Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Niko nije rekao da ce biti sampion ponovo. Ali je odradio odlican posao u trci. I to ne moze da se ospori. Niko ne pominje subotu i startnu poziciju nego odradjen posao u trci. I Maverik je krenuo prvi pa je opet zavrsio iza Rosija

    Comment


    • #32
      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      ne bi bio tragedija ali nije stigo do podijuma. Glupo je pricati "da je ovo da je ono" kad nije. Pomirite se da Rosi vise nikad nece biti sampion, dosli su neki novi klinci i Suzuki je ojaco sad je konkurencija jos veca.
      Glupo da na moj komentar ostaviš da se pomirimo sa tim, a ja niti navijam za Rosija niti to želim. Mislim to i znaš. Ima jedino smisla ako si pisao ovima uopšteno.
      Glupo je pričati da je ovo da je ono, a onda si ti baš tako uradio. Ni to nema smisla.
      Naravno stižu Rins i Mir baš će biti opasni jedva čekam šta će dalje postići

      Comment


      • #33
        ako se dan po jutru poznaje, bice to neizvestan šampionat

        Comment


        • #34
          Najveća brzina celog vikenda. 352km/h. Marquez u sredini trke. Na MM gumama. Šta će tek da bude kad stavi prednju hard?

          http://www.motogp.com/en/twitter_upd...peed-of/286616

          Comment


          • #35
            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            ne bi bio tragedija ali nije stigo do podijuma. Glupo je pricati "da je ovo da je ono" kad nije. Pomirite se da Rosi vise nikad nece biti sampion, dosli su neki novi klinci i Suzuki je ojaco sad je konkurencija jos veca.
            Rossi uzima titulu a ti ćeš pući od muke.
            Naravno, kao i komentator (zna on koji).
            Last edited by discharge; 19-03-19, 22:40.

            Comment


            • #36
              Rosi sad ne bi uzo titulu ni u Moto 3
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #37
                Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Rosi sad ne bi uzo titulu ni u Moto 3
                ih, ta nemojte kasti?!

                Comment

                Working...
                X