Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2019. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cvrcgen
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Reko sam i protiv Krajinovica Rafa bezveze, nisam ispratio ovu navodnu povredu. O cemu je rijec?
      A Nadal smislja alibi pred sjutrasnji poraz,bice boli me koljeno ne mogu da stizem Rodzerove mocne bekhende.

      Comment


      • U koliko sutra gdin 2 i gdin 4 igraju?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • A sada ce Noksi da stavlja kacket, pa da ga skida...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Na livescoru pise da su oba polufinalna meca u 20h po nasem, sad ne znam da li ce biti tako da se oba meca igraju u isto vreme.

            Mada ne verujem, sigurno ce biti kasnije.
            Last edited by Zoje; 16-03-19, 00:11.
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Odlican Nadal. Ako povreda nije ozbiljnije prirode osvaja titulu lagano.
              Cemu to

              Comment


              • Originally posted by Zoje View Post
                Na livescoru pise da su oba polufinalna meca u 20h po nasem, sad ne znam da li ce biti tako da se oba meca igraju u isto vreme.

                Mada ne verujem, sigurno ce biti kasnije.
                Nije sigurno kasnije, mada livescore i nije bas merodavan
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  Rafa je igracki odlican,nivo sa Ao,ali ne znam kako misli sutra protiv Rogera sa povredom
                  Udarci su sa nivoa AO-a slazem se.
                  Fazon je sto je vecinu IW-a dizao i tempo, intenzitet i kretnju i generalno izgledao je puno bolje na terenu sto je i logicno uz vise treninga i dodatnog broja meceva.
                  Njemu je najveci problem na AO bio taj nedostatak.
                  Upravo zato sto je IW krenuo uzlaznom putanjom najvise mi je krivo zbog ove povrede.

                  Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                  - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                  - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                  - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                  - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                  - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                  - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                  - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                  - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                  Comment


                  • Topspin,sto mislis o Nadalovom riternu?
                    Da li ja imam neka lazna sjecanja pa mi se cini da je njegov ritern prije 10 godina i sad nebo i zemlja?Mnogo je gori nego sto je nekad bio.
                    Sve je to nesto plitko,mlitavo,jadno.

                    Comment


                    • Da znate, ko ceka, da prenosa dubla #NotTooBad na SK NECE biti -.-
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Nije sigurno kasnije, mada livescore i nije bas merodavan
                        Ne znam, ja uvek tamo pogledam raspored meceva, uglavnom je tacno.
                        Buni me samo sto su oba meca u isto vreme, zato mislim da ce Fed i Nadal mozda kasnije igrati.
                        I u 10h da pocnu za Evropu je prihvatljivo.

                        I kad ce vise Nole i Fabio

                        Nece biti? Pa sto su onda najavili da ce prenositi
                        Last edited by Zoje; 16-03-19, 00:24.
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Poceo je mec, nece biti prenosa na SK, napisla sam.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Polufinala mogu da budu u isto vreme jedino kad kasne sa rasporedom i kad je totalni haos, a to ovde nije slicaj
                            Prvo igraju Tim i Raonic, mislim po 19h po nasem, za njima Fed i Nadal.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Vajni teniski komentator misli da ce biti

                              Svaka cast SK.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Mislim oko 21 30 ce biti, jer prvi mec je od 18 45.
                                Inace Nadal nastavlja sa raspadanjem na turnirima na tvrdoj podlozi, ovo je bas porazavajuce za nastavak karijere.

                                Sutra i da je skroz zdrav nema neke velike ssnse, razlika u servisu i reternu je prevelika.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X