Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Večiti derbi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nije fudbal loš uopšte. Derbi kao i svaki derbi je rovovska bitka. Naš srpski fudbal je odličan. Primera radi Spartak iz Subotice je rešio jednu Spartu iz Praga a i ove sezone će se Radnički možda dobro pokazati.

    Svakako je kvalitetniji od srpske košarke 5 puta. Prošle godine prezimeli i Zvezda i Partizan - ovako mala zemlja - malo li je...

    A kakav je El Klasiko? Svi sa manirima je l? Po bon tonu? Jebu majku jedni drugima i udaraju se valjaju se plaču.

    Derbi kao derbi, gde je strast, nema neke tečne igre već uvek ima strasti i svega.

    Korektni su i jedni i drugi i nema derbija bez emocija. Nije ovo robotika neka.
    Last edited by Cassius Clay; 02-03-19, 18:58.

    Comment


    • #17
      Gluplji gol u životu nisam video. Ko smatra da je došao kao posledica neke superiorne taktike nek porazmisli o praćenju pikada ali turnira veterana.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #18
        Kakva kradja, ni blizu ofsajda.

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Ovo je fudbal valjanja i udaranja.
          I ko će kome više majku spomenuti.
          K od kvaliteta nema nigde.
          Mi sa postojećim kadrom i veznim redom igramo jedino kako možemo.
          Dali nekako gol i sada POMOZI BOŽE.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
          Ponisten gol Zvezdi ne pominjes ! Ok, dosledno

          Comment


          • #20
            A ko dodje da pogleda jednu u 20 utakmica kad Zvezda igra Lš ili sa Partizanom, bolje da ne komentariše.

            Kakvo sudjenje kakva žalba na gol Partizana. Mi kao 10 puta skuplji trebali smo da ih oduvamo sve da sudi sudija 3 penala za Partizan.

            Sede na klupi Čaušić od milion i Ivanić od PO milion i jače.

            Meni je uvreda časti da se pozivam na sudjenje, nemojte te KKcZ fazone ovde.

            Comment


            • #21
              Prolazili su i hrvati, bugari,rumuni itd dalje, sto ne znaci da su im lige dobre...partizan je godinama uzasan,a CZ se nesto digla ali uz ovu slabu ligu ne moze nista. Jedino neka ABA liga i to je to..inace go kurac..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • #22
                Ma kakva ABA liga. Vojvodina Sampdoriju izbacivala. Liga je super. S obzirom na veličinu države. To što bi neko da se dobijaju klubovi kao pre 30 godina, informacija da ti klubovi ulože po pola milijarde pojedini za prelazni rok.

                Reset u realnost. Liga je sasvim ok. A u košarci igrajte i nordijsku što se mene tiče

                Comment


                • #23
                  Cuj liga je skroz ok..ne prati je niko ziv..partizan primio 8 golova na 30 meceva,smejurija
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • #24
                    Pa zato što nismo fudbalska nacija. Ljudi neće da kupe karte za Lš za voljeni klub i da se učlane nego kopiraju karte i uleću da gledaju Zvezdu koju su gledali poslednji put protiv Rome a u medjuvremenu srali po domaćem fudbalu.

                    Ima negde 20-25 000 pravih Zvezdaša i 15 000 - 20 000 pravih Partizanovacz ovo ostalo sve od danas do juče.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Ponisten gol Zvezdi ne pominjes ! Ok, dosledno
                      A gde sam ja rek'o il napisao da je naš regularan.
                      Niti sam dobro video obe situacije da mogu glumiti Kolinu.
                      Tebi ako smeta zapažanje da je derbi u rangu surinamskog fudbala onda stvarno ne znam ko ima problem.
                      Ako je bio regularan pogodak Bena, zna se, Grujiću kazna da ne može više suditi. Kao uostalom za sve grešnike u crnom.
                      Valtere budi malo samokritičan. Nije nekada na odmet. Nije ti kriv ni Boaći, Ben, Grujić kurci palci već taktika Klarka Kenta.
                      Imaš tim svuda pokriven i ti primenjuješ taktiku ostrvskog fudbala iz '70-tih.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 02-03-19, 19:10.

                      Comment


                      • #26
                        Što kazna pa nismo mi vi da dramimo. Za šta kazna imaju ljudi pravo da pogreše.

                        meni je samo da Partizan ne oštete da ne slušam sranja danima. Života mi. Ovako laganeze, smatrajte da je oprošteno i Grujiću i svima.

                        Comment


                        • #27
                          Svi novinari se slažu da Ben nije bio u ofsajdu kad je postigao gol. Upravo je i Šaranović koji je poznat kao veliki grobar isto to rekao.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #28
                            Koga boli uvo za to znamo i sami. 10 puta smo kvalitetniji. Na KKCZ idi pa se žali na sudjenje, mi fk navijači imamo malo obraza. Bilo je grešaka i na našu vodenicu i prethodnim derbijima kad je Kanga bio pola metrra sa loptom van.

                            Ne širi toksine.

                            Comment


                            • #29
                              "Večiti derbi"

                              Crvena zvezda - Partizan.....Partizan - Crvena zvezda.
                              Budite fer ne vređajte jedni druge, birajte reči....
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • #30
                                Navijaš li za CZ zbog bodovne razlike Partizan- Radnički?

                                Comment

                                Working...
                                X