Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Medvedev-Zverev Cicipas-Tiafoe #TeamNextGen
    Što je opet smešno za četvorku koja je deceniju vladala tenisom.
    U najboljim danima Novaka, Rafe, Rogera i Endija ovi ne bi set videli.
    Potpisujem.
    Ne možemo ni zamisliti koliko će tenis izgubiti odlaskom velikana.

    Comment


    • Za ove sto bi da se menjaju sa Rafom.
      Nije vam palo na pamet da bi Novak ukoliko osvoji AO do kraja karijere na ovom slemu mogao do decime?!
      To je rezultat van svake pameti i o njemu se još ne govori, ali je relan i izvodljiv.
      Onda bi i on imao decimu u svojoj kolekciji.
      To je vrednije nego dupli RG!
      Da ne govorim o značaju za istoriju i goat raspravu, da čak dva tenisera u istoj generaciji dođu do takvog uspeha.
      To bi onda bacilo senku i na 20 Federerovih slemova!
      Last edited by Centurion; 20-01-19, 20:52.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Što je opet smešno za četvorku koja je deceniju vladala tenisom.
        U najboljim danima Novaka, Rafe, Rogera i Endija ovi ne bi set videli.
        Potpisujem.
        Ne možemo ni zamisliti koliko će tenis izgubiti odlaskom velikana.
        Kao prvo, ovi su jos klinci, jos nisu dostigli svoj peak, a kao drugo, niko nije veci od igre, prezivece tenis penzionisanje big 3, kao sto je preziveo penzionisanje nekih drugih velikana.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Unofficialpage View Post
          Ovi mlađi se ne boje velikih, Big 3, ne izlaze sa bijelom zastavicom kao što su Raonić, Nishikori, Dimitrov i slični izlazili već oni izađu da se bore. Raonić sve dobro igra dok ne dođe do dijela meča kad se lomi meč, set i tad pravi greške koje do tada nije radio već je rutinski završavao poene. Danas je to bio problem i Federeru, očekivao je da će Tsitsipas pasti, da neće izdržati ali nije bilo tako jer je Tsitsipas igrao u istom ritmu cijeli meč, bez straha.

          Velika trojka više nije nepobjediva kao što su bili prije 3-4 godine i za sad ne možemo reći oni će podići nivo igre i ovi će se raspasti i gotovo, nova garda ima i znanja i volje i hrabrosti da se najboljima suprostave, dobro namuče i pobjede.
          Kako stvari stoje VELKA TROJKA je osvojila poslednjih 8 GS turnira.

          Comment


          • zelim da kazem da mislim da ce cici biti bolji od zverka-nekako mi gradja,drzanje tu igra ulogu i naravno,cici igra i FH i BH jednorucni


            al svjedno me nerviraju obojica


            i molim se da celavi ne uzme AO
            Wizard

            Comment


            • Sve mirise na epsko finale Nole-Rafa. Ali prvo da vidimo neugodnog Rusa danas..

              Comment


              • Sad je vjerovatno sigurno da Novak odmara tamo negdje do petka, sreća što je ovaj meč odužio da ne ispadne skroz iz ritma...

                Comment


                • Grind agonija
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Da mi je da vidim da neko ovako dobro namuci Nadala prije finala.. no ce me zelja biti..

                    Comment


                    • Zasto su svi mladi igraci previsoki? Cung i Coric moraju da se uozbilje, nisu ni oni idealne visine ali u startu imaju prednost u odnosu na dvometrase.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako pazljivo pogledate, u trenutku kad je linijski viknuo out, Busta je vec bio krenuo u krivu stranu a Kei zamahnuo. Busta nije imao sansu! Igra je prekinuta kad je poen na drugi nacin bio rijesen.

                        Nesto ovakvo nikad nisam vidio, jer je sudija zvao izuzetno kasno.

                        Comment


                        • Kad linijski vikne aut, tu se mec prekida, kakve veze ima gde je ko?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Zasto su svi mladi igraci previsoki? Cung i Coric moraju da se uozbilje, nisu ni oni idealne visine ali u startu imaju prednost u odnosu na dvometrase.
                            De Minaur i Shapovalov nisu.

                            Nego sta se desilo sa buducim brojem jedan pa ga je Rao ovako obrukao? Ocekivao sam da ce ispasti, ali ne da ce se i osramotiti.

                            Comment


                            • E, ali od Cipiripasa ahghahggahghaahggahaghhaa
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Zverev je uzasno mentalno labilan, posebno na Slemu. Ocekivao sam Raonic da ce proci, to sam ti i rekao ali ono je bilo previse lako, napravio brejk, a prvi servis gejm uzeo posle 50 minuta i onda izgubi i drugi set 6:1, uzasno je neozbiljan. Potpuni meltdown covjek dozivljava na Slemovima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X