Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za muškarce - Danska/Nemačka 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, ali Hrvati imaju priliku da bace domaćine na 3 mesto, mislim da će imati veliki motiv, i zato može biti dobar meč.
    Last edited by DžonDon; 21-01-19, 19:03.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Ne znam sta im znaci to izvlacenje golmana,mala greska u dodavanju i to je gol za protivnika bez po muke.Neizvesna utakmica ali mislim da ce sudije u zadnjih pet minuta da poguraju Nemce,slabo Hrvati koriste krila a imali su i po dva igraca vise.

      Comment


      • Zato jer je Hrvatska prelosa i inferiorna u napadu 6 na 6 ne postoji vanjski suter i ne postoji krizanje u napadu. Vjerovatno najlosija reprezentacija u drugom krugu sto se tice napada i ideje. Sreca i Svabe su cirkus napadacki sve sam ovo predvidio

        Comment


        • Zapjenio ovaj na areni hr

          Comment


          • Sami su krivi Hrvati na 20:20 primaju gol iz kontre a i taj napad su igrali bez ikakve ideje,bez utrcavanja na drugog pivota.

            Comment


            • Večeras Norveška mora dobiti Mađarsku, i da se nadaju da Šveđani izgube od Danske. Ostali mečevi manje-više nebitni.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Danska bi to trebala rutinirati, dogovrit se tesko mogu jer mogu i ispasti, a Svedska bez Nielsena, Goffija i Nilssona nema sanse na domacem terenu Danske

                Comment


                • očekivano Karabatak pustio, pametan i on, bolje mu je bit drugi i igrat sa Dancima u Hamburgu, nego se tući s njima u finalu u sred Danske. Jop jedna mala škola rukometa Nikole silnoga

                  Comment


                  • Сутра полуфинала. Данска са Француском од 17:30 и онда увече од 20:30 Немачка-Норвешка..

                    Добре квоте на сваку екипу. Најмања квота на Немачку 1.80 .

                    За уживање сутра ова полуфинала, мислим да ће нијансе одлучивати у сваком мечу.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Hansen ugasio rukomet

                      Comment


                      • Karabatic presedeo celo poluvreme a Francuzi se raspadaju, i aj sad budi pametan

                        Comment


                        • ma u napadu on nema sta trazit, nije u formi nikako, ne moze se bez utakmica u rukama/nogama..

                          Comment


                          • Nisam gledao meč, ali sam očekivao nešto više od Francuza, vidim 21:15 poluvreme, to dalje nije ni moralo da se gleda..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Ma Hansen je sa druge planete, PERFEKTNU utakmicu odigrao, jos odbrana Francuza onakva, golmani katastrofa, dobijes ovo sto dobijes.

                              Po meni, bice veliko iznenadjenje ako ne osvoji Danska ovo.

                              Comment


                              • Koliko su Danci nadmoćni pokazuje da Frančezi u drugom nisu spustili razliku na ispod 6. A par puta je bilo i celih 10 za Skandinavce.
                                Kakva rola sa druge planete dugokosog Hansena. Sa 12 golova i 6 asistencija gotovo sam poslao Trikolore u utešno finale.

                                Comment

                                Working...
                                X