Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    A stvarno da je pobedi Zigemund -.-
    Bice bolje.

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #77
      Kokinakis opet povreda, ovaj put rame ako sam dobro video. Steta bas, jedan od najboljih forhenda na turu je previse sklon ka povredama i verovatno nece imati zapazeniju karijeru.
      OVAKO

      Comment


      • #78
        Baš nitko od favorita nema lagan žreb na putu do finala ali možemo se svig slagati, da najteži žreb u prva dva kolu su imali RAONIČ te BATISTA AGUT.

        Comment


        • #79
          Originally posted by jacques9 View Post
          Baš nitko od favorita nema lagan žreb na putu do finala ali možemo se svig slagati, da najteži žreb u prva dva kolu su imali RAONIČ te BATISTA AGUT.
          Ni Nadal?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #80
            klinci definitivno dolaze

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #81
              Naj impresivniji do sada na turnirju je bio Raonić. Momak igra savršeno uz najteži žreb u prva dva kola nekog GS turnira u istoriji tenisa.

              Kakav peh za Stanimala kad naletiš u 2.kolu nekog GS-a na takvog protivnika.

              Ako Raonič tako nastavo ide najmanje do polufinala.

              Čorič ima otvoren put do četrtfinala (polufinala). Nešto slišno važi za DImitrova.

              Prognoze za 3.kolo

              Agut vs Katchanov? Pravi derbi. u 5.setova

              Švarcman če biti pravi test za Berdycha.

              Ako Berdych pješke dobiva Švarcmana, e onda može Rafa da brine.

              Shapovalov ima igru, koja če raditi probleme Novaku, ali svejedno neče ni set osvojiti.

              Comment


              • #82
                Odavno nije bio ovako ujednacen zrijeb. Sva 4 favorita (Zverko je cetvrti) imaju slicne prepreke, makar na papiru je tako. Sad, na terenu to ne mora biti tako, neko ce se mozda namuciti, neko lagano pregaziti do polufinala.. ali Novakovi Conga, Sapovalov, Gofan/Medvedev, pa Zverkovi Raonic i Coric, pa Fedjini Cicipas i Agut, do Nadalovih Berdiha i Dimitrova, meni je to poprilicno ujednaceno. Mozda bi se reklo da je Zverevu najlakse, ali znajuci da je ipak limitiran igrac na slemovima, ovo mu je vise nego krvav put. Narocito Raona.

                Comment


                • #83
                  Kakav meč je odigrala Anisimova

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by wanderer View Post
                    Kakav meč je odigrala Anisimova
                    Velika je razlika izmedju zena i muskaraca od 17 godina. Ona je fizicki vec blizu vrhunca tako da mi ovo sto pokazuje i nije neko iznenadjenje.

                    Comment


                    • #85
                      To je jedno u nizu logičkih objašnjenja.

                      Drugo je da današnje cure imaju veća mu*a nego momci.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by wanderer View Post
                        Kakav meč je odigrala Anisimova
                        Ja sam gledao u neverici, kao i Sabalenka. Videcemo da li je to bio jedan od onih dana ili moze ovako cesce da igra.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • #87
                          Gledala sam tu devojku kada je dobila Kvitovu, IW cini mi se i delovalo mi je da ima igru da neutralise svojim udarcima stil igre kakav ima i Sabalenka
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Prle! View Post
                            To je jedno u nizu logičkih objašnjenja.

                            Drugo je da današnje cure imaju veća mu*a nego momci.
                            Sto sam napisao je najlogicnije objasnjenje. Drugacija je biologija muskarca i zene. Pa ni Federer ni Djokovic nisu pobjedjivali sa 17. Sigurno je do toga sto nemaju mu*a.

                            Comment


                            • #89
                              Nisu, nikako. Đoković sa 17 odučio Gineprija na RG-u, a onda i sastavljao Coriju sa osnovne linije dok nije predao meč. Iste sezone igrao treće kolo i Wimbledona i US Opena. Federeru je slična stvar pošla za rukom 2000. na RG-u, ali je eto imao 18.

                              Današnji omladinci imaju, prije svega problem mentalne prirode, pa tek onda bilo kakve druge. Manje su zreliji od mladih igrača 10, 20 ili 30 godina ranije, a očigledno i od svojih današnjih vršnjakinja.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • #90
                                Dobro, oduvek u zenski tenis su se pojaviljivale neke sto su jos od 15-16 godina dobijale ove najbolje. Sarapova je to uradila na Wimbledonu, radile su i puno druge, neke su imale sjajne karijere, neke nisu, ali poenta je da se u zenskom tenisu cesce desavaju vakve stvari nego u muskom. Zasto? Jer kod muskarci fizikus ima ogroman udeo u igri, ne moze ti neki mrsavi De Minaur dobiti Nadala koji ga moze na ledjima nositi i igrati protiv drugog protivnika.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X