Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Kad linijski vikne aut, tu se mec prekida, kakve veze ima gde je ko?
    Glupo pravilo.

    Uglavnom nesportski se ponasao. Mogao je i sam reci izgubio bih poen svakako i sve ok. Ovako se iznervirao, izgubio koncentraciju i mec na kraju.

    Comment


    • Na kraju nema logike ni sto je uopste prihvatio challenge. Koja je poenta ako ces svakako Nishikoriju dodeliti poen. Nidje veze.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ako pazljivo pogledate, u trenutku kad je linijski viknuo out, Busta je vec bio krenuo u krivu stranu a Kei zamahnuo. Busta nije imao sansu! Igra je prekinuta kad je poen na drugi nacin bio rijesen.

        Nesto ovakvo nikad nisam vidio, jer je sudija zvao izuzetno kasno.
        Busta je mogao da ode da popije kafu, kad je sudija viknuo aut, poen se prekida.
        Busta je trazio celendz, lopta je dobra, poen se ponavlja, skroz je jednostavno.
        Ovako mi nije jasno zasto mu je sudija dao da trazi celendz kad je svakako dao poen Keiju
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by zdravkelja View Post
          Na kraju nema logike ni sto je uopste prihvatio challenge. Koja je poenta ako ces svakako Nishikoriju dodeliti poen. Nidje veze.
          Hahaha pa točno tako, baš cirkus, koja je poanta tog challenga bila

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            E, ali od Cipiripasa ahghahggahghaahggahaghhaa
            Kasnis covece .... Kasnis!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Centurion View Post
              Zna da baci, ne ume da polomi [emoji3]

              Jbt šta ovo bi danas, pravi hrkljuš što bi se reklo
              Ee cuj polomi... vako se to radi

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Hahaha pa točno tako, baš cirkus, koja je poanta tog challenga bila
                Mislio je da ce biti aut, pa da da poen Keiju. Ali posto nije bio aut on je ..... dao poen Keiju
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Busta je mogao da ode da popije kafu, kad je sudija viknuo aut, poen se prekida.
                  Busta je trazio celendz, lopta je dobra, poen se ponavlja, skroz je jednostavno.
                  Ovako mi nije jasno zasto mu je sudija dao da trazi celendz kad je svakako dao poen Keiju
                  Sudija nije postupio znaci po pravilima, ali je donio postenu odluku. Bila bi nepravda prema Nishikoriu da mu je oduzet poen. Siguran sam da se Rafa npr. ne bi ni zalio na ovakvu odluku vec bi realno sagledao situaciju.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                    Glupo pravilo.

                    Uglavnom nesportski se ponasao. Mogao je i sam reci izgubio bih poen svakako i sve ok. Ovako se iznervirao, izgubio koncentraciju i mec na kraju.
                    Uff sad nesportski, sta sve rade gore od ovoga (sada sam videla kako je i u hodnicima histerisao i neku kantu sutnuo, ko ne bi)
                    Ulog je prevelik, ulazak u cf GS i 2 poena do toga, a tenis je velika mentalna igra.

                    Ovde se postavlja prosto pitanje... cemu celendz onda?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nisikori je udario loptu pre nego sto je linijski uzviknuo aut.
                      Je l' se i tada ponavlja?
                      Last edited by Mr. Wolf; 21-01-19, 14:26.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                        Sudija nije postupio znaci po pravilima, ali je donio postenu odluku. Bila bi nepravda prema Nishikoriu da mu je oduzet poen. Siguran sam da se Rafa npr. ne bi ni zalio na ovakvu odluku vec bi realno sagledao situaciju.
                        Milion puta se desilo, pa juce je ponovljen poen u TB na mecu Roger-Cicipas, Roger je pogledao onog sudiju i hteo bukvalno da ga ubije, ali zna da mora da se ponovi poen.

                        Veruj mi, svako bi se zalio na ovu odluku jer je odluka protiv pravila i svako bi poludeo
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ja ne bih, bilo bi mi glupo da se zalim.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Yup ti bi vikao sigurno ahgahahahahahaha
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Verovatno bih se smejao komentarima koji kazu da sam pokraden.

                              U ovakvim situacijama, ako igrac udari lopticu pre nego sto sudija uzvikne aut, je l' se ponavlja poen?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Nisikori je udario loptu pre nego sto je linijski uzviknuo aut.
                                Je l' se i tada ponavlja?
                                Eto rijeseno. Znaci sudija dobro postupio.

                                Comment

                                Working...
                                X