Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Berretini nastavlja sa odlicnom igrom , za sada ne pokazuje nikakve znake umora. Ako nastavi sa ovakvom igrom favoritima u cijem delu zreba bude na W nece biti prijatno.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Viskovic rekao da je otkazan Kvins danas
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dobro se drzao Milman do tb, nije Federer imao nijednu bl, ali...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mislim da je Rodzer odlucio da napadne prvo mesto ove sezone. Bukvalno trci sa turnira na turnir, kao da ima 20 godina.

          U ovom setu su presudila dva asa Federera na staru tajbrejka. To ubija u pojam.

          Comment


          • Jel ja treba da navijam za Roleta da osvoji Hale, mislim bice onda No.2 na W, m?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Iako se trude da ne vrate ljudima novac pa tako ova dva meca su jos uvek u programu za danas, tesko da ce biti tenisa
              Mah, ko da je bitno, nama organizatori iz Rima još nisu vratili lovu, prave se i oni Englezi

              Comment


              • Trci sa turnira na turnir, ajde mi molim te to objasni?


                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Mah, ko da je bitno, nama organizatori iz Rima još nisu vratili lovu, prave se i oni Englezi [emoji3]
                  Zar nisu trebali na licu mesta da ti vrate? A ne uzeo si sigurno preko neta/kartice, tako ce i da ti vrtate, jel?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Trci sa turnira na turnir, ajde mi molim te to objasni?


                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Igra prvi put punu sezonu od 2015. Bukvalno je samo Monte Carlo preskocio, a ove godine je igrao 1 turnir vise od Novaka ( ako racunamo Hopman Cup), i plus dosta meceva vise.
                    U tim godinama igrati polufinale RGa pa travu posle 10tak dana nije lako. Jedan Tim je odustao zbog umora cak...

                    Do kraja godine ocekujem Wimbledon, Sinsinati, Us Open, Sangaj, Basel, Pariz i zavrsni turnir. Puna kapa. Mislim da ima nekih 15% da bude prvi na kraju, sto nije malo.

                    Mada realno, Novak igra malo tenisa. Bas me interesuje da li ce Peking da igra ove godine, a po meni bi itekako trebao.

                    Comment


                    • Evo izrsili su pritisak pa ce novac biti kazu biti vracen.

                      Prosle nedelje su imali pakao u Nothingamu u zenskom delu turnira i u dvorani na hardu su bili neki mecevi igrani. I to ono cudo teren do terena
                      Morace sve vise organizatora da se finansijski otvara za krov u ovom delu sezone, klima je sve maje predvidljiva sa velikim oscilacijama u kratkom v periodu
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Igra prvi put punu sezonu od 2015. Bukvalno je samo Monte Carlo preskocio, a ove godine je igrao 1 turnir vise od Novaka ( ako racunamo Hopman Cup), i plus dosta meceva vise.
                        U tim godinama igrati polufinale RGa pa travu posle 10tak dana nije lako. Jedan Tim je odustao zbog umora cak...

                        Do kraja godine ocekujem Wimbledon, Sinsinati, Us Open, Sangaj, Basel, Pariz i zavrsni turnir. Puna kapa. Mislim da ima nekih 15% da bude prvi na kraju, sto nije malo.

                        Mada realno, Novak igra malo tenisa. Bas me interesuje da li ce Peking da igra ove godine, a po meni bi itekako trebao.
                        Tim je igrao finale RGa i igrao je mnogo duze i teze meceve od Rogera plus je igrao punu sezonu sa sve MCom i Barselonom, ne moze da se poredi.

                        To sto je Djokovic odigrao ocajno americku seriju to je njegov problem, a Federer je odigrao sasvim normalan raspored kad je zdrav ( i kad Mirka ne slavi 40.rodjendan ) i to je daleko od toga da trci sa turnira na turnir.


                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nikoloz i ova njegova faca , uvek ista, kao da ga mrzi da zivi
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Zar nisu trebali na licu mesta da ti vrate? A ne uzeo si sigurno preko neta/kartice, tako ce i da ti vrtate, jel?
                            Prvo su se pravili ludi, a sad tražili da im se poštom šalju karte i kopije dokumenata, u 21.vijeku

                            U sušyini čine sve da odustaneš od povrata

                            Comment


                            • Kakav sljakaski poen na brejk lopti :/

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Prvo su se pravili ludi, a sad tražili da im se poštom šalju karte i kopije dokumenata, u 21.vijeku

                                U sušyini čine sve da odustaneš od povrata [emoji3]
                                Posalji im, nemoj da odustajes

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X