Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mundobasket - opšte diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa imao bi tozla da su se svi odazvali na evropskom.
    Svi koji su se kitili zlatom u reprezentaciji pre njega su imali ful ekipe i Kari i Duda i Obradović.

    Žoc je čak imao žešći fail sa možda i najjačom ekipom u Beogradu jer ih nije napudio na vreme.

    Džabe mu i igrači, džabe je i on najbolji trener kad ne reaguje na vreme. To i jeste ključno za reprezentativnog trenera da ne prepušta ništa slučaju jer nema vremena za kikseve.

    Klub i reprezentacija su dva svemira.
    Dobar klubski trener ne garantuje dobrog reprezentativnog i obrnuto.
    Sale se dokazao kao dobar reprezentativni trener i sa slabim i jakim timom.
    Uostalom ni nemamo boljeg od dostupnih.
    Last edited by Chiwwi; 24-07-19, 16:07.

    Comment


    • Kari, Duda i Obradovic su imali odlicne two way karijere, takoda i ta prica ne pije bas vodu. Djordjevic je trenutno ispred Moke Slavnica u zadnjih 30 godina, ako je drugacije ispravi me..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pa Djordjević je trenutno ispred Moke, Vujoševića i Šakote a jeste ispod Karija, Dude i Žoca mada se samo još Žoc može pohvaliti olimpijskim srebrom ali da ne cepidlačimo svi oni su zauzeti, drugim rečima on je trenutno najbolji izbor, ako je drugačije ispravi me..

        Comment


        • Sve su to prijatelju bili smesni timovi,posebno od Sakote, to je valjda najgori tim koji smo imali ikada..Za Duleta se ne secam, mada mislim da je to bilo u eri Vuleta Avdalovica kad je hteo poslednji sut na poluvremenu
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Pa jesu bili smešni, ali ništa nisu bili bolji od ekipe sa zadnjeg evropskog pa Sale tresnu srebro.

            Mislim malo kredita za čoveka ipak je mnogo uradio za košarku u Srbiji i kao igrač i kao trener.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Mihajlo advokat S.DJ. u odsustvu prvog advokata mmajstora.
              Očekujem da je potonji završio svoj forumski opus ovde posle skorašnjih događaja, nema ko više da štiti njegovo besomučno trolovanje i flejmovanje.
              Glede reprezentacije nikad sa manje entuzijazma nisam očekivao neko reprezentativno takmičenje, jer mi smučilo da iz godine u godinu gledam negativnu selekciju, odabiranje igrača po kriterijumu znanom samo selektoru, kvalitet svakako nije jedan od njih. Sve podseća na 2005-tu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • I Love odustaje od Munda

                Comment


                • Pa nije kvalitet jedini kriterijum a ta 2005-ta je baš bila suprotna sadašnjim dešavanjima i bila rob kvaliteta.

                  Comment


                  • Dekkarde nemoj da me nerviras leba ti,proseravas se ovde,trebao si vec odavno da dobijes dozivotni ban,nikad to nisam trazio i ne pada mi na pamet da padam na ta klinacka prepucavanja,lupetaj do mile volje,samo mene zaobidji,s tobom u bilo kakve razgovore ne ulazim vise,poznato mi je koliko se razumes u kosarku.

                    Comment


                    • Mihajlo, nauči srpski. Potonji znači "onaj drugi" ili "poslednji spomenuti".
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • I jos nesto Dekkarde,niko me ovde ne stiti,nemam virtuelnih prijatelja,nikoga sa ovog foruma ne poznajem licno. Razgovaram sa ljudima sa kojima se to moze,ti ne spadas u tu kategoriju,mislim da sam dovoljno jasan.

                        Comment


                        • Vrati se na moj pretposlednji post i pažljivo ga iščitaj.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Logicno je da pretpostavim da na mene mislis jer citiras coveka koji pominje moje ime,ja sam taj koji ce uvek da reaguje na gluposti o Djordjevicu,jer znam koliko je radosti doneo Srbiji,Jugoslaviji,kao igrac i selektor i ne zasluzuje da ga neki klinci pljuju na bilo kom forumu,a sta imate s majstorom to me ne zanima,ja nikoga ne vredjam,kad me izbacite iz takta sa ovim glupostima o Djordjevicu lepo vam odgovorim da to nema veze sa kosarkom,da to nije nikakvo misljenje nego pljuvanje po legendi nase kosarke zbog koga su mnoga deca pocela da igraju tu kosarku. Nemate znaci nikakvih argumenata za to sto pricate o Djordjevicu,ne znam da li ste vi svesni da je jedan Zeljko Obradovic bio sesti na Olimpijadi 2000.,da je ispao u 1/8 finala 2005 u Novom Sadu i sad vam ne valja Djordjevic koji tri puta stize do finala i jedno polufinale,od toga Amere svakako nijedna reprezentacija ne moze da pobedi,EP finale bez pola najbitnijih igraca,pa sta taj covek treba da uradi da klinci ne pljuju na ono sto je uradio za svoju drzavu,to je sramota i to me nervira na kosarkaskom forumu.
                            Mozemo mi da se prepucavamo na temi Zvezda,Partizan,pomracenje,ali ovo je reprezentacija Srbije i svi treba da je podrze bez obzira ko je u njoj,svakako Djordjevic zna bolje od bilo koga od nas ko mu treba od igraca da uzme medalju na SP.

                            Comment


                            • Ok, treba da crtam, nema problema: potonji je mmajstor u citiranom delu posta i na njega sam mislio. Ti možeš biti pogođen mojim komentarom jedino ako si njegov klon.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Logicno je da pretpostavim da na mene mislis jer citiras coveka koji pominje moje ime,ja sam taj koji ce uvek da reaguje na gluposti o Djordjevicu,jer znam koliko je radosti doneo Srbiji,Jugoslaviji,kao igrac i selektor i ne zasluzuje da ga neki klinci pljuju na bilo kom forumu,a sta imate s majstorom to me ne zanima,ja nikoga ne vredjam,kad me izbacite iz takta sa ovim glupostima o Djordjevicu lepo vam odgovorim da to nema veze sa kosarkom,da to nije nikakvo misljenje nego pljuvanje po legendi nase kosarke zbog koga su mnoga deca pocela da igraju tu kosarku. Nemate znaci nikakvih argumenata za to sto pricate o Djordjevicu,ne znam da li ste vi svesni da je jedan Zeljko Obradovic bio sesti na Olimpijadi 2000.,da je ispao u 1/8 finala 2005 u Novom Sadu i sad vam ne valja Djordjevic koji tri puta stize do finala i jedno polufinale,od toga Amere svakako nijedna reprezentacija ne moze da pobedi,EP finale bez pola najbitnijih igraca,pa sta taj covek treba da uradi da klinci ne pljuju na ono sto je uradio za svoju drzavu,to je sramota i to me nervira na kosarkaskom forumu.
                                Mozemo mi da se prepucavamo na temi Zvezda,Partizan,pomracenje,ali ovo je reprezentacija Srbije i svi treba da je podrze bez obzira ko je u njoj,svakako Djordjevic zna bolje od bilo koga od nas ko mu treba od igraca da uzme medalju na SP.


                                Niko se ne prepucava, bar ja ne. Krenuo sam od te price za Kalinica i Nedovica, to mi smeta. Niko ne pljuje Djordjevica, ne znam sta sam ja to uvredljivo napisao za njega?
                                Last edited by LosmiSK; 24-07-19, 20:11.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X