Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican Tim...ofanzivno i defanzivno.Mozda i najjaci njegov mec.

    Rafa solidan, OK serva i kako je mec odmicao pojacavao je tempo ali nedovoljno ofanzivnih rijesenja.
    Tek u drugom setu par karakteristicnih IO i DTL forehanda je pronasao i pokoji BH.

    Ako bude zdravlja do RG-A to ce biti OK.Mecevima ce doci ofanziva i odtale sitnice.

    Malo je zeznuto sto nema titule a prosli MC i Barvelona ali sta je tu je

    Sent from my LG-M250 using Tapatalk
    - 19 Grand Slams titles (84 titles)
    - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
    - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
    - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
    - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
    - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
    - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
    - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

    Comment


    • Nadal trenutno lici na igraca iz 2014./2015., sa tim da je 2014. preokrenuo sezonu na sljaci, 2015. je bio ocajan.

      Thiem je odlicno igrao, sve pametnije i pametnije igra, a to se poklapa sa odlaskom Bresnika
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Odlican mec. Tim fantastican. Nadal je igrao dobro ali nije mogao da nadje odgovor na returnu. Tri stvari su me iznenadile.

        Koliko je dobro Tim odgovarao BH na Nadalov FH. Nacin na koji je Tim krao Nadalu vrijeme snagom udaraca. Podsjetio me je Varinku protiv Novaka. Konacno Timov servis. Da Rafa ne moze da stvori brejk loptu u sporoj Barseloni.

        Sa ovakvom igrom tim je moze uzeti RG.

        Comment


        • Rafa sve bolji, bice u top formi za RG.
          Nije vise toliko dominantan, ali pametno tempira formu.

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Kako stvari stoje Tim ce verovatno biti medju 4 nosilaca na RGu. Bice strasno bitno sa cije ce strane da bude (Novakove ili Rafine).

            Slazem se da Nadal po igri podseca na onog iz 2014/2015. Doduse te dve godine sto se sljake tice su imale drugaciji kraj za njega. Videcemo kako ce biti ove, ali je svakako ranjiv.

            Comment


            • Ovo je daleko najbolji mec Tiema protiv Nadala na sljaci. Sve je funkcionisalo, i servis i ofanziva i defanziva, a za to je i sam Rafa zasluzan. Ovo je u principu match up gde puno toga zavisi od Rafa, ako je na top nivo onda se Tiem moze slikati. Trenutno Rafa je daleko ispod proseka, ofanzive ni za leka, reternira prelose a ja to govorim jos od prosle sezone, a naravno sve to daje mogucnosti da se eksploatisu njegove mane u igri.

              Kad god je Rafa bio na top nivo Tiem brojao gemove, tako da me on uopste ne brine kad je Rg u pitanju, brine me dali ce Rafa dostici formu u Parizu. Nema sumnje da je sve bacio na Rg, mada treba mu i neka titula zbog samopouzdanja.
              OVAKO

              Comment


              • Ја мислим да га женидба упропастила..........
                sigpic

                Comment


                • Zverev brani titulu u Minhenu i Madridu i finale Rima, a Thiem ima titulu u Lionu, finale Madrida sa tim da je trenutna razlika 1100 poena.

                  Inace, sutra cemo konacno dobiti jos jednog igraca sa 2 titule na ATP touru, a sto se tice Nadala

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Jak je Timotije, fizički ga skoro nemoguće slomiti.
                    Odlično kretanje sa puno vrlo snažnih i dubokih a preciznih udaraca.
                    Biće ovo vrlo zanimljiva i neizvesna sezona evropske prašine.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Zverev brani titulu u Minhenu i Madridu i finale Rima, a Thiem ima titulu u Lionu, finale Madrida sa tim da je trenutna razlika 1100 poena.

                      Inace, sutra cemo konacno dobiti jos jednog igraca sa 2 titule na ATP touru, a sto se tice Nadala

                      Poslednja kolana na ovoj stranici https://live-tennis.eu/en/forecast-atp-ranking je trka za nosioce na RGu (ostvari ne poslednja vec trenutko 4 weeks rankingForecast jer se nedelja pre Roland Garrosa ne brise sa nosioce).
                      Dakle ima par igraca koji tu mogu da se umesaju, ali Tim je svakako favorit da bude 4. nosilac.

                      Teoretski i Rodzer moze da bude 2. nosilac, ali bi morao da osvoji 1000 poena vise od Rafe u Madridu i Rimu, sto je skoro nemoguce.
                      Last edited by 147; 27-04-19, 18:00.

                      Comment


                      • Mnogo je ovo bolje nego 2015. Svakim mecom igra sve bolje i bolje.

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Poslednja kolana na ovoj stranici https://live-tennis.eu/en/forecast-atp-ranking je trka za nosioce na RGu (ostvari ne poslednja vec trenutko 4 weeks rankingForecast jer se nedelja pre Roland Garrosa ne brise sa nosioce).
                          Dakle ima par igraca koji tu mogu da se umesaju, ali Tim je svakako favorit da bude 4. nosilac.

                          Teoretski i Rodzer moze da bude 2. nosilac, ali bi morao da osvoji 1000 poena vise od Rafe u Madridu i Rimu, sto je skoro nemoguce.
                          Federer nece biti no.2 jer jedina sansa da on igra Rim je da ispadne u 1.kolu Madrida.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Thiemu svaka čast, zaista. Ovo je mnogo vrednija pobjeda od prošlogodišnjeg polufinala Madrida u kom je Nadal bio očajan što svakako ne možemo reći za danas. Ne u top formi, ali više nego dobar. Naravno da je ovakav tenis Thiema izuzetno fizički zahtjevan, ali je u najboljim godinama što se tog segmenta tiče pa neka to iskoristi.

                            Dvije velike pobjede za Thiema ove godine. Već sam pisao da je u Indian Wellsu Federer bio na trenutnom maksimumu u istina za njega nepovoljnom uslovima, dok je ovo najsporija šljaka a Nadal je bio mnogo bolji u odnosu na Monte Carlo. Par iznenađujućoh poraza za Thiema na šljaci ove godine za kojim, opet, ne treba da žali.
                            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                            Comment


                            • Thiem iz nekog razloga igra lose u MCu tokom cele karijere, ima samo jedno QF, tako da je on realno samo podbacio u Riju, ali je posle otisao u IW i osvojio titulu.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • и бре Рафа:
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X