Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nije, uvek kad je dugacak poen to se opravdava nekom ogromnom teniskom inteligencijom, a niko da kaze da cesto nemaju pojma kako da zavrse poen i sta da urade i promene i onda se prebacuju do prekosutra u podne jbg. neko ce da pogresi ili kao u ovom slucaju, neko ce da pogodi samu liniju
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Moze Gilles i na najbrzem trenutno hardu u Shanghaiu da odigra ovakav poen protiv raznih tipova igraca.Ima QF W, par SF i jedno finale na pripremnim turnirima pre W. Nije to lose. Nekome je dosadan servs fh volej kombinacija u par udaraca.Tako da relativno je sve.

      Hewitta kao jednog od prvih cp koji je i osvojio W 2002 i ima i nekoliko tiittula na istom Queensu nismo valjda zaboravili.Pa Murray sledeca iteracija..
      Bila velika kisa onih par dana, tereni se prekrivaju ali zadrzavaju jos neko vreme vlagu iako rade drenazu koliko mogu, to moze dodatno usporiti uslove. Dosta zavisi i od igraca i njihovog stila , dosta krace poene evo igraju u drugom SF.

      Elem , Medvedev dok ledja nisu stradala me impresionirao , sta sve je stizao i sa interesom vracao u teren
      Last edited by Maxx-a; 22-06-19, 18:03.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Poklonio Felix brejk, sve zivo je promasio sto je mogao
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ta rasprava izmedju bum-bum tenisa i duže razmene me uvek podseti na prošlogodišnji Vimbldon.

          Bukvalno do polufinala smor žešći išao nam je svima krv iz nosa od dosade i servo botova i onda na teren izlaze Nadal i Djoković i samo nakon prvog gema utisak je bio kao da je neko u sparnoj prostoriji otvorio prozor i vrata i hladna promaja prostrujila kroz prostoriju.



          Originally posted by Maxx-a View Post

          Hewitta kao jednog od prvih cp koji je i osvojio W 2002 i ima i nekoliko tiittula na istom Queensu nismo valjda zaboravili.Pa Murray sledeca iteracija..
          A Borg?
          Jedan od prvih kontraša koji ne samo da je osvajao nego je bio nepobediv na Vimbldonu.
          Last edited by Chiwwi; 22-06-19, 18:10.

          Comment


          • Sto se sada ukipio umesto da se bori
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Ta rasprava izmedju bum-bum tenisa i duže razmene me uvek podseti na prošlogodišnji Vimbldon.

              Bukvalno do polufinala smor žešći išao nam je svima krv iz nosa od dosade i servo botova i onda na teren izlaze Nadal i Djoković i samo nakon prvog gema utisak je bio kao da je neko u sparnoj prostoriji otvorio prozor i vrata i hladna promaja prostrujila kroz prostoriju.





              A Borg?
              Jedan od prvih kontraša koji ne samo da je osvajao nego je bio nepobediv na Vimbldonu.
              Naravno , jos nesto sam napisala ali me izbacio forum kako gledam i mec, nije sve ostalo sacuvano..
              Cirkularna rasprava u krugovima teniskih ljubitelja.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Naravno da ima onih koji ne znaju bas sta ce da rade u prebacivanju loptice, ali kod ove dvojice mislim da to nije slucaj. E sad to sto Sima i Endi igraju dosadan tenis, zapravo smaracki u kome mogu da vrate sve zivo i nezivo, druga prica, ali odsustvo inteligencije im ne manjka, sa njima ni Medi.
                I iskreno pre bih njih gledala nego Opelku ili Iznera (izvini Mare), iako ovog drugog bas gotivim. Tu tek nema nikave improvizacije, mada Dzon poslednjih godina silno napredovao
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kako Feliks spasava bl i ml, ko matorl [emoji41]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Bravo Feli legendo
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • E bice sutra bas zanimljivo izmedju oviih oldtajmera [emoji4]

                      Feli sa WCom svaka cast matori.
                      Bravo Felikse, bice bolje
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bravo za Delisijana. Kako je gotivan ovaj Kvins, šteta što Nole ne igra, nadam se da se neće povlačiti dok ga ne osvoji.

                        Comment


                        • Direktor bas jak, nemaju veze ni sumnje za ucesce u namestanju meceva.
                          Sada ga ceka i dubl.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Sudar različitih stilova igre, Feli je na travi svakako favorit, ali kako tipovati protiv maga ove igre sa IQom 300.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Steta za Felixa, ali odlicno je igrao ove 2 nedelje, nisam ocekivala da ce tako dobro da igra na travi.
                              Feli
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Lopez ima 4 0 na travi, jos i los match up generalno za Simona. No , nikada se ne zna..
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X