Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodja dominira. Nije daleko ni Konors sa 109 dostižno je to.

    P.S. Kad igraju Kraka i Giros?

    Comment




    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • hahahah a šta ćeš

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Ti zelis sa silom da budes kao smesan?
          ja neeeeeeeee

          i pocelo je ludilo sa stotkom,lepo mi zao,meme-ovi i ine stvari bez ikakve potrebe,posto se znalo da ce osvojiti

          jbt,nole slem nije propracen 1 posto kao ovo
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Cestitke Federerovim navijacima.

            Treba mu jos 10 da predje Konorsa. Nije nemoguce.
            Vise vredi ovih njegovih 100 nego Konorsovih 110 ako cemo realno.
            Vise vrede i Novakove titule. Jebes kvantitet gledaj osvojene velike turnire. Tu Federer, Djokovic i Nadal dominiraju.
            Dok je Konors igrao drugacije vreme bilo. Mogao si komotno da odigras pola sezone a da se ne susretnes sa glavnim rivalima. Sem na slemovima (i to ne svim, jer Australiju retko ko da je od ovih budza igrao, sem njihovih igraca naravno) mogao si celu sezonu da izbegavas rivale i kupis trofeje na Miki Maus turnirima. Sto danas ipak nije slucaj.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Prle! View Post
              Pa sama činjenica da mu je kvazi gospoda zviždala iako ništa nije uradio dovoljno govori koliko im je važno da li se igrač dobro ili loše ponaša, ako ga ne vole. Govorim o Novaku. Tako da te floskule o poštovanju raznoraznih idiota koji dođu na mečeve i liječe svoje frustracije ne da ne piju vode, nego su toliko jadne da su i smiješne. I nek se piša vazda po njima.

              Nicku će zviždati šta god da radio, jer svaki njegov potez je okarakteriziran kao nepoštovanje protivnika. Ako burno proslavlja poene, nepoštovanje, ako traži MTO jer mu je ruka krvava, nepoštovanje, ako zvizne forhend od 170km/h, nepoštovanje. Neko će reći da je to zbog svih silnih budalaština koje je radio i radi redovno i to je ok, možda i opravdano, nek zvižde i pljuju.

              No onda ni ti, a ni ti zviždači poznatiji kao veliki ljubitelji tenisa nemojte kmečati kad probudite zvijer u njemu, pa vas nastavi još više je*avati, a protivnika vam sastavljati po terenu, pa vas nakon pobjede kulturno pozove da mu još više zviždite.

              A znaš li kako se žargonski naziva to zviždanje nakon poraza? Sviranje k....
              Opet zelis da spinujes i da zavrces situaciju u svoju korist. Znaci idemo redom, znamo svi da je Roger najobozavaniji teniser u svetu, on gde god se pojavi ima najvise fanova, to nam treba biti jasno koliko nam se svidelo ili ne. Zvizdali su i Rafi u finalu AO-a 2017 pa da se nigde nije Rafa zalio, niti je psovao prema publiku, jednostavno to je cinjenica. Da se ne razumemo pogresno, ne opravdavam groznu americku publiku koja je stvarno bez potreba zvizdala Novaku u tom cuvenom finalu i bas mi je drago sto im je Novak uzvratio sa pobedom nad Federera. Sta je Kirgios uradio protiv Rafe? Prvo se vucarao po terenu i izgledalo da ce da preda, onda je napucavao neke loptice sto uvek naide na zvizduke od strane publike, imao sukob sa skupljacem loptice, PSOVAO publiku i jos par neetickih poteza, recimo underhand servis a nije bio povredjen, naravno nije zabranjen taj servis al eto znamo svi koliko se cesto koristi to, isto ono menjanje reketa pre drugog servisa na mec loptu za Nadala a nije puknula zica itd itd. Lik je milion stvari uradio za koje bi bio izvizdan gde god igrao, a vi se ovde cudite sta je lose uradio?

              Evo primera radi, Kirgios-Federer u Majamija, tu skroz podrzavam Kirgiosa, znas valjda o cemu pricam, onaj poen na 5-4 u tb-a treceg seta, tu se neki kreten osudio da izigrava "sudac" u sred poena i zvao aut sto je naravno dekoncentriralo Kirgiosa i napravio UE. Dali smo ga kudili tad? Dali je neko rekao bilo sta o njemu? Naravno da nije, svi smo kritizirali publiku, ali tad je Kirgios bio normalan, borio se za svaki poen, imao zelju za igru i pobedu. To se trazi od svakog profesionalnog sportista, nema puno filozofije.

              Nek pocne da se ponasa normalno nece mu vise zvizdati siguran sam, on je ovako zabavan lik kad se normalno ponasa i negovi mecevi su interesantni, al eto on uvek odluci da se glupira i da bude centar paznje na neslavan nacin. Previse sebi dopusta po meni, nije on jos nista u karijeri postigao da ruga ove najbolje tenisere, moze se on sa Zvereva i Kokinakisa podjebavat, al nemoj brate sa Rafe, Novaka i Rogera, jer neces ih stici ni za 10 zivota.

