Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde bree
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Baš me zanima prosjek dužine razmjena, ovo je baš haos kako ubijaju jedan drugog.
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • Sad ide ribrejk 100 miliona posto!

        edit:

        Originally posted by Chiwwi View Post
        Sad mu Nole opet pokloni ribrejk nemoj slučajno da mu ne pokloniš
        Preduhitri me ti

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          Nikakvu sansu nije imao Busta da se odbrani. Ne znam kakva su tacno pravila ali valjda sudija zna smije li da donese procjenu.
          Nebitno je da li je imao sansu da se odbrani ili nije. Ono Nisikorijevo nakon pozvanog auta se ne racuna. Jer je sudija prekinuo igru. Kontas?
          Nema tu sta da se mozga i kalkulise sta bi bilo kad bi bilo.
          Da nije sudija vikao aut taj poen bi pripao Nisikoriju. Ali posto je vikao poen bi morao da se ponovi. I tada bi Japanac usled sudijske pogresne procene bio ostecen, ali tako je kako je - vikao je aut.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • tooo...aj odmori malo, pa potvrdi brejk.

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Onda je pravilo glupo. Jasno je bilo da bi poen uzeo Nishikori i bio bi ostecen da je ponovljeno.
              Koliko puta smo videli da neko pogodi prvi servis od 220, sudija zove aut, ovaj mucenik jedva dotakne loptu i sudija ponovi poen jer je ovaj bio ometen uzvikom aut? Careno Busta bi mogao biti bilo gde na terenu 2 sekunde kasnije da nije cuo aut, ogromna kradja

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Čuj Medvedev najtezi protivnik Novaku do finala, a Raonic raznosi sve pred sobom uz ubedljivo najtezi zreb na turniru.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                ništa raonić, raonića na mozak dobija....

                Comment


                • Evo ga, opet se prenemaze... Monfisovanje na delu.

                  Comment


                  • Hajde zavrsavaj ovo.

                    Comment


                    • Овде се ломи, браво Ноле!
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • tooo roćko, daj dalje.....

                        Comment


                        • Originally posted by SnakeEyes View Post
                          Evo ga, opet se prenemaze... Monfisovanje na delu.
                          Vidiš kako je bezobrazan?
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Ko se mača lati, od mača i strada. Moj Medo.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Da li ga je konacno slomio?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ovj mec je vec trebao da bude gotov ali malo jaci trening nije na odmet.

                                Comment

                                Working...
                                X