Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Večiti derbi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Baner

    U svakom kukolju zita ima, Sale Ilic kapiten najgoreg tima.

    I lepo je vodja pricao o njemu a sever pozdravio. Posle toga bilo i Savi samo na drugi nacin skandiranje.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Za grobare koji govore da su delije jajare i da su napale Ilića



      Saša Ilić ispred juga 2:00

      Comment


      • @urose, pa na 2:00 sebi vidi da ga napadaju delije... one koje su prešle na drugu stranu

        Comment


        • Na kojoj temi napisati komšijama da prave nesagledivu štetu što troše ljude kao što su Mirković i Milošević.
          Ne znam kakvo mišljenje oni imaju o njima, ali ta dva čovjeka su gospoda i koji im q... treba da se petljaju sa onom bandom.

          Comment


          • Prica se za Milosevica da je razlog - finansijski problemi.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Je l' zezaš?
              Pa taj je čovjek imao vrhunsku karijeru. Ne vjerujem da je malo zaradio, a ne djeluje mi kao kockar danbi se svukao u ravan.

              Comment


              • Tako se samo prica, stvarno ne znam da l' je to u pitanju.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by forum1nick View Post
                  Na kojoj temi napisati komšijama da prave nesagledivu štetu što troše ljude kao što su Mirković i Milošević.
                  Ne znam kakvo mišljenje oni imaju o njima, ali ta dva čovjeka su gospoda i koji im q... treba da se petljaju sa onom bandom.
                  Serem se na svet u kome je Savo Milošević gospodin. Toliko od mene.
                  Last edited by mark !t zer0; 25-04-19, 21:51.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Velika ppbeda, moglo je i ubedljivije ali zadovoljan sam, sudija trebao crveni da pokaze Urosevicu ali dobro .

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Tako se samo prica, stvarno ne znam da l' je to u pitanju.
                      Nije nemoguce...Govedarica je iz istog razloga poslat u Kinu...nema zelenasa u Vojvodini kome nije bio duzan..a isto je imao sasvim solidnu karijeru...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by forum1nick View Post
                        Na kojoj temi napisati komšijama da prave nesagledivu štetu što troše ljude kao što su Mirković i Milošević.
                        Ne znam kakvo mišljenje oni imaju o njima, ali ta dva čovjeka su gospoda i koji im q... treba da se petljaju sa onom bandom.
                        Milošević najgori jarac jer na njega i liči, sećam se leta gospodnjeg 2008. godine možda godinu kasnije mom ortaku grobaru tražio 2000 dinara na njegovo pitanje da se slikaju.

                        Glumio facu pred konobaricama u Braunu, klasičan majmun, šišti jer ima obezbeđenje u klubu, inače bi bio bijen kao govedo.

                        Comment


                        • Živeo početkom 2000tih u Jurija Gargarina 45 na NBG.

                          Brajkovi dani u Braunu kao Dragutinović i Deki ona slika iz provoda tražim je odavno nema je na netu, goli do pojasa.

                          Fudbaleri su gluplji od košarkaša.

                          Ja znam kad je Kasalica došao iz Koreje ili odakle, koliko je spucao za 2-3 dana.

                          Savo Milošević je jedna džukela.

                          Evo kažu Jović šalje svima i odvaja po lupiću 30-40 za kockanje samo.

                          Predrag Djordjević isto u Atini kažu čuda pravio. Šta rade to ljudi..

                          Nekako su košarkaši za fudbalere, malo se bolje kriju i imaju malo više mere jbg.

                          Comment


                          • Izaslo na yt Panticevo pracenje uzivo derbija i reakcija

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Prica se za Milosevica da je razlog - finansijski problemi.
                              Ja sam cuo da je ulagao u neke rudnike. Nisu samo kladionice i kazino kocka, to je ustvari najpostenija kocka, mnogo gore stvari su berza ili biznis u koji se ne razume.

                              Comment


                              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X