Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2019. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo divno jutro. Cvece cveta pticice cvrkucu.
    Raspolozenje na nivou...
    A sto se Federera tice, on se odavno presaltao na turnire kategorije 500 i nize.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Cestitke Timu.

      Ma ja gledala kad je bilo 3 0 za Federera, reko gotovo je -ajd' na spavanje

      Kad jutros nisam prosula kafukad videh da je Tim uzeo Indijanu, pih kud ne saceka jos malo.
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • I taj prvi set sto je uzeo Roger uopste nije bio lak ni naivan, ceo mec su igrali na bas visokom nivou.
        Tim je prvi put pokazao jasan plan u igri, a i protiv Raonica je to bilo, agresivnost, pametno je gradio poen, sve u svemu nadam se da ce zadrzati Masua na duze vreme, jer sa Bresnikom on nije ovako igrao. A od te izgubljene generacije, on mi je jedan od najdrazih, ako ne i najdrazi, jer se ponasa kako treba i van i na terenu, pristojan u svakom pogledu

        Roger je igrao isto dobro, ne mogu da kazem da je Tim igrao odlicno, a Fed lose a mec odlucen tek u 3.setu sa 7:5 ali je imao 2 bas wtf greske, jedna je na 4:3 za njega i 0:30 na Timov servis, kad je igrao dijagonalu u Tima umesto paralelu i imao bi 3 brejk lopte (sto kod njega opet nista ne mora da znaci), a druga je bila na 5:5 30:30, totalno nepotreban dropshot, posle toga je Tim imao bp i tu je bio kraj...ali i da nije imao te greske, uopste ne mora da znaci da bi pobedio

        Sad Majami pa sljaka, a moji zivci na odmoru do Halea
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Valjda ce i Olga da se konsoliduje i krene napred vec jednom, vrsnjakinje njene prave cuda ove sezone, Andresku 24. od danas. Bravo!


          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • juce Ozmo napisao da je Andreescu poslednji put izgubila 2:0 od Olge u kvalifikacijama, a ona je sad 24. dok Olga ne moze da se sastavi
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Лепо, млади узимају велике турнире...
              sigpic

              Comment

              Working...
              X