Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Prvi GS gde sam uspeo da odgledam samo dva meča i to Novakova, a imam jak utisak da nisam imao potrebe ni njih da gledam, sutrašnji meč je jedini koji će biti vredan gledanja, ovo sve pre toga je nepotrebno odugovlačenja da se dođe do glavnog događaja - spektakla u kojem učestvuju dvojica sportista kojima ostali nisu ni prineti trenutno, neki jer su previše mladi i neiskusni, neki previše matori a neki koji bi trebalo da su u prajmu jednostavno nemaju taj šampionski gen.
    Bilo kako bilo, videćemo novi praznik tenisa, siguran sam da borbe neće da izostane, prednost dajem Novaku jer je beton njegova podloga, bez obzira na sva poboljšanja u igri kod Nadala. 3:1 za Novaka.
    Bilo je opasno dobrih meceva. Tokom celog turnira.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Bilo je opasno dobrih meceva. Tokom celog turnira.
      Sve zaliči na novi kvalitet, ali čim se sudare sa Novakom/Rafom vrate se u surovu realnost, to je poenta mog upisa.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        Da ma pomešao sam im imena haha. Znam da je Štefi to uradila ali iz nekog razloga sam dok sam razmišljao o igračicama u prošlosti zapeo na Navratilovu pa pomešao haha

        @Olja, da i meni je zao bilo Enan. Ona je meni ubica bila. I verujem da i to rivalstvo sa Morezmo je moglo da bude i mnogo vece da su obe ostale u igri kako treba. U sustini cak bih rekao da je Enan mogla da parira Sereni ali vrv se ne bi svako slozio samnom
        Ko se ne bi slozio? Pa ona dok je igrala tenis je fino umela da preslisava Serenu.
        Enanova je teniserka sa najboljim radom nogu od svih koje sam gledao. Sa prejebitacnom tehnikom. Pogadjala sve sto pozeli, a najbitnije printeligentna igracica. Tehnicki i takticki strogi vrh. Retko ko moze sa njom u istu recenicu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Kao sto volim da gledam Federera, tako sam voleo gledam Enan, najlepsu igru je imala.

          A sutra, koliko god Nadal delovao mocno, imam osecaj da ce Novak dobiti u 4 seta.

          Comment


          • Originally posted by 147 View Post
            Ne prenosi rts. Izdali su saopstenje da nisu uspeli da se dogovore sa eurosportom.
            Svaka cast za ES, ja im ne bi dao prenos za milione! Cute u poslednje vreme i onda navale na reklame kako prenose najboljeg a to bude 1/2 ili F...

            Bravo za Osaku kako je uspela da se iscupa i resetuje nakon gubitka drugog seta. Videli smo i drugu stranu Osake, nije bas tako hladna koliko se predstavljala, par puta je bas "pukla" !

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Trenutno na zvaničnom yt kanalu strimuju uživo finale iz 2012. god Novak vs Rafa..

              Comment


              • Nisam imao pojma da je Kvitova ovako strasno bila unakažena.
                Mislio sam da je to manjeg intenziteta.

                https://www.index.hr/sport/clanak/ev...e/2059262.aspx
                Attached Files

                Comment


                • Malo statistike

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ово је више од радости, среће, задовољства, славља ово је делиријум....
                      sigpic

                      Comment


                      • Šta je ovo. Jel Nole ljudsko biće ili mašina pitanje je sad.
                        Nikada se nije dogodilo da Nadal na 3 dobijena seta ima samo jednu jedinu priliku za oduzeti servis.
                        Mislim da je i najtvrdokornijim kritičarima srpskog asa ušlo iz d....a u glavu ko je BA-BA teniske igre.
                        GAME OVER !!!!!

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Postoji samo jedan. Broj Jedan.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Jebote šta je ovo bilo danas?
                            Kakva dominacija, kakva klasa.
                            Bravo majstore

                            Comment




                            • Comment


                              • sad im nece trebati stolice na ceremoniji

                                Comment

                                Working...
                                X