Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sheffield Wednesday

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mec koji smo trebali da dobijemo, opet osteceni za penal... vratice se na nekom mecu valjda!

      Comment


      • Cak osam promena u odnosu na tim koji je istrcao protiv Fulama, Odubajo, Iorfa i Reach su jedini koji su igrali na prethodnom mecu.

        Last edited by belgrade_owl; 24-09-19, 20:01.

        Comment


        • Izgleda da se Chansiri malo zabrojao

          Comment


          • Kec na Kardif večeras, zicer 1x i malo golova klasika kad igra Šefild V.

            Comment


            • Svaka čast. Samo napred.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl
                Slobodan pad se nastavlja, pa nakon srecne pobede protiv Charltona u 95' meca Sove su dozivele dva ubedljiva poraza u prvenstvu. Ukoliko nas ne kazne bicemo ok, medjutim svaka kazna bi znacila i selidbu u treci rang takmicenja.

                Ovo sto se danas desavalo je neopisivo i neprihvatljivo, jednostavno sramota za klub i za igrace.

                Tokom nedelje ce sigurno biti nekih desavanja, mozda cak i smena trenera.

                O kakvoj kazni je reč?
                Nema šanse da ispadne Šefild, Hull je onom glupošću da proda dva ključna igrača sebe preselio u 3. ligu tako da su Sove sa još jednom pobedom do kraja sezone mirne!

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl
                  Pisao sam ranije i nije mi tesko da ponovim. Od Oktobra Wednesday je pod istragom zbog prodaje stadiona. Vlasnik kluba Chansiri je otvorio drugu firmu (Sheffield 5) i prodao Hillsborough kako bi pokrio minus kluba koji je bio daleko veci od dozvoljenih 39 miliona funti za period od tri sezone.

                  Sama prodaja nije problem (isto su uradili Derby, Villa i Reading) koliko cinjenica da ga je "procenio" na 60 miliona funti. Takodje problem predstavlja da je prihod od prodaje stadiona prikazao kroz izvestaj za 2018. godinu a firmu koja je kuplia stadion je osnovao 2019. godine.

                  EFL je prvo prihvatio sve papire koje im je klub dostavio, medjutim nakon pregleda odlucili su da pokrenu istragu.

                  Maksimalnaa kazna koja moze da se dobije je oduzimanje 21 boda, minimalna se ni ne pominje.
                  Nisam znao za to, gadna pozicija za klub nažalost.

                  Comment


                  • Iako nisam navijač Wednesday-a ali zbog ovog minusa i zbog tradicije kluba im iskreno želim najmanje opstanak u Championship-u.

                    Comment

                    Working...
                    X