Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    A sad Wawrinka dva brejka minusa.. svasta..
    Similis simili gaudet

    Comment


    • #77
      Originally posted by Chiwwi View Post
      Mali mora da radi na kondiciji ozbiljnije ako misli da kontriranjem osvaja najveće titule. Da onako izgubi dah protiv Monfisa u pazi sad početku drugog seta je nedopustivo za igrača koji očigledno gaji kontraški stil.
      Videlo se i na AO protiv Noleta da je kratak sa dahom.

      Ali da će preslišavati Zvereve i Tsitsipase hoće svakako. Mnogo je igrački zreliji od svih njih.

      E sad šta može da unapredi?
      Pa osim kondicije teško i da može nešto više. Mali je po svom habitusu kontraš i realno i ne trebaju mu neka oružja.
      Visok je i može da unapredi servis dosta i biće ga teško pobedjivati ukoliko nabije kondiciju i još bolji servis.
      U svakom slučaju zanimljiv tip igrača koga treba pratiti.

      Ne mogu da se setim igrača na koga podseća, nekoga ko je ozbiljno pimplao a ujedno bio visok sa potencijalom dobrog servera.

      P.S. Da i voleo bih da prodje u finale i da igra sa Wawrinkom i da Wawrinka bude na nivou.

      Baš me zanima kako će se snaći i koliko je taktički potkovan ili samo ponavlja jedno te isto protiv koga god da igra.
      To je zato sto je igrao i igrao i igrao.
      Osvojio prosle nedelje Bugarsku ove dogurao do polufinala. Mnogo teniskih utakmica za kratak vremenski period. Da je bio odmorniji uzeo bi on Monfu.
      Opet bravo za Monfilsa sto se nije predao ni pored rezultatskog deficita i sto je uorkos porazu od Danila pre nekoliko dana u Sofiji i gubljenu prvog seta danas ipak smogao snage i igracki i mentalno iskoracio i napravio preokret.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #78
        Igrao je i DC vkend pre Sofije, tako da se on bas naigrao tenisa u poslednje 2 nedelje

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #79
          Igra Monfa onaj 1 turnir godisnje,odradio je za ovu godinu reklo bi se,jedino ako ga devojka nije naterala da poveca broj

          Comment


          • #80
            Kakvo nadigravanje naročito na mreži u 3. setu finala Roterdama. Jedan je Gael. BRAVOO
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • #81
              Ali kakav je lik Gael, tankuje 2 set, raspada se , pa onda iz pocetka...

              Da teniska inteligencija nije u senci emocionalne i zelje za zabavom publike mogao je imati mnogo bolju karijeru.. Mada njemu je ok
              Similis simili gaudet

              Comment


              • #82
                Wawrinka od ponedeljka 41.na ATP..

                Odličan povratak nakon operacije. Očekujem ga minimum u top 20 do RG-sa što je odlično.

                Iskreno iznenadio me rezultat očekivao sam pobedu Wawrinke jer je igrao po meni bolji turnir dok sam za Monfu stekao utisak da se malo provukao u nekim mečevima ali je zadnji set u finalu odigrao odlično.

                Zaslužena pobeda bio je bolji.
                Last edited by Chiwwi; 17-02-19, 16:48.

                Comment


                • #83
                  Strpljiv, taktički disciplinovan uz puno varijacija i sve to uz minimum budalasanja.
                  Opis teško spojiv sa Gaelom ali evo pokaza da zna i može igrati takav tenis.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Gaelu je najveći problem u toku karijere bila činjenica da za onaj tenis sto on igra je potrebna vrhunska fizička sprema i kondicija. On u većini slučajeva nije bio kondiciono spreman da igra na vrhunskom nivou ono sto želi igrati. Set je dobar, set se raspada, dise na skrge, i tako u krug. Kad dodas na to da je ofanzivno itekako limitiran teniser, bolje nije mogao, i ovako je napravio zavidnu karijeru.

                    Comment


                    • #85
                      Dusan
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • #86
                        Auger-Alliasime dobio Fognini-a u Riu. Bravo!
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • #87
                          Iako Thiem nije u dobroj formi od pocetka sezone a u ovom mecu ima i neki problem sa vratom, Laslo odlicnom igrom dobija prvi set..
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • #88
                            ima i brejk u drugom

                            ja ne rayumem tima-jbt,8. igrac sveta pred majami i indijan igra sljaku
                            Wizard

                            Comment


                            • #89
                              Pa dobro specijalista za sljaku .. Igrao je i Nadal Golden swing u par navrata..
                              Nego da li se meni cini ili je on smrsao, izlgleda fizicki slabije ?
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Maxx-a View Post
                                Iako Thiem nije u dobroj formi od pocetka sezone a u ovom mecu ima i neki problem sa vratom, Laslo odlicnom igrom dobija prvi set..
                                Ima problem koji se zove Laslo Djere.

                                Kakva partija

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X