Announcement

Collapse
No announcement yet.

OFK Beograd - neki novi "Romantičari"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Hvala tebi (i ostalima) sto si odvoio vreme da procitas sve ovo

    Comment


    • #92
      Oproštaj od Petka

      Comment


      • #93
        Preminuo i Boza Milenkovic, bivsi igrac, trener, clan uprave.

        Treci clan uprave u poslednjih mesec dana.

        Comment


        • #94
          Od donacija i članarina navijača renovirana je i otvorena klupska ambulanta. Ambulanta sada zvanično nosi naziv ''Milan Raki Aranđelović'' po legendarnom klupskom fizioterapeutu kluba i reprezentacije.
          Otvaranju je prisustvovala Rakijeva ćerka sa porodičnim prijateljima. Pratnju su činili navijači i bivši fudbaleri kluba.

          Comment


          • #95
            Pa mi ni Lestane ne mozemo da pobedimo.... Zona naredne sezone ako se nesto pod hitno ne promeni.

            Comment


            • #96
              od juce smo bez struje... nagomilana dugovanja ugasila elektricnu energiju

              Comment


              • #97
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • #98
                  Terzićevo pismo OFK Beogradu: Da se vratimo na stare staze

                  Zamolicu moderaciju da ukloni ili zakljuca ovu temu.

                  OFK Beograd kakav smo znali vise ne postoji, klub koji ce igrati pod timenom je filijala crvenih sa Topcidera a to nema veze sa onim sto su navijaci OFK Beograda podrzavali godinama.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Terzićevo pismo OFK Beogradu: Da se vratimo na stare staze

                    Zamolicu moderaciju da ukloni ili zakljuca ovu temu.

                    OFK Beograd kakav smo znali vise ne postoji, klub koji ce igrati pod timenom je filijala crvenih sa Topcidera a to nema veze sa onim sto su navijaci OFK Beograda podrzavali godinama.
                    Ja razumem tvoje razočaranje, ali...to su opet neki "novi" Romantičari i mislim da OFK neće izgubiti svoj identitet. Pomoć im je neophodna, a s obzirom da je država gluva na njihov problem i ne prepoznaje problem kao državni, u situaciji su da nemaju kud i da izbegnu totalni sunovrat i gašenje i prihvate Terzinu ponudu.

                    Ako ti nešto znači, a da uporedim, i ja nisam srećan što je Tončev u Radničkom i posle kratkog vremena kada je isti zaseo u fotelju napustio sam klub. Živim za dan kad će biti ispraćen "s lupanjem uz šerpe" ali mi ne pada na pamet da se odreknem kluba...to preporučujem i tebi. Valjda razumeš moju dobru nameru...

                    Elem...ne bih tako olako gasio temu.

                    Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                    Last edited by Constantin; 25-12-20, 16:53.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Jedna stvar je pomoc, a potpuno druga stvar da OFK razigrava 10 igraca zvezdi, da njihovi treneri dodju da vode omladinske selekcije i klub... To je kraj kluba koliko god se neko trudio da prikaze drugacije.

                      Comment


                      • Najpre srećna svima nova godina, sreće će baš trebati napaćenom OFK Beogradu.
                        Temu ovde ne treba brisati, prvo jer niko od nas još uvek ne zna kako će se to odvijati, hajde da damo malo vremenu pa ćemo lako uvideti kako se i na koji način klub razvija.
                        Pisao sam i ranije, da sve mlađe generacije i one koje dominiraju danas na stadionu ceo život gledaju laž.
                        Uostalom kao i na svim srpskim stadionima, žao mi je zbog toga, žao mi je što smo fudbalska periferija sveta, i iz ove perspektive mi problem zapadne komercijalizacije fudbala izgleda smešan u odnosu na korupciju, namešten fudbal i sve što ide uz to.

                        Najdragocenije oko kluba su navijači i njihova borba za što veću iskrenost.
                        Verujem da će uvek postojati način da se ta energija plasira ispravnim putem.

                        Comment


                        • Desice se da ce Terzic poslati 10 klinaca i dva trenera koji ce platu primati od CZ a igrati kod nas, jer ko moze omladincima CZ da zabrani da igraju pod imenom OFK Beograd.

                          Ovo kao da sam vec jednom cuo samo su u pitanju bili Covic i FMP.

                          Comment


                          • To su za sada nagađanja, preciznije će se videti kada vreme protekne.
                            I nije u pitanju samo igrački kadar već i rukovođenje klubom, ima tu mnogo zamršenih stavki.

                            Romantizovanje OFK Beograda iz prethodnih godina je isto tako morbidno, jedno su 70e godine a nešto sasvim drugo ono što mi gledamo.

                            Comment


                            • Kad neko kaze "ne znas dva igraca OFK Beograda".

                              Pa kako i da znamo kad je svaki prelazni rok isto, danasnji Zurnal pise da je cak 16 (SESNAEST) igraca napustilo klub Stefan Janković, Denis Ahmetović (najbollji srelac), Mladen Bogdanović, Radojević, Denković, Isaković, Vujović, Jovanović, Matija Babović... najvise iznenadjuje sto je Graficar uzeo kapitena omladinaca Avramovskog. Nista tu ne bi bilo cudno da Graficar nije filijala crvenih sa Topcidera pa se nazire kako to Terza planira da pomogne.

                              Stigla su neka pojacanja, vratio se Ivica Jovanovic, dosli su za sada jos Marko Kilibarda, Nemanja Ratković, Strahinja Pantić, Igor Mitrović, Petar Helajzen i Pavle Pavlović.

                              Zamisli da radis kao statisticar u klubu, pa ovo je nocna mora kontinuiteta nigde.

                              Comment


                              • Dosadašnji bilans zimskog prelaznog roka -

                                Došli: Ivica Jovanović (centralni napadač), Marko Kilibarda (krilni napadač), Nemanja Ratković (ofanzivni vezista), Strahinja Pantić (štoper), Igor Mitrović (defanzivni vezista), Petar Helajzen (krilni napadač), Pavle Pavlović (krilni napadač), Lazar Popović (centralni napadač), Nikola Petrović (štoper), Luka Vulević (krilni napadač) i Nikola Parulović (štoper).

                                Otišli: Mladen Bogdanović, Denis Ahmetović, Denis Mirković, Stefan Janković, Aleksa Denković, Marinko Gudžić, Sava Avramovski, Aleksandar Vujović, Nemanja Radojević, Đorđe Isaković, Matija Babović, Dragomir Tripić, Petar Milić, Ivan Jovanović, Aleksandar Knežević i Željko Engelman.


                                Ako nista drugo barem u kontinutetu radimo bez ikakve strategije. Seci usi krpi dupe vec godinama. Kljucna rec je dosadasnji tako da ne bude iznenadjenje da neki od ovih koji su dosli tokom januara odu u februaru... prelazni rok jos traje.

                                Comment

                                Working...
                                X