Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mundobasket - opšte diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sledeći...

    Last edited by Lord Aleksoni; 23-07-19, 16:14.

    Comment


    • Osvajamo kako i dolikuje.

      Comment


      • Svakog dana neko odustane. Na kraju ima da igraju samo Ameri iz Evrope, neće biti NBA igrača.

        Comment


        • Jel' se oporavio brat Mačvan ili nije?

          Ako jeste onda kaže ovako:

          1. Teo, Micić, Jović
          2. Bogdan, Gudura
          3. Lučić, Simonović
          4. Bjelica, Mačvan
          5. Jokić, Milutinov i Radulja

          U slučaju Mačvan off na njegovo mesto ide Birčević tu dileme nema kod Saleta 4 uvek mora da bude 4 ne verujem da će da se glupira sa Jokićem na 4.

          Tu jedina dilema ostaje Radulja-Bobi tu stvarno ne znam šta će da odabere ali tipujem na Radulju jer sa Teom mogu da vrte pik do sutra a i Bobi je katastrofa u odbrani pika.

          I to bi bilo to. Svakako fali Kalina sa njim bi to bilo top topova.

          P.S. Ako želimo da izbegnemo Amere do finala moramo da izgubimo od Španaca kad se ukrste grupe.
          Moraće malo da se kalkuliše.
          Last edited by Chiwwi; 23-07-19, 18:41.

          Comment


          • Bobi ako ne ode,onda vise necu ni komentarisati neznalicu od selektora!

            Comment


            • Radulja je najgori defanzivni centar, cak i Stime izgleda defanzivno dobar pored njega. Teo, Radulja, Macvan nisu zasluzili sezonom da budu u 12, ajde Teo da prodje ali ova dva uz Bircu bi bila bruka. Dao bi mu odmah otkaz da prsti i .
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pa nema ko, nije zaslužio ni Teo ali boljeg nema..
                Tako i na 4, trenutno imamo tri krilna centra a to su Bjelica, Mačvan i Birčević od toga dvojica idu sigurno.

                Budite sigurni da Sale vodi 3 pleja, 2 beka, 2 krila, 2 krilna centra i 3 centra..
                Gluposti tipa jedna četvorka i 4 centra zaboravite.

                Tako da onaj spisak gore je manje više to. Što se Radulje kao najgoreg defanzivnog centra tiče ima sigurno jedan gori a to je Bobi. Na evropskom se videlo da ne može da odbrani pik čak ni uz faul, redovno ga izvlače na trojku i onda šetnja.
                Znajući Saleta mislim da će voditi Radulju ali videćemo.
                Last edited by Chiwwi; 24-07-19, 03:56.

                Comment


                • 1. Teo, Micić, Jović
                  2. Bogdan, Gudura
                  3. Lučić, Kalinic
                  4. Bjelica, Jokic,Simanic
                  5. Bobi , Milutinov ....ovo bi ja vodio

                  1. Teo, Micić, Jović
                  2. Bogdan,Gudura
                  3. Lučić, Milosavljevic
                  4. Bjelica, Mačvan
                  5. Jokić, Milutinov i Radulja

                  a ovo ce voditi "strucnjak"

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Pa nema ko, nije zaslužio ni Teo ali boljeg nema..
                    Tako i na 4, trenutno imamo tri krilna centra a to su Bjelica, Mačvan i Birčević od toga dvojica idu sigurno.

                    Budite sigurni da Sale vodi 3 pleja, 2 beka, 2 krila, 2 krilna centra i 3 centra..
                    Gluposti tipa jedna četvorka i 4 centra zaboravite.

                    Tako da onaj spisak gore je manje više to. Što se Radulje kao najgoreg defanzivnog centra tiče ima sigurno jedan gori a to je Bobi. Na evropskom se videlo da ne može da odbrani pik čak ni uz faul, redovno ga izvlače na trojku i onda šetnja.
                    Znajući Saleta mislim da će voditi Radulju ali videćemo.
                    Imas pravo da ce on voditi tako kao stosi napisao, samo Teo nije igrao jako dugoi to sto je igrao je bila jeza i presao je u EC ekipu skrominih ili sumnjivih kvaliteta. Vasa top EL PG, Jovic medju boljim, ali opet EL plej kao i Nedovic.

                    Macvan ko zna kad je zadnji put igrao, on se meni svakako ne svidja, imao je jednu ili dve dobre sezone u karijeri. Da ne idem o Raduljici koji igrackinesku ligu gde bi i ja imoa 10ppg i bar 5 skokova...Neozbiljno je to...

