Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roger se muci tokom celog turnira, ali ipak prolazi, sto je jedino bitno. Ustvari, najveci problem je sto igra dobro i onda mu se samo desi da odluta, iskljuci se i dok vrati ritam i ponovo udje u mec, protivnik ili je napravio brejk i uzeo set ili je vratio brejk
    Ali isto tako je cinjenica da Dubai nije brz kao sto je bio, promenili su podlogu i loptice, tako da je morao da se prilagodjava plus je vetar odmagao i protiv Kolsrajber i danas u nekim trenucima.

    Originally posted by pecaros View Post
    Pogledao sam meč Nadal vs Kirjos i utisak je da Nadal nije imao dovoljno jake razloge da onoliko oplete po Kirjosu na konferenciji za medije. Možda je ključ onaj Kirjosov servis ispod ruke ali potez nije uticao na rezultat jer loptica je završila u autu a nije ni van pravila.
    Izgleda da je Nadalu poraz pao teže nego što to želi da prizna.
    Hvala, to je ono sto se i meni ucinilo, ali nisam mogla bas 100% da tvrdim jer sam jedino odgledala snimak od 30 minuta
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Koliko je visok Auger? servira neverovatno dobro.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Koliko je visok Auger? servira neverovatno dobro.

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        191cm iako mislim da je možda malo i viši.

        Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Malo, mogao bi da poraste jos koji cm.

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            ma da,a ja gledam tenis od juče.
            Nisam rekao da pratis tenis od juce, rekao sam da Nadal nije nikad psovao publiku. Ako imas neki primer slobodno mi posalji da se uverim i da priznam da sam u krivo. Inace Kirgios je provocirao nakon zadnjeg poena, okrenuo se ka navijacima i stavio ruku na uvo, u fazonu ne cujem vas... Zato mu se Rafa naljutio pored ono sto smo vec spomenuli.

            Nick mora da nauci da respektuje protivnik i publiku, dok to ne shvati nece ga niko voleti i bice uvek na noz kod medije.
            OVAKO

            Comment


            • Za kraj ga uopste ne krivim, on je pobedio i nisu morali da mu tapsu ali su i preterali sa zvizdanjem, nije ni cudo sto je onako reagovao...

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Za kraj ga uopste ne krivim, on je pobedio i nisu morali da mu tapsu ali su i preterali sa zvizdanjem, nije ni cudo sto je onako reagovao...

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Pa nisu mu zvizdali dok nije poceo da provocira, ja volim obojicu, tako da situaciju gledam skroz objektivno.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Pa i da je izgubio bi mu zvizdali, samo ne odmah nakon zavrsetka nego kad bi napustao stadion. U pravo je Mare, nisu mu zvizdali dok nije poceo da provocira i psuje.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post


                    ...nikad Rafa nije psovao sudiju ...
                    samo je branio da mu neki sude
                    Wizard

                    Comment


                    • Kaze komentator da je Kirijos opsovao skupljaca loptica.

                      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Idemo Nick! Ajmo jos jedan.

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • e ovo je vec rat-kakvi ono sa rafom

                          ukljucila se VRLO aktivno publika,pljuvanje po terenu-doslovno,divljacki urlici obojice i jos komentator,koji navija za nika daje seksisticku izjavu (parafraziram) kako devojke ove godine imaju vojnicko drzanje,jer su pre par godina sve gledale nadala kako se presvalci ,a steta,one su tu da ulepsaju
                          Wizard

                          Comment


                          • Steta, idemo u treci set.

                            Da vidimo psihu Nika.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • psiha mu je ko paprikas-uvek je zacinjena-bespoteban twiner
                              Wizard

                              Comment


                              • To je ono što se traži, mržnja, što više onih loših, negativnih, sirovih emocija koje rezultiraju ovakvim vatrometom na obje strane.

                                Je*o ih više i fair play i pozitivna spika i respekt i poštovanje, pustite ih da se gađaju lopticama, provociraju, psuju, deru, biju, ako će to iz njih izvući ono najbolje.

                                Pozdrav Rafe i Kyrgiosa nakon sinoćnjeg meča bio je jedna od najjačih scena koje sam vidio u zadnje vrijeme, em su jedva pogledali jedan drugog, em u Rafi vidiš da bi ga najradije udavio na terenu. Teško je izgubiti od nekoga ko te tako otvoreno nervira kao što Nik nervira protivnike i upravo je to ono što ulog tih mečeva čini većim i podiže kompetitivnost igrača. Onu vrstu kompetitivnosti koju konstantna preseravanja o međusobnom respektu, fair playu, pozitivnoj slici koju treba poslati jer to, (ovo mi je najjače) djeca gledaju i ostala moralisanja i patetisanja često ne mogu izvući iz igrača.

                                Nick je teška vrsta idiota, debila i papka kakve je čak i u sportskim, a ne samo teniskim okvirima, teško naći. Ali je kao takav i zbog svega što radi donio jednu drugu dimenziju tenisu koju su neki od nas godinama prije nego se pojavio priželjkivali. I koje bez njega ne bi bilo. Lik je spektakularan, i kao igrač, i kao karakter, jer biti 'bad guy' u današnjem 'fancy' poimanju života i sporta, nije nimalo lako, a ovaj već godinama ustraja u tome i boli ga ku*ac. Šta god neko mislio o tome, to je sfera i crta za koju bi mnogi ne samo sportisti, nego i obični ljudi, koji živote svoje provedu u zadovoljavanju drugih i patetičnim pokušajima da se drugima svide, ubili.

                                Zato, Nik,

                                Hajde sada banguj Doninog 'dečka'.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X