Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mundobasket - opšte diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Borca View Post
    I Eric Gordon takodje. Realno, nece im biti lako bez obzira sto su individualno najjaci... Samo da odemo kompletni, pa da se pobijemo casno za to zlato.

    Comment


    • #92
      Boga mi, ovo su ozbiljni igrači koji su odustali, sigurno njihove najveće uzdanice. Al ajde da vidimo, dosta to slabije sad izgleda.
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • #93
        Osvajamo kao nekada lani u Indijanapolisu.

        Comment


        • #94
          nije nemoguce uopste obzirom na tim Usa

          Comment


          • #95
            Originally posted by VladaVlada View Post
            I Eric Gordon takodje. Realno, nece im biti lako bez obzira sto su individualno najjaci... Samo da odemo kompletni, pa da se pobijemo casno za to zlato.
            Pa već nismo kompletni, fale Kalinić i Nedović da bi to bio najjači sastav. A verovatno je bilo mesta i za Simanića.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #96
              Originally posted by dekkard View Post
              Pa već nismo kompletni, fale Kalinić i Nedović da bi to bio najjači sastav. A verovatno je bilo mesta i za Simanića.
              tu se slazem ,nas nesrecni selektor je pogresio ali imamo jos uvek sanse da sastavimo jak tim ...Simanic po kvalitetu nije rang Kaline i Lucica ali je morao da ide ,to je greh prema momku koji u naredne dve godine treba da eksplodira i ovo bi mu bilo dragoceno iskustvo ...ali avaj nesrecni selektor to ne prepoznaje .....

              Comment


              • #97
                Originally posted by darko pancev View Post
                tu se slazem ,nas nesrecni selektor je pogresio ali imamo jos uvek sanse da sastavimo jak tim ...Simanic po kvalitetu nije rang Kaline i Lucica ali je morao da ide ,to je greh prema momku koji u naredne dve godine treba da eksplodira i ovo bi mu bilo dragoceno iskustvo ...ali avaj nesrecni selektor to ne prepoznaje .....
                Simanic je trebalo da eksplodira pre 2 godine - zasto to ocekujes sada?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • #98
                  Ma najbolje da je eksplodirao sa 19 godina. On je i ovako mlad naša najbolja 4-ka posle Bjelice uzimajući u obrzir fizičko stanje Mačvana, njegove godine i atleticizam.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by dekkard View Post
                    Ma najbolje da je eksplodirao sa 19 godina. On je i ovako mlad naša najbolja 4-ka posle Bjelice uzimajući u obrzir fizičko stanje Mačvana, njegove godine i atleticizam.
                    Treba on jos mnoogo mleka da popije da bi mogao da se ravna sa Bjelicom i Macvanom.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • U ovom trenutku je jedino Bjelica bolji od njega na poziciji čiste četvorke, Mačvan u ovom fizičkom stanju sasvim sigurno iza njega, a kad bi bio fit (a nešto se ne sećam kad je to poslednji put bio fit) opet diskutabilno ko je bolji jer igraju na različit način, Boriša ima bolju zaštitu obruča, skočniji je i bolje prangija spolja, Mačvan ima bolji pregled igre i bolju igru na low postu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ja od tog Simanica jos nista nisam video,sem da je Novica trpao Zvezdu preko njega,nema ni 10 minuta po mecu i ne moze nikako da se poredi sa Macvanom,a sasvim sigurno nije ni blizu toga da postane A reprezentativac,pre ce Smailagic biti nasa najbolje cetvorka u buducnosti nego Simanic.

                        Comment


                        • Nevezano za tu pricu ko je bolji, meni zao Macvana sto je ostao prasac celu karijeru.
                          Zao mi i Labovica sto je propalitet, promaja u glavi.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Ja od tog Simanica jos nista nisam video,sem da je Novica trpao Zvezdu preko njega,nema ni 10 minuta po mecu i ne moze nikako da se poredi sa Macvanom,a sasvim sigurno nije ni blizu toga da postane A reprezentativac,pre ce Smailagic biti nasa najbolje cetvorka u buducnosti nego Simanic.
                            Razbio je Boriša ove godine starca Foču od 33 ljeta, ne znam šta si ti gledao.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ako ne racunamo Novicu, Simanic trenutno jeste druga najbolja cetvorka.

                              Ali to dovoljno govori koliko smo u kurcu na toj poziciji kad nam je on drugi najbolji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Ako ne racunamo Novicu, Simanic trenutno jeste druga najbolja cetvorka.

                                Ali to dovoljno govori koliko smo u kurcu na toj poziciji kad nam je on drugi najbolji.
                                Ne znam čemu toliki pesimizam, dečko je napredovao ove sezone koliko nije za prethodne tri.
                                U košarci, siguran sam da znaš to, do određenog perioda se trudiš da naučiš što više, a posle da ono što si naučio usavršiš što je moguće više i radiš samo to, ne pokušavaš nešto u čemu nisi dobar.
                                Boriša je još uvek u ovoj prvoj fazi, njemu fali bolji ball handling, da bude prodorniji da više završava na obruču i da čita bolje igru iz picka između ostalog, ima tu još par detalja na kojima treba da poradi. Ne verujem da će ikad imati neku elitnu igru na postu zbog njegove konstitucije ali mu tu idu na ruku trendovi gde se sve manje igra na taj način zato što se tada igra maksimalno usporava.
                                Ali je s druge strane izuzetno eksplozivan za belca na svojoj poziciji, ima jako lep šut sa distance, atletski izgleda odlično.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X