Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ehhh al sti volis da si zlica piiih...

    Jbt pa nisam ja kriva sto ti ne mozes da gledas pa sad likujes kada ne mogu ni ja. Svasta.

    A na SK3 nikada ne ude tenis.
    Pravdala si ih zato što "reprezentacija ima prednost" a to nije razlog da tenis šalju na kanal koji nemaju svi. Karma [emoji3]

    Inače meč između Vukova i Dragonsa je prekinut zbog kiše izvjesno vrijeme. I dalje prenose prekid.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Ma meni se odmah vratila slika, bez brige

      Na SK1 i 2 ide reprezentacija uvek i teniseri sa ovih prostora, na SK 3 nema nikada tenisa.
      Na SK1 iskljucivo ide F1, nemaju prava da prenose preko drugih satelitskih kanala, da ne objasanjavam opet po milijarditi put zasto... pa kako je prenos trke jos uvek trajao kada su ove tenisere morali da prebace, logicno je bilo da ga nece vracati, povlaciti nazad kada se trka ubrzo zavrsila. Jbg

      A ne branim ja njih, nego kukakte non stop. I mene nervira kada ne mogu da gledam sta hocu, ali ovo nije bilo realno, niti logicno kukanje Na kraju, prosto uzmete ceo paket SK i ne brinete svaki put kad ga bace na 6 i 7,8...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ma meni se odmah vratila slika, bez brige

        Na SK1 i 2 ide reprezentacija uvek i teniseri sa ovih prostora, na SK 3 nema nikada tenisa.
        Na SK1 iskljucivo ide F1, nemaju prava da prenose preko drugih satelitskih kanala, da ne objasanjavam opet po milijarditi put zasto... pa kako je prenos trke jos uvek trajao kada su ove tenisere morali da prebace, logicno je bilo da ga nece vracati, povlaciti nazad kada se trka ubrzo zavrsila. Jbg

        A ne branim ja njih, nego kukakte non stop. I mene nervira kada ne mogu da gledam sta hocu, ali ovo nije bilo realno, niti logicno kukanje Na kraju, prosto uzmete ceo paket SK i ne brinete svaki put kad ga bace na 6 i 7,8...
        Eh, uzmeš ceo paket ako ti to operator nudi - gledaš na taj problem iz svog ugla.
        Za one koji vole tenis a žele sve jedino rjepenje je platiti. Recimo ES plejer može gledati više ljudi na jedan nalog, uzme se na mjesec dana kad je potrebno i to ispadne mala cifra.
        Ili tennis tv, isti fazon. Sa tim se pokriju svi turniri i svi tereni.

        Comment


        • Zato ne prenose dubl?

          Ajmo Andy jos jedan
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Eh, uzmeš ceo paket ako ti to operator nudi - gledaš na taj problem iz svog ugla.
            Za one koji vole tenis a žele sve jedino rjepenje je platiti. Recimo ES plejer može gledati više ljudi na jedan nalog, uzme se na mjesec dana kad je potrebno i to ispadne mala cifra.
            Ili tennis tv, isti fazon. Sa tim se pokriju svi turniri i svi tereni.
            Ok, malo sam karikirala, a malo ima istine. Znam ljude koji mogu a nece da kupe ceo paket, jer ipak tamo gen retko ima prenosa.

            Sto se tice kuknjave pa sve po spisku i SK... postoji situacija koja se cesto ovde ponavlja. Recimo kada neko od nasih igra na terenu 5 ili 6, a da nije Novak naravno i da nije GS, dakle neki manji turnir, nema tog prenosa na SK kanalima, jer ponude i pakete koje dobijaju tv kuce ne znaci da su njima pokrivaju svi tereni, bez obizira sto na svima ima kamera, vec taj paket sadrzi sve prenose sa prva 2, 3 ili 4 terena, zavisi od turnira.
            Pa kada Fica igra na 5ici drama nastane i SK je sranje jer nece da prenosi Ficu, a oni ga prosto nemaju u ponudi.