              Tenis je dzentlmenski sport a Kirgios je jedan nevaspitani momak koji pati za paznju od mediume, ili kao sto ja volim da kazem fake tough guy. Kaze Stanu da mu je Kokinakis jebao curu i onda kaze pa rekao sam to u afektu, nisam tako mislio. Jbt budi muz i reci to Stanu face to face, ne budi pizda. Sve dok se ponasa kao najveci seljak bice zvizduka i ruznih komentara, a ja se iskreno nadam i neke suspenzije sa teniskih terena, a ako se dogodi momenat gde ce lik shvatiti da ga niko nije naterao sa silom da igra tenis zaradice postovanje od publike i bice sve ok, mada ja iskreno sumnjam da ce se to nekada desiti.
              OVAKO

              Comment


              • Ne spinujem ja, nego ti je Kyrgios spašavanjem meč lopti protiv Rafe ujedno oduzeo i mogućnost da shvatiš napisano.

                Gdje ti vidiš da se ja čudim što mu neko zviždi i što ga pljuje? Ja ti na primjeru Novaka Đokovića govorim da publici nije bitno kako se igrač ponaša, jer ako su te uzeli na pik bilo to opravdano ili neopravdano, oni će ti zviždati i jebavati te u mozak.

                Na to možeš odgovoriti ili odgovarati tako što izignorišeš ili tako što im uzvratiš istom mjerom. Rafa će izignorisati, takav lik, svaka čast, dok će im Kyrgios ili Novak gestikulirati i uglavnom jebavati sve po spisku. I to je pošteno i također, za poštovanja. Ne daju na sebe momci, tako treba.

                Je*e se meni što Kyrgiosa neko ne voli ili što mu zvižde, jer svakako da lik zaslužuje sve od toga. Da sam platio kartu da gledam njega protiv Miše Zvereva, a da lik ono prikaže, prvi bih ga gađAo nečim. No, on je takav kakav jeste i postoji rizik da se ne pojavi u meču. Ako to znam, a svejedno kupim kartu za njegov meč, onda trebam biti spreman da će možda i tankovati? Imam li mu pravo zviždati zbog toga? Imam, ali nemam mu pravo spočitavati što me ne poštuje. Ko sam ja, ti, ili neko deseti da on mene mora poštovati? Hajde ba, pusti mi šupljaka. Ne sviđa ti se, idi na zemljani turnir i gledaj Švarmana i Lorenzija, razmjene od 30 udaraca i lavovsku borbu dva majstora.

                Koliko tenisera stoji kod linijskog sudije prilikom vraćanja servisa? Nek Rafa sljedeći put stane bliže servis liniji ko većina normalnih tenisera, pa će mu onaj vjerovatno i servirati normalne serve U suprotnom, ako stojiš nenormalno, očekuj nenormalno i zato ne kmečite ni ti ni on

                Još kad mi kaže tenis džentlmenski sport. Jes, pečat mu dali džentlmeni poput Connorsa, McEnroea, Nastasea, Riosa i ostalih mentola. Sve sama gospoda, i na psihijatriji bi vjerovatno bili među najgorim.

                Samo vi zviždite, i trebate, trebate i pljuvati, opravdano je. Samo onda prestanite s*at o tome da vas neko treba poštovati ili da nekom igraču treba biti stalo do toga kako ga vi percipirate. Da je Niku stalo do toga, vjerovatno bi davno promijenio ponašanje i počeo se ulizivati teniskoj gospodi. No, budući da nastavlja u istom ritmu, ja mu na tome kapu skidam, bez obzira sviđale mi se neke stvari kod njega ili ne sviđale.

                Još kad sva svoja sranja na terenu potvrdi i pobjedama, po mogućnosti protiv istih onih koje provocira, nema ništa ljepše nego čitati kolektivni šok teniske gospode. Poput tebe ovih dana.
                Last edited by Prle!; 03-03-19, 00:36.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Odličan Kirijos, odličan.

                  Samo da drzi nivo.

                  Zvižduci za Zvereva, publika na strani Nicka.

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Nije zanimljiv Nick kad je ovako fokusiran

                    Šalu na stranu, tačno se, bez obzira što su obojica privatno dobri, osjeti ta tenzija na terenu i nije isključeno da se u drugom setu stvari baš rasplamsaju.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Kirijos koliki god mentol ume da bude mi nije antipatican. A to je mnogo bitno.
                      Dok mi je ovaj antipatican da antipaticniji ne moze da mi bude. Jos u poslednje vreme mi je manje antipatican nego inace.

                      Ajmo Zverko ovo su tvoji turniri!!!

                      Prle. Paola Lorencija obozavam, on je KRALJ totalna pojava, ali mislim da u zivotu nije odigrao razmenu od 30 udaraca. Jednostavno on to nije u stanju.
                      Last edited by Sandugp; 03-03-19, 04:01.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ma gotivim ga i ja

                        Kako ne gotiviti lika koji ne može poen završiti nit vinerom niti greškom ako prije toga lopticu barem 25 puta ne prebaci.

                        I koji ima onako bolesnu facu
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Kako ih ugasi brat sve redom. I publiku i protivnike.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Wizard

                            Comment


                            • 'Hugely talented and highly complex character'
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Sad i Akapulko kliče
                                Niče! Niče!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X