                    Izbcio covek dobre igrace iz 18, dabudu tu ako seneko povredi,mozda bi odigrali top pripreme a neko zabagovao, ali to selektora zabole patka...on 2 meseca pre zna kojih su najboljih 12..a zvao je na siri spisak 50 igraca...plus sto mesetari za svoj klub na pripremama..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Imas pravo da ce on voditi tako kao stosi napisao, samo Teo nije igrao jako dugoi to sto je igrao je bila jeza i presao je u EC ekipu skrominih ili sumnjivih kvaliteta. Vasa top EL PG, Jovic medju boljim, ali opet EL plej kao i Nedovic.

                      Macvan ko zna kad je zadnji put igrao, on se meni svakako ne svidja, imao je jednu ili dve dobre sezone u karijeri. Da ne idem o Raduljici koji igrackinesku ligu gde bi i ja imoa 10ppg i bar 5 skokova...Neozbiljno je to...

                      Izbcio covek dobre igrace iz 18, dabudu tu ako seneko povredi,mozda bi odigrali top pripreme a neko zabagovao, ali to selektora zabole patka...on 2 meseca pre zna kojih su najboljih 12..a zvao je na siri spisak 50 igraca...plus sto mesetari za svoj klub na pripremama..
                      to sto mesetari to je posebna prica....samo da mi neko objasni kako -bircevic i Macvan pre Simanica ...

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        Prosjecno 7 poena u sezoni, 2.7 skokova i 1 blokada po mecu i odigranih 18.8 minuta po mecu. Skromna statistika za spisak za reprezentaciju, ne moze da se na osnovu 5 poteza u cijelu godinu stavi na spisak, pogotovo jer mu sut nije stalan, a u odbrani ima jos da uci. Ovo je SP, igraju najbolji, on trenutno to nije. Za kvalifikacije bilo koje, neka ga. Ima sezonu pred sobom, natrpani ste na visokim pozicijama, eto mu prilike da pokaze sta zna.


                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                        Daj onda neke podatke za Birčevića . Ko ne vidi razliku između Boriše i Birče taj treba da pređe na neki drugi sport . Sad vidim da je MM otišao u Japan .Mačvan iskren prema sebi kad već selektor nije

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Daj onda neke podatke za Birčevića . Ko ne vidi razliku između Boriše i Birče taj treba da pređe na neki drugi sport . Sad vidim da je MM otišao u Japan .Mačvan iskren prema sebi kad već selektor nije
                          MAcvan je skroz ok nije njegova greska sto je pozvan nego selektora....

                          Comment


                          • Ovo je sve ovde za pomracenje a ne za reprezentaciju Srbije u kosarci,tamo izbacujte vase navijacke frustracije i brojite da li ima vise zvezdinih ili partizanovih igraca u reprezentaciji i zasto nema mesta za Simanica koji se jos nije afirmisao ni u ABA ligi.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Ovo je sve ovde za pomracenje a ne za reprezentaciju Srbije u kosarci,tamo izbacujte vase navijacke frustracije i brojite da li ima vise zvezdinih ili partizanovih igraca u reprezentaciji i zasto nema mesta za Simanica koji se jos nije afirmisao ni u ABA ligi.
                              Nema ovo nikakve veze sa navijačkim opredeljenjem ...žao mi je ako ne razumeš . Ne postoji navijač kkp ili ga bar ja ne znam , koji može nešto lepo da kaže o košarkaškim kvalitetima jednog Birčevića .Da ne bude navijački ... ne vidim kako jedan Avramović ili Todorović imaju prednost u odnosu na Vanju???

                              Comment


                              • Tako sto oni igraju jako dobro spansku i italijansku ligu a Vanja odigra dobro jednu u ABA ligi pa ga nema na narednih 15 utakmica nigde. Moje misljenje o Bircevicu je nebitno,ako Djordjevic misli da on moze da pomogne reprezentaciji sto onda ja da sumnjam u to,kad nas je covek vodio do tri finala,dva puta sa Amerima,jednom sa Slovenijom uz sve probleme,otkazi igraca,povrede na takmicenju, i jedno polufinale da ne zaboravim i to,sto je isto uspeh. Minuli rad u reprezentaciji je i te kako bitan i zato i ocekujem i Raduljicu i Macvana u ekipi,njihov kvalitet je nesporan,a o Simanicu,Vanji mozemo do sutra da polemisemo o njihovom kvalitetu,talentu.Kalinic se zna zasto je otpao,zna se kako se reprezentativac ponasa a Nedovic se prosto ove sezone ne uklapa u ono sto hoce Djordjevic,dao je prednost mladjem i spremnijem Guduricu.

                                Comment

                                Working...
                                X