            Slicno je i sa dublovima bilo, a ovo finale vrv isti slucaj. Kada se igra samo dubl, bez singla na nekom drugom terenu, njega (dubla) u ponudi nema. Dakle, ne postoji paket na manjim turnirima, mislim cak i na Mastersima, koji pokrivaju sve. Da li je to do ponudjaca (a mislim da jeste, jer nema ineresovanja niti ekonomske isplativosti) ili kupca, ali zapamtite sledeci put kada ne mozete da gledate Ficu na terenu br.5 ..zasto ne mozete.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Endi i Feli uzeli titulu

              Feli izdominirao u super TB
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Bravo majstori!
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ok, malo sam karikirala, a malo ima istine. Znam ljude koji mogu a nece da kupe ceo paket, jer ipak tamo gen retko ima prenosa.

                  Sto se tice kuknjave pa sve po spisku i SK... postoji situacija koja se cesto ovde ponavlja. Recimo kada neko od nasih igra na terenu 5 ili 6, a da nije Novak naravno i da nije GS, dakle neki manji turnir, nema tog prenosa na SK kanalima, jer ponude i pakete koje dobijaju tv kuce ne znaci da su njima pokrivaju svi tereni, bez obizira sto na svima ima kamera, vec taj paket sadrzi sve prenose sa prva 2, 3 ili 4 terena, zavisi od turnira.
                  Pa kada Fica igra na 5ici drama nastane i SK je sranje jer nece da prenosi Ficu, a oni ga prosto nemaju u ponudi.

                  Slicno je i sa dublovima bilo, a ovo finale vrv isti slucaj. Kada se igra samo dubl, bez singla na nekom drugom terenu, njega (dubla) u ponudi nema. Dakle, ne postoji paket na manjim turnirima, mislim cak i na Mastersima, koji pokrivaju sve. Da li je to do ponudjaca (a mislim da jeste, jer nema ineresovanja niti ekonomske isplativosti) ili kupca, ali zapamtite sledeci put kada ne mozete da gledate Ficu na terenu br.5 ..zasto ne mozete.
                  E zato kažem, par evra i gledaš sve

                  Comment


                  • joj,ima jedan na tennis.tv-u koji ima takav glas da mi daju dzabe,mozda bih onda gledao
                    Wizard

                    Comment


                    • Pa ne komentariše taj jedan sve mečeve na svim terenima.

                      Comment


                      • a sta znam,najatraktivnije je on komentarisao,vidim to na njihovom TW nalogu...glas ko moCarela
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ok, malo sam karikirala, a malo ima istine. Znam ljude koji mogu a nece da kupe ceo paket, jer ipak tamo gen retko ima prenosa.
                          Aman, Olja, ne postoji nikakav cijeli paket na Total TV-u. Sve što postoji je SK 1, 2, 3, HD, kao i SK1 HR. Da imam 10 milijardi eura ne mogu od Totala dobiti SK 4, 5, 6, 7, 56781 itd. Na lokaciji na kojoj sam danas bio i na kojoj sam relativno često nije tehnički moguće ništa osim toga. Koliko je samo korisnika koji su bili u toj situaciji. Podsjećanje da "čuveni" meč između Vukova i Dragonsa (nijesam siguran za sport) na praznom stadionu u Nišu nije bio počeo ni 20 minuta nakon prekida prenosa teniskog meča.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Nemam ja pojma ko je tvoj provajder i sta mozes, pricala sam uopsteno.

                            Na HD je isao najavljen direktan prenos americkig fudbala, neko polufinale, nevreme se desilo nakon prebacivanja tenisa na 6tici... i zavrsio se relativno brzo.

                            Svako brani svoje interese, svoja interesovanja i bas ono sto on zeli i sta njemu treba, drugi opet drugo (recimo ljubitelji am.fudbala) i tako u krug.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment



                            • https://www.instagram.com/p/BzElytwB...d=tx61wlw31f5v
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ajmo Đeree
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X