Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • od kad je napravio brejk, Berankis se raspao
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ma ovakvu zelju ne pamtim da je ikada imao.

      Ocigledno ova veza mnogo bolje utice na Monfu, dok se Svitolina raspada.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Jeste pokazao zelju, ali mu je Berankis bas pomogao
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Upravo tako,vec vidjeno milion puta...od 2-1 svaki drugi servis je bio potencijalna dupla a forhende sa sredina terena je slao po 20 cm u aut...bas se vidjela nesigurnost.Doduse,ovaj mec nije ni trebao da ide u 3 seta...Monfis je imao 5-4 30-0 ali kada se ukaze prilika za pobjedu to se mora iskoristiti.U zadnjem gemu Berankis je pokazao da nije borac i potpuno se predao i kad se sve sebere i oduzme sazluzeno je tu gdje ne bi trebalo da bude ako gledamo talenat.
          Gael danas blago receno ispodprosjecan,kao i obicno mucio se fizicki ali ga je mucio i agresivan protivnik ali ne sumnjam da ce imati potpuno drugaciji plan igre u polufinalu.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Protiv ovakvih bombi se ne moze, ali je u globalu bolji igrac u ovom mecu, morao bi da dobije.
            nisam hteo da napism KUKAVICKI,al bas je tako igrao-jbt,sta je dobiajo rutinski,u TB ne sme ni da gadja blizu linije-prosto ne razumem

            i onda onaj servis,na NE mec loptu...velim,ne kontam


            i da.,sad bih voleo da ga wawac odvali
            Wizard

            Comment


            • A ne kontam sta non stop spomines taj talenat, da ne bi trebao da bude Berankis tu gde jeste, da moze vise... Sta je za tebi talenat, da zna da igra BH i FH? Slajs? Pa to mogu 99% iz top 200 bez ikakve probleme, ima tu nesto i do fizickih i mentalnih predispozicija. Berankis osim sto je fizicki ogranicen on je i mentalno slab, tako da on ne moze puno bolje od ovoga, tu mu je neki maksimum.

              Inace ne bi me cudilo da Kirgios ne odigra svoji mec veceras, mislim da ima fizicke probleme vec dugo vreme ali juce nije predao zbog adrenalina i protivnika. Negovo ponasanje necu komentarisati, sve dok ne dobije neka duza kazna on ce ovo raditi i bice jos mnogo skandaloznih meceva. Rafa je ok igrao samo mu je retern uzasan, kriminalan, ocajan i ne svidja mi se sto nije to popravio a imao je 50ak dana od finala AO-a.
              OVAKO

              Comment


              • A ne znam sta je to strasno juce Kirijos radio?
                pogledala sam vise highlightsa i osim onog jednog servisa ispod ruke, nisam videla nista problematicno a i taj servis nikako nije problematican, skroz je legitiman
                Sa druge strane, publika je bila bas za Nadala, na kraju i izvizdala Kirijosa samo zato sto je pobedio, a on je ocekivano reagovao
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa ako nisi gledala mec sta se onda cudis i nije ti jasno sta je radio Kirgios? Psovao je publiku, nije hteo da igra, napucavao loptice, ustvari ono sto uvek radi, e to je radio. Sto nisu zvizdali Mishu Zverevu prekjuce? I ne, ne pricam za taj servis ispod ruke, to nije zabranjeno u tenisu iako nije bas eticki prema protivniku.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Ne znam zasto underarm servis nije eticki?
                    Je l drop shot eticki? U cemu je razlika?

                    Nije hteo da igra, ali je dobio Nadala u 3 seta, 2 u TB i usput spasio silne bp i 3 mec lopte sta bi bilo da je hteo da igra?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Odnos prema publike ti kazem, drao im se, vikao shut the fuck up i psovao ih, zato mu se i Rafa naljutio. Ne znam zasto forsiras kad znas kakav je.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Jeste on takav, ali i publika je bila katastrofalna, treba i tu biti iskren.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Retko gde je publika tenisk "obrazovana", to mozemo videti samo u Svicarsku, Nemacku, mozda Kinu, na ostalim turnirima tesko da cemo doziveti da se publika teniski ponasa, narocito ne u Juznoj i Severnoj Americi.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            A ne kontam sta non stop spomines taj talenat, da ne bi trebao da bude Berankis tu gde jeste, da moze vise... Sta je za tebi talenat, da zna da igra BH i FH? Slajs? Pa to mogu 99% iz top 200 bez ikakve probleme, ima tu nesto i do fizickih i mentalnih predispozicija. Berankis osim sto je fizicki ogranicen on je i mentalno slab, tako da on ne moze puno bolje od ovoga, tu mu je neki maksimum.

                            Inace ne bi me cudilo da Kirgios ne odigra svoji mec veceras, mislim da ima fizicke probleme vec dugo vreme ali juce nije predao zbog adrenalina i protivnika. Negovo ponasanje necu komentarisati, sve dok ne dobije neka duza kazna on ce ovo raditi i bice jos mnogo skandaloznih meceva. Rafa je ok igrao samo mu je retern uzasan, kriminalan, ocajan i ne svidja mi se sto nije to popravio a imao je 50ak dana od finala AO-a.
                            Pa to ti je forum,svi odprilike pisu jedno te isto...ti posebno.

                            Comment


                            • Kakvi se ovo meltdownovi dogadaju u tenisu u zadnje vrijeme. Svaki mec ima toliko uspona i padova da je to strasno. Evo ga sad i Grk

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Jeste on takav, ali i publika je bila katastrofalna, treba i tu biti iskren.
                                pa publika voli da ga mrzi,od njega to ocekuju i pre ce karte prodati on nego berdih,cilic etc

                                zapravo je zabava obostrana-win win
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X