Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu je potpuno Denis u ovoj situaciji, ja ne znam sta je sa sudijama u poslednje vreme... Mada na kraju krajeva, nije mu tesko da podigne ruku, iako sam stava da je prilicno jasno bilo koja mu je namera.

    Ali najjaci je Shapo, napravi brejk u prvom gemu meca, i onda krene svoj gem sa 3 vezane duple greske.
    Last edited by mark !t zer0; 22-05-19, 13:24.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • I Shapo i Felix imaju ogroman problem sa servisom i serviranjem duplih, na tome bas moraju da rade.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Izgleda da je sudija gledao pogresan trag, tako da je Opelka pokraden
        Ma skoro uvek su igraci u pravu, tu su ispred loptice i lepo vide, Ja bih uveo celendz.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Meni nije jasna poenta supervizora, al nikad, znaci nikad se ne promeni ona sudiska odluka pa makar zgresio na najbrutalniji nacin. Ne kontam majke mi, kad je takva situacija nek ne dolazi uopste, i sta sad dosao Graff i nista nije uradio, poslusao je Ramosa i rekao Sapovalovu da ce izgubiti poen. Smesno je ovo bas, inace ovo je kardinalna greska Ramosa, da ne kazem amaterska.
          OVAKO

          Comment


          • Ni meni nije jasno, bukvalno nikad supervizor nije rekao sudiji da je pogresio, uvek stane na njegovu stranu. Supervizor kao da sluzi d se igrac jos malo izduva, sa njim jos malo svadja i onda da nastavi da igra.
            A greska je bas amaterska, Karlos se skroz pogubio.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa ne znam baš je l jeste greška? Kontam da je u pravilima definisano da igrač mora da napravi neki pokret kao signal ka sudiji da zaustavlja poen? Pogotovo što se zna kakav je Ramos i da se slepo drži pravila. Inače se slažem da je smehotresna odluka, samo je verovatno ispravna po glupim pravilima? A i Humbert je svakako mogao da ispadne čovek ovde.

              Comment


              • Nisam ni ja siguran, ali je zaista bilo vise nego jasno. A greska je pre svega jer nije zvao korekciju, ovo je bas penal za sudiju, kapiram da vidi trag iz stolice.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ma jasno je da i na sljaci treba uvesti celindz.Stotinu tragova i kao sudija ide prema nekom svom fiksiranom tragu i odlucuje da li je lopta dobra ili ne.Kako da ne.Bili smo mnogo puta svjedoci kako je donesena pogresna odluka

                  Comment


                  • Teško je bilo što pametno više reći o Šapovalovu.
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Jo kako je uzasan Felix, sta je ovo upm, neke kilometarske aute, divljanje, strasno...
                      OVAKO

                      Comment


                      • Sad odgledah Felixov meč. Uglavnom je meč uspio da izvuče "glavom" uz nekoliko velikodušnih poklona Basilashvilija.

                        Pobjedi se u zube ne gleda koliko god da me sa teniskog aspekta nije oduševio. Ostaće zapisano da je Felix Auger Aliassime 2019. godine prvi osamnaestogodišnjak nakon Andyja Murraya 2006. koji je igrao dva ATP finala. Drugi put je Murrayu bio uspješan - u San Joseu je pobijedio ni manje ni više Lleytona Hewitta. Auger Aliassime nema tako teškog protivnika, ali daleko od toga da će mu biti lako. Biće interesantno vidjeti hoće li i Paire iskoristiti ono što su drugi igrači koji imaju odličan bekhend lako eksploatisali protiv Augera Aliassimea budući da je za razliku od njih Paire hendikepiran forhendom. Mislim da je razlika u kvalitetu forhenda u korist Augera Aliassimea veća nego što je to razlika u kvalitetu bekhenda u korist Pairea.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Počinje finale Liona između Auger-Aliassime i Paire . Zagrevanje pred sutrašnji RG.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Sad citam da je Felix rodjen 8 avgusta isto kao i Federer.
                            Zanimljiv podatak.

                            Comment


                            • Saschi se nije nastavljao mec nakon nekoliko prekida zbog kise ,

                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Dramatican TB, losa procena i veliki promasaj Jarry -a na 4 mec lopti za Zvereva nakon sto se vratio u TB posle 2 5 imao MP na svoj servis..
                                Okrutno za igarca koji je srce ostavio na terenu.

                                Sascha na RG dolazi sa titulom nakon meseci slabe igre .
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X