Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne svidja mi se kod Rogera sto je sve u istoj boji, trebali su da razbiju sa nekom drugom
    ali adidas
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa ima crvene, malo ali taman. Ona teget je sjajna, da ne kazem gospodska [emoji3]
      Nista ja tu ne bih dirala.

      Ne volim ovaj najlon, vidi Tima ...pihhh ali lep je ovaj in fazon ombre.
      I izgubi treci sc
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Tim ce biti mokar, sta god da obuce
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Hoce Per da odvede ovo u peti set. Koliko je sada po njihovom vremenu?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • +10h, znaci 1:20 posle ponoci
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • 5-0 u cetvrtom, znaci ide se u peti sigurno (mada kada je Pera u pitanju ipak da sacekamo jos malo)... E sada pitanje je koliko ce da gale u petom. I da li cemo gledati onaj super TB do 10 .... to ne bi bilo lose.
              Neka cepaju makar jos sat vremena.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Šta učini crni Timotije
                A bilo je laganih 2-0 kada me obaveze odvukoše od tv-a.
                sigpic

                Comment


                • Najbolju opremu ima Adidas, a ja sam slab na njihove patike. Isključivo nosim njihove modele
                  Što se tiče Kiriosa on je po meni zalutao i ide putem Tomića.
                  Dajem mu još dve-tri sezone, a nakon toga biće kralj čelendzera.

                  Mnogo mi je zanimljiv ovaj AO jer će izbaciti novi talas igrača.
                  Ne očekujem da neko od mladih lavova uzme slem, ali mislim da ćemo videti rađanje budućih vladara teniskog čopora.
                  Zverev, Cipiripi, Tim, Borna, Hačanov pre svih.
                  Za njima ruski tandem Rubljev-Medvedev mada za njih je još rano.
                  Mislim da se ona nabrojana petorka lagano profiliše.

                  Zverev je osvajao masterse i onaj zavrsni.
                  Hačanov ima masters.
                  Tim finala mastersa i slema.
                  Cicipas i Borna finala mastersa.

                  Od njih očekujem konkretan proboj u Australiji.
                  Dakle neko od njih bi mogao do 1/4 finala i 1/2 finala.
                  Ali eto nam buduće vodeće petorke svetskog tenisa.
                  Tu ima mesta za još jedno 3-4 igrača.
                  Čung mi je i dalje nepoznanica, mada nemam poverenja u azijske igrače.
                  I još ćemo videti za Šapovalova i Minaura.

                  A pošto uzivo pratim Tima, sve mi se čini da će on ostati specijalista za šljaku i da će isključivo tu osvajati velike titule.

                  Sve u svemu muški tenis ce ostati zanimljiv, ne toliko kvalitetan ali biće interesantan za praćenje.

                  Comment


                  • A moj Dominiče, sta ti je ovo trebalo...

                    Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • 56:48 vodi Per u neiznuđenim greškama.
                      sigpic

                      Comment


                      • E moj Pero. Lakse bi bilo da si jednostavno prso nakon 0-2. I za tebe i za Timotija, a bogami i za nas ....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Tim mnogo oscilira, ali je ipak preziveo.
                          Odličan meč.

                          Comment


                          • Viktor uz veliki broj gresaka iz BH rutinski gubi prvi set.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Pustio Viktor da se malo ponada Grk, idemo do izjednačenja..

                              Nikoloz ne zezaj se nego rešavaj Travalju..

                              Comment


                              • Ne zna se ko je gori - ovaj naš srećo ili grk

                                Comment

                                Working...
                                X