Leclerc i treći put bude brži od Vettel-a neće im ostati mnogo izbora.

                                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X