Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mundobasket - opšte diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46

  • #47
    Ici ce mnogo jaci sastav. Kina im je no1 trziste. Bukvalno i da nece, moraju
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • #48
      iuz davisa, hardena, mitchella i kembu walkera koji su valjda vec potvrdili

      Comment


      • #49
        http://sportklub.rs/Kosarka/Reprezen...aca-za-SP.html

        Evo ga prošireni spisak Litvanaca za SP.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • #50
          Dobar tim ali nije za najvece domete.
          Cini mi se da ce ovo SP biti jedno od najkvalitetnijih kosarkaskih turnira u poslednjh X godina.

          Comment


          • #51
            Bice prvenstvo dobro. Smetaju mi pomalo izjave (poneke) i usmjeravanje javnosti da je sve osim finala neuspjeh. Mislim na SRB. Mislim da ne treba javno mjenje dovoditi u stanje neke euforije jer to moze da utice i na sami tim.

            Comment


            • #52
              Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Bice prvenstvo dobro. Smetaju mi pomalo izjave (poneke) i usmjeravanje javnosti da je sve osim finala neuspjeh. Mislim na SRB. Mislim da ne treba javno mjenje dovoditi u stanje neke euforije jer to moze da utice i na sami tim.
              Naravno da ne treba....uglavnom to rade oni koji ne zele bas dobro reprezentaciji (citaj Don Vito Zalizone).

              Comment


              • #53
                Originally posted by Brajkula View Post
                Ne znam kostur, ali nešto mi se na osećaj crta da će neko pre nas da ih skine, pa mi u finalu da izdominiramo.
                Mi se u drugoj fazi spajamo sa grupom C (po 2 prvoplasirane), a posle za QF sa A/B, tako da sa USA možemo da igramo tek u SF.

                Po meni je donja polovina dosta teža.

                Sent from my SM-N960F using Tapatalk

                Comment


                • #54
                  Originally posted by bbK1ng View Post
                  Mi se u drugoj fazi spajamo sa grupom C (po 2 prvoplasirane), a posle za QF sa A/B, tako da sa USA možemo da igramo tek u SF.

                  Po meni je donja polovina dosta teža.

                  Sent from my SM-N960F using Tapatalk
                  Kad se sastaju prvi iz grupe D i prvi iz grupe E, polufinale ili ne mogu prije finala?

                  Comment


                  • #55
                    Mogu u polufinalu ako prvi iz grupe D ne bude prvi u grupi J koju formiraju zajedno sa C.

                    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

                    Comment


                    • #56
                      Hvala, znači opet grupe. Treba kalkulisati kao i prethodna takmičenja, tu ne sumnjam u Saleta.

                      Comment


                      • #57
                        Čekajte bre ljudi

                        http://mondo.rs/a1191532/Sport/Kosar...sket-2019.html

                        Harden znači ide, ali ovih iz GS, nema nijednog.

                        Comment


                        • #58
                          Ne djeluju nepobjedivo. Slični sastavi su im se već obijali o glavu dok se nisu opametili. Jest da su nekad bile mnogo jače reprezentacije Španije, Argentine, Litvanije, Grčke

                          Comment


                          • #59
                            Nijedan igrač iz ovogodišnjeg velikog finala.

                            Comment


                            • #60
                              Originally posted by notorious View Post
                              Ne djeluju nepobjedivo. Slični sastavi su im se već obijali o glavu dok se nisu opametili. Jest da su nekad bile mnogo jače reprezentacije Španije, Argentine, Litvanije, Grčke
                              Ne interesuje njih toliko Svetsko..... Ali ce ga opet uzeti.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment

                              Working...
                              X