Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mundobasket - opšte diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kako stvari mirisu Jokic ce se odazvati, sem ako se ne desi neka nepredvidjena povreda. Takodje mirise da se Bobi nece odazvati....ipak Misko zeli nekog i da sacuva a njemu istice ugovor.

    Ako vam se svi odazovu mozete dobiti i Novi Zeland i Brazil, jedino ce Grcka biti nemoguca misija.

    Comment


    • #17
      Grcka ce bit nemoguca misija za mnoge ako im se odazove ona zivotinja cije ime ne mogu zapamtit nema sanse ali sam ga gledao i nenormalan je bas.Adetokumbo,nesto tako.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Ivan_PG View Post
        Zna li se sto za toga Jokica,oce li ponovo da gura gume citavo ljeto,ili ce se napokon odazvat?
        I poznaje li neko mozda kvalitet Novog Zelanda?
        Gurace gume.
        Haka, dobre darezljive ribice, izbegavaj Krajstcerc - tamo ima puno nase lude dijaspore, inace: zemlja predivnih predela.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • #19
          Kad vidim kako izgleda ja mislim da su te gume bile samo za instagram i dok je trener bio u Somboru...a u stvarnosti je gurao samo krempite i jahao konje

          Comment


          • #20
            Originally posted by kronostime View Post
            Gurace gume.
            Haka, dobre darezljive ribice, izbegavaj Krajstcerc - tamo ima puno nase lude dijaspore, inace: zemlja predivnih predela.
            Uvijek sam mastao tamo da odem da zivim,nekako su ususkani,mirni od ratova potencijalnih i od svega.
            Tamo je sniman i Gospodar prstenova,stvarno lijepa zemlja.

            Comment


            • #21
              To prevrtanje guma mu je najbolja odluka koju je doneo u karijeri, i svaka mu čast na tome. Bukvalno ne bi bio ovakav igrač kakav je danas.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #22
                Originally posted by Ivan_PG View Post
                Tamo je sniman i Gospodar prstenova,stvarno lijepa zemlja.
                E pa izgleda da je Saruman pobijedio

                Comment


                • #23
                  Originally posted by mmajstor View Post
                  Kad vidim kako izgleda ja mislim da su te gume bile samo za instagram i dok je trener bio u Somboru...a u stvarnosti je gurao samo krempite i jahao konje
                  Gradjen je kao krofna,ali i to ga cini totalno atipicnim igracem u danasnjoj kosarci a samim tim i zanimljivijim u danasnjoj eri steroidasa-nba-monstruma.
                  Ali mislim da je stvarno vrijeme da se odazove,bas jadan ispada ako i ovo preskoci.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by mmajstor View Post
                    E pa izgleda da je Saruman pobijedio
                    Krajstcerc = Mordor.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Gradjen je kao krofna,ali i to ga cini totalno atipicnim igracem u danasnjoj kosarci a samim tim i zanimljivijim u danasnjoj eri steroidasa-nba-monstruma.
                      Ali mislim da je stvarno vrijeme da se odazove,bas jadan ispada ako i ovo preskoci.
                      Zapravo se dosta promenila fizionomija u današnjoj NBA. Ne dominiraju mišići kao devedesetih, nego igrači koji su kao sajle, i brzina je najvažnija i izdržljivost a ako si građen kao bodibilder nema ništa ni od jednog ni od drugog.
                      Jokić je atipičan pre svega što ima bolji pregled igre od dosta plejeva i stalno razmišlja o igri i o saigračima.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ivan_PG
                        Je li se tamo desilo ono juce?
                        Jeste evo sad citam,majko mila.Kazes jaka nam je dijaspora tamo.
                        Da spojis Cetinje, Kosovsku Mitrovicu, Tetovo, Trebinje i Siroki u jedno naselje - ne bi dobio ludju ekipu - sve ludo i zatucano.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by kronostime View Post
                          Da spojis Cetinje, Kosovsku Mitrovicu, Tetovo, Trebinje i Siroki u jedno naselje - ne bi dobio ludju ekipu - sve ludo i zatucano.
                          Kako si strucno izabrao ovu ekipu,kakva bi to zurka bila

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Kako si strucno izabrao ovu ekipu,kakva bi to zurka bila
                            Bio tamo, jednom, kod neke dalje rodbine - obrisao ih posle toga sa svih " kontakata"/
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • #29
                              Mahom su im u reprezentaciji igraci sa Novog Zelanda. Sem toga Imaju jednog dobrog NBA igraca i jednog iz Galatasaraja. Sve u svemu Crna Gora je ubedljivi favorit i sa i bez Vucevica. Za Brazil ce vam mozda trebati i Vucevic.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Grcka ce bit nemoguca misija za mnoge ako im se odazove ona zivotinja cije ime ne mogu zapamtit nema sanse ali sam ga gledao i nenormalan je bas.Adetokumbo,nesto tako.
                                Opušteno, nije tim jedan igrač

                                Comment

                                Working...
                                X