Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav bog.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • od dobrog meca do cirkusarenja
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Kako će samo jednom nastradat neki sakupljač loptica kad ovako baca reket, rijetko vidjen idiot
        Samo je pitanje vremena

        Paes našao novi posao

        Comment


        • izgledaju kao da igraju 5 sati
          Wizard

          Comment


          • gospode boze
            Wizard

            Comment


            • fala qrcu
              Wizard

              Comment


              • Težak poraz Tsitsipasa od ovog šarlatana. Slijedi mu ogroman gubitak bodova u Montrealu pa mu trenutno 5. mjesto ne znači apsolutno ništa.
                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                Comment


                • Tanak je Cicipas danas bio bas,kako bi ih Roger danas pojeo obojicu za manje od 1h,sramotno za njih

                  A covek koji jedini moze realno da ugrozi Big 3 danas u nedodjijama Alpa osvaja lokalni turnir dok je americka turneja debelo u toku,da nije tuzno bilo bi smesno,nije ni cudo sto ova 3 i dalje dominiraju i jos ce

                  Comment


                  • Originally posted by amnesiac View Post
                    Težak poraz Tsitsipasa od ovog šarlatana.
                    Pa sarlatan jeste, ali Kirijos ima tako gadna oruzja, da je potpuno zasluzeno dobio. I reci cu samo da je Veliku trojku, kao i cijeli tur, Bog spasio sto je tom liku dao onako usijanu glavu. Njegovi potencijali sa disciplinovanim mozgom i valjanom radnom etikom bi napravili lom. Ja nekako, kad hocu da ga uporedim sa nekim ko je imao potencijal da pusti krv Velikoj trojci, ga vazda poredim sa Delpom iz mladjih dana. Samo sto, iako izgleda grbavo i nezgrapno, je znatno pokretljiviji i ima mnogo meksu ruku. Mnogo, mnogo opasan igrac, ali, kazem, ljepota sto nema u glavi ono sto je potrebno za velike domete.

                    Comment


                    • KIRIIJOOOOOOOOOOSS
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by Srkisa View Post
                        Tanak je Cicipas danas bio bas,kako bi ih Roger danas pojeo obojicu za manje od 1h,sramotno za njih

                        A covek koji jedini moze realno da ugrozi Big 3 danas u nedodjijama Alpa osvaja lokalni turnir dok je americka turneja debelo u toku,da nije tuzno bilo bi smesno,nije ni cudo sto ova 3 i dalje dominiraju i jos ce
                        Tsitsipas jeste bio tanak. Forhend nije funkcionisao a voleji katastrofalni, što je neobično za njega.

                        Čovjek u nedođijama Alpa radi ono što bih mu i ja savjetovao - radi ono što znaš, a to je prašinarenje. Ne može Thiem apsolutno ništa na bržim podlogama, dok mu za spori hard sa visokim odskokom bolje pripreme od šljake ni ne treba (pod uslovom da US Open ponovo bude spor kao prošle godine). U Vašingtonu bi ove godine ispao vrlo brzo i zašto bi se mučio? Jednostavno, potrebno mu je vremena da se namjesti na udarce a to vrijeme u bržim uslovima ne dobija od protivnika.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Sada sam odgledao reprizu, ono sto je Kirijos igrao do 6:4 i 2:1 je bolesno, simfonija tenisa.

                          Pobedjen peti teniser sveta, protiv top 10 ove godine ima skor 4:1, a veceras pada i Medvedev.

                          Samo je velika trojka bolja od njega sa ovakvim fokusom do 2:1 u drugom setu.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ma baja do j...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Vidim da je ponovo Cicipas menjao patike, samo sto je naleteo na Kirijosa koga je to juce zabavljalo, pa mu taktika nije upalila.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X