Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mundobasket - opšte diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Brajkula View Post
    Nijedan igrač iz ovogodišnjeg velikog finala.
    Pa šta, i ovako su prejaki

    Comment


    • #62
      Ako se igra po njihovim NBA pravilima koja prakticno ne postoje ne moze im niko nista,ali ako se i njima bude sudilo kao obicnim smrtnicima onda sam siguran da ce bar jednu utakmicu izgubiti na prvenstvu,mnogo je tu jakih i dobrih timova a oni su uglavnom navikli na lagane utakmice.

      Comment


      • #63
        Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Pa šta, i ovako su prejaki
        Pa ne znam, nešto mi ne ulivaju poverenje.

        Comment


        • #64
          Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ako se igra po njihovim NBA pravilima koja prakticno ne postoje ne moze im niko nista,ali ako se i njima bude sudilo kao obicnim smrtnicima onda sam siguran da ce bar jednu utakmicu izgubiti na prvenstvu,mnogo je tu jakih i dobrih timova a oni su uglavnom navikli na lagane utakmice.
          Ne znam zasto to mislis. Pravila su prilagodjena maltene poptuno. Trojka im je jos uvek minimalno dalja i lopta moze da se skida sa obruca, to bi bilo otprilike to. Koraci su vec uskladjeni sa NBA pre 2 godine, kao i faulovi i prekidanje kontri. Veci problem je sirina terena, jer to sto je u NBA siri otvara mnogo reket.

          Comment


          • #65
            A zonska odbrana?

            Comment


            • #66
              Originally posted by mmajstor View Post
              A zonska odbrana?
              Zona vracena u NBA jos pre par godina. Jedino su zadrzali defanzivne 3 sekunde. Evo u 2. tekmi NBA finala Toronto, ,posto Curry jedini ostao na tereny od shootera, igrali 1-4 zonu (box zonu) koju odlicno znamo od Radonje u CZV.

              Comment


              • #67
                Evo i zvaničnog preliminarnog sastava Amera, meni ovo deluje odlično iako može puno bolje od ovoga

                https://www.eurohoops.net/en/fibawc/...source=Twitter

                Comment


                • #68
                  Francuzi.

                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • #69
                    Verzija 1:

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • #70
                      Nedovic saznao preko tvitera da nije u timu, jako ruzno.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • #71
                        Moze li nekad to okupljanje da protekne mirno, dostojanstveno i bez gluposti...svasta!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #72
                          Može, kod mirnih i dostojanstvenih ljudi. Znači, ne može.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #73
                            Po meni je ogromna greska sto nisu pozvani Nedovic i Kalinic.
                            Nemam pojma o kosarci ali to su dva atleticna igraca, mladi su mislim ono 27,8 godina to je najbolji period za vecinu sportista,ne misle valjda sa nekim djedovima na amere.
                            To je neko moje laicko razmisljanje.
                            Pogotovo mi se ne svidja ako je zbog nekih van kosarkaskih stvari kao sto se prica,ta dva lika su uvijek maksimalno ispostovala reprezentaciju koliko ja znam,borili se a to je jedino bitno.
                            Last edited by E1_PG; 02-07-19, 01:04.

                            Comment


                            • #74
                              DRK efekat je Kalinu kostao igranja u repki ....

                              Comment


                              • #75
                                Sastavi..

                                Spoiler









                                CRNA GORA

                                Milko Bjelica, Ognjen Carapic, Igor Drobnjak, Bojan Dubljevic, Nemanja Djurisic, Pavle Djurisic, Nikola Ivanovic, Jovan Kljajic, Derek Needham, Aleksa Popovic, Petar Popovic, Dino Radoncic, Nemanja Radovic, Blagota Sekulic, Marko Simonovic, Sead Sehovic, Suad Sehovic, Marko Todorovic, Nemanja Vranjes, Nikola Vucevic


                                GREECE

                                Ioannis Athinaiou, Giannis Antetokounmpo, Thanasis Antetokounmpo, Kostas Antetokounmpo, Giannis Bourousis, Nick Calathes, Tyler Dorsey, Antonis Koniaris, Giannoulis Larentzakis, Vaggelis Mantzaris, Dinos Mitoglou, Giorgos Papagiannis, Kostas Papanikolaou, Ioannis Papapetrou, Giorgos Printezis, Christos Saloustros, Kostas Sloukas, Panagiotis Vasilopoulos


                                TURKEY

                                Mert Akay, Ege Arar, Yigit Arslan, Ragip Berke Atar, Dogus Balbay, James Metecan Birsen, Berkan Durmaz, Semih Erden, Tolga Gecim, Sehmus Hazer, Ersan Ilyasova, Huseyin Goksenin Koksal, Furkan Korkmaz, Melih Mahmutoglu, Ali Muhammed, Ayberk Olmaz, Ridvan Oncel, Cedi Osman, Kartal Ozmizrak, Sertac Sanli, Yigitcan Saybir, A.Bugrahan Tuncer, Metin Turen, Berk Ibrahim Ugurlu, Scott Jordan Wilbekin, Muhsin Yaşar
                                New Zealand

                                Tom Abercrombie, Yuat Alok, Taylor Britt, Max Darling, Finn Delany, Dan Fotu, Isaac Fotu, Tyrell Harrison, Shea Ili, Jarrod Kenny, Rob Loe, Taine Murray, Jordan Ngatai, Kruz Perrott-Hunt, Alex Pledger, Ethan Rusbatch, Tohi Smith-Milner, Reuben Te Rangi, Sam Timmins, Tom Vodanovich, Mika Vukona, Corey Webster, Tai Webster, Yanni Wetzell

                                Comment

                                Working...
                                X