Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Večiti derbi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Па...време је
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • !!!

      Comment


      • Iliev dominira na O2..
        Dočekao svojih 5 min brat naš..

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ko sme da se kladi da Suma nije znao da su iza tog gola navijaci Zvezde ?

            Comment


            • Pa naravno da nije, mislio je 100% da je to četvrta frakcija Grobara a Borjan nešto tripuje da ovaj provocira.

              Pa čak i da jeste, čovek dao jedan gol u tri godine pa pustite ga malo da se raduje, nije smak sveta, to je sport, plus mu je prešla preko noge..

              Suma o proslavi gola: Nisam nikog provocirao

              "Nisam provocirao nikoga. Proslavljao sam svoj gol, što mislim da je potpuno normalno. Derbi je, kada daš gol sigurno nećes stajati i ne raditi ništa, zar ne? Postigao sam gol na strani terena gde su bili njihovi navijači. Šta je trebalo, da trčim sto metara do druge strane terena kako bi slavio sa svojim navijačima? Ne, mislim da nije bilo bilo kakve provokacije".



              https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...nav_id=1594663
              Last edited by Chiwwi; 23-09-19, 12:42.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Pa naravno da nije, mislio je 100% da je to četvrta frakcija Grobara a Borjan nešto tripuje da ovaj provocira.

                Pa čak i da jeste, čovek dao jedan gol u tri godine pa pustite ga malo da se raduje, nije smak sveta, to je sport, plus mu je prešla preko noge..

                Suma o proslavi gola: Nisam nikog provocirao

                "Nisam provocirao nikoga. Proslavljao sam svoj gol, što mislim da je potpuno normalno. Derbi je, kada daš gol sigurno nećes stajati i ne raditi ništa, zar ne? Postigao sam gol na strani terena gde su bili njihovi navijači. Šta je trebalo, da trčim sto metara do druge strane terena kako bi slavio sa svojim navijačima? Ne, mislim da nije bilo bilo kakve provokacije".



                https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...nav_id=1594663
                Kada je Rosić, tada igrač Radničkog, postigo gol protiv Zvezde i pokazivao znake radovanje prema severu Rajka Mitića, dobio je žuti karton.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Dobio je i Suminjo žuti.

                  Comment


                  • Izbrisani postovi spadaju u kategoriju trolovanja....podrazumeva se da su autori istih opomenuti
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Dobio je i Suminjo žuti.
                      Onda je OK.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Bila je onako baš na granici situacija. Razumem Seydouba Soumah jer je to more emocija, Borjan reaguje kao dripac naravno, nije mu to prvi put.

                        Solomonsko rešenje za sudiju je bila usmena opomena za Seydouba Soumah, što ne povlači zaključak da je sudija bio loš, naprotiv.
                        Srđan Jovanović je mnogo bolji sudija od Mažića, to je bar svima jasno.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Biti fudblaski navijac je jedna najgorih stvari u ovoj zemlji.

                          Sav taj ogroman fanatizam me odbija da pogledam na par sekundi i vise kod mene postoji interesovanje za madjarski derbi Fehervar-Ferencvaros koji naravno necu da pogledam.

                          Definitivno najgora publika su fudbalski navijaci. Uspeh se zaboravlja, a neuspeh pamti. Jedan los rezultat i trenera teras govnjivom motkom. Ne mozes ga ni pustiti da odradi sezonu. Odvratno...

                          Comment


                          • Negativno ponasanje navijaca nije uzrok vec posledica svih drustvenih okolnosti u kojima smo godinama, decenijama.... Svim je jasno da bi i Partizan i Zvezdu zbog navijaca Uefa izbacila na 10 godina da je ono juce kojim slucajem bila osmina finala Lige Evrope, a ne Ling-Long-Pong liga.....

                            Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Bila je onako baš na granici situacija. Razumem Seydouba Soumah jer je to more emocija, Borjan reaguje kao dripac naravno, nije mu to prvi put.

                            Solomonsko rešenje za sudiju je bila usmena opomena za Seydouba Soumah, što ne povlači zaključak da je sudija bio loš, naprotiv.
                            Srđan Jovanović je mnogo bolji sudija od Mažića, to je bar svima jasno.
                            Koliko se ja secam i Suma i Borjan su dobili zuti karton kad se situacija smirila. Po meni opravdano za obojicu i licno mi smeta sto je Suma uopste poklanjao paznju onima na severu kad je lepo mogao da ode do Istoka kao sto je Toske otisao do zapada. Evertona mogu da razumem jer su ga na rajku provocirali i on im je na neki nacin odgovorio ali ne secam se da su zvezdini navijaci poklanjali paznju Sumi pa da on sad tu nesto bude osvetoljubiv.....sve u svemu nisma pristalica toga da se likuje pred protivnickim navijacima vec da se slavi pred svojim.
                            Last edited by tamonajugu; 23-09-19, 15:38.

                            Comment


                            • Ma i reakcija Borjana je zbog šlihtoguza navijačima.

                              Meni je i Savić bio odvratan sa onim penjanjem na šipku.

                              Retkost je i videti nekog pametnog fudbalera.

                              Uglavnom su siromašne pameti.

                              Comment


                              • Originally posted by tamonajugu View Post
                                Negativno ponasanje navijaca nije uzrok vec posledica svih drustvenih okolnosti u kojima smo godinama, decenijama.... Svim je jasno da bi i Partizan i Zvezdu zbog navijaca Uefa izbacila na 10 godina da je ono juce kojim slucajem bila osmina finala Lige Evrope, a ne Ling-Long-Pong liga.....
                                Ne odbijaju me sipkasi i niti sam ciljao na njih, nego vise ovi sto bi kao trebalo da predstavljaju normalne navijace naspram sipkasa. Pisem nevezano za ovaj forum nego i sire.

                                Generalno ceo taj vajb odbija. U kosarci nije bas toliiko bolesna atmosfera+ima regionalna pa bude gledljivo.

                                Najgrdje od svega mi je sto se ne gleda dalje od domace lige niti se prate u velikoj meri evropski trendovi, pa ili ces da ignorises indijance ili ces pokusati da im otvoris oci.

                                Bukvalno kada bi u Upravama reagovali kao navijaci i smenjivali trenere na svaka 3-4 meseca, to tek ne bi licilo ni na sta.
                                Last edited by Ricma; 23-09-19, 15:49.

                                Comment

                                Working...
                                X