Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2019. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Vajni teniski komentator misli da ce biti

    Svaka cast SK.
    Ocigledno nije znao satnicu ostalih meceva, hteli su oni sigurno da prenose.

    SK nema trenutno WorldFid, a to u ovom konkretnom slucaju znaci posto se sada ne igra nijedan sing, nema ni dubla u prenosu, takav je sistem, nema veze sa SK.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Mislim oko 21 30 ce biti, jer prvi mec je od 18 45.
      Inace Nadal nastavlja sa raspadanjem na turnirima na tvrdoj podlozi, ovo je bas porazavajuce za nastavak karijere.

      Sutra i da je skroz zdrav nema neke velike ssnse, razlika u servisu i reternu je prevelika.
      Prvo polufinale je u 19h kao i danas, a odmah posle i drugo, nema not before
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Mislim oko 21 30 ce biti, jer prvi mec je od 18 45.
        Inace Nadal nastavlja sa raspadanjem na turnirima na tvrdoj podlozi, ovo je bas porazavajuce za nastavak karijere.

        Sutra i da je skroz zdrav nema neke velike ssnse, razlika u servisu i reternu je prevelika.
        Finale AO-a i 1/2 IW je raspadanje?
        Prosle godine mescini 1/4 i predaje na gsovima na hc-u.
        On igru itekako nema.
        Srece sa povredama (vecim i manjim) takodjer nema. Ti turniri dolaze u nevakat, ili ksd je nezagrijan na pocetku ili vec premoren od sljake...u svakom slucaj7 igra je tu...neki veliki turnir ce uletiti sigurno.

        Sent from my LG-M250 using Tapatalk
        - 19 Grand Slams titles (84 titles)
        - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
        - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
        - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
        - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
        - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
        - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
        - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Topspin,sto mislis o Nadalovom riternu?
          Da li ja imam neka lazna sjecanja pa mi se cini da je njegov ritern prije 10 godina i sad nebo i zemlja?Mnogo je gori nego sto je nekad bio.
          Sve je to nesto plitko,mlitavo,jadno.
          Manje vise svaki udarac je drasticno napredovao.
          Ritern je takodjer napredovao ali vjerovatno najmanje od svih pa ti se mozda cini.
          Jbg, udara ga malo drugacije, zeli brze i ravnije sto nije lahko.
          Vidis kad se odmakne i igra visoki ritern na BH protivnika..to je uglavnom odlicno ali taj riter zahtjeva duzi buildup poena.

          Nema Rafa vise tehnicke probleme ni u cemu, sve je stvar trenutne forme i fizickog stanja.
          Nekad je polupovrijedjen kao danas, nekad jednostavno nema meceva i kondicije (AO) isl..ali full fit Rafu vidjrti da igra lose je veoma rijetko.

          Sent from my LG-M250 using Tapatalk
          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

          Comment


          • Sta je izjavio na konferenciji?
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Sta je izjavio na konferenciji?
              Ovo sam nasla
              Nadal says he hopes to play against Federer on Saturday but recognizes that his knee issues could prevent it. Says he cannot predict how he will feel when he wakes up tomorrow
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ocigledno nije znao satnicu ostalih meceva, hteli su oni sigurno da prenose.

                SK nema trenutno WorldFid, a to u ovom konkretnom slucaju znaci posto se sada ne igra nijedan sing, nema ni dubla u prenosu, takav je sistem, nema veze sa SK.
                E pa stvarno sam popizdeo, kakva glupost.

                Izgubiše prvi set, poveli 3:0 uz dva mini brejka u TB i ode set 5:7

                Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
                Last edited by cacanin; 16-03-19, 00:09.

                Comment


                • Ma nece da igra Rafa sigurno sutra, nije valjda lud da rizikuje sljaku zbog ovoga, a onda bi imao eventualno jos jedan mec

                  #NotTooBad izgubio u tesnom tb prrvi
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Strasan poen Olja.

                      Dosta je, taman. Sad put pod noge i pravac Miami beach!

                      Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Prvo polufinale je u 19h kao i danas, a odmah posle i drugo, nema not before
                        Danas ako se ne varam je bio not before 21:30 Rafa, ne znam mozda sutra nije not before.

                        @Topspin
                        AO je jedan od retkih HC turnira gde nije predao ili odustao zbog povrede, a u zadnje vreme sve cesce mu se to desava. Nazalost to nisu dobri znaci za nastavak karijere sto se tice turnira na tvrdoj podlozi.

                        I ja mislim da sutra nece igrati ko i Olja.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Steta bas, stvarno je dobro igrao i verujem da bi dobio Rogera.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Не знам шта сам ја гледао али мени је Рафа играо одлично...јаки ударци и кратки поени... нисам приметио да је повређен... има добру форму за Федерера... каква предаја, уживаћемо у напетом мечу, никоме неће бити лако!
                            sigpic

                            Comment


                            • Steta za Novaka i Dona, vratili fino brejk u prvom, imali u tb prednost, drugi set ih razbili, ali treci krenuli odmah sa zaostatkom i nisu uspeli da se vrate. Utisak je da su mogli lagano u finale.Sve u svemu dobar tenis i fina zabava.

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Steta bas, stvarno je dobro igrao i verujem da bi dobio Rogera.
                                Po cemu je dobro igrao

                                Comment

                                Working...
                                X