Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filip ni sam ne zna kako je pobedio, dobro je.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Kako je glupavo Keca izgubio 2 set, posle spasenih BL za 0:4 stize do 3:3 i 2 vezane BL i gasi se 😤

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Šapovalov je mnogo talentovaniji od Kecmanovića, ali je i u ovom meču pokazao nestabilnost i umalo u drugom setu umjesto 4:0 što mu je bilo nadohvat ruke da dođe do 3:4.

        Noćas duel između Šapovalova i Rubljova koji su nekad bile velike nade svjetskog tenisa, no nažalost od njih najvjerovatnije neće biti ništa. Dva ogromna razočaranja zajedno sa Fritzom koji je, za razliku od njih, makar odmah stavio do znanja da mu tenis nije prioritet. Ubjedljivo najveće razočaranje je Šapovalov koji je dugo stagnirao što je samo po sebi bilo razočaranje, a sad imam nostalgiju za tim vremenom jer je u međuvremenu žestoko nazadovao što se može vidjeti na ATP listi (od ulaska u top 20 do toga da je na granici ispadanja iz top 40). Tome treba dodati i da još uvijek nije ušao u finale nekog ATP turnira poput Chunga. Teško da će i sada, a meni je bilo prijatno iznenađenje što uopšte igra Vinston Sejlem.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • Zasto je Fica predao, zna li neko?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Denis Šapovalov je protiv Andreja Rubljova u duelu dvije nekadašnje velike nade izašao kao pobjednik.

            Fun fucts:

            - 5 puta je Šapovalov stizao do polufinala ATP turnira
            - 5 puta je poražen u polufinalu
            - 5 puta nije uspio da osvoji set u polufinalu
            - 5 puta nije uspio da dođe ni do taj-brejka u polufinalu
            - 5 puta je protivnik u polufinalu kasnije osvojio turnir ne prepustivši set protivniku a nijedan set nije završen u taj-brejku

            Montreal 2017 – Zverev
            Delray Beach 2018 – Tiafoe
            Madrid 2018 – Zverev
            Tokyo 2018 – Medvedev
            Miami 2019 - Federer

            Reklo bi se, gledajući tradiciju, da Hurkacz sjutra osvaja svoju prvu ATP titulu.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • Per - Stiv 1:6 6:0 6:0 😊

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Mogli ste dobro zaraditi da ste pročitali što sam napisao. Operisan sam od kladionice inače bi se čovjek mogao obogatiti od Nextgen igrača, tj kad igra protiv njih.

                Dakle, tri stvari su u životu sigurne. Smrt, porez i poraz Šapovalova u polufinalu ATP turnira bez osvojenog seta. Je li i četvrta ostaje da vidimo noćas, no to više ne zavisi od Šapovalova. 0 od 4 brejk lopte dok je Hurkacz osvojio 2 iz 3 pokušaja. Jedini od prve sedmorice u trci za Milano koji nema ATP finale. Da napomenem da dok sam pisao post meč između Hurkacza i Tiafoea nije bio završen, međutim lako je bilo pretpostaviti da će se psihički labilni Tiafoe raspasti nakon što je prokockao dobijeni meč u drugom setu. Nakon druge brejk lopte kod 5:5 loše je zakačio loptu blizu mreže i uhvatio se za kukove sa nevjericom gledajući prema nebu. Hurkacz je laku loptu jedva ubacio tj. pogodio liniju. Šteta, zahvaljujući psihički labilnim Tiafoeu i Šapovalovu avgust će zasad biti jedini mjesec ove godine bez ATP finala u kom je neki Nextgen (U21) igrač. U prvih 7 mjeseci je uvijek bio "predstavnik" U21 igrača u ATP finalima što je najbolji rezultat još od 2008. Tada je u svih 11 takmičarskih mjeseci bio makar po jedan U21 teniser u ATP finalima, naravno na mnogo višem nivou sa neuporedivo većom uspješnošću i takva sezona je teško ponovljiva budući da su glavni krivci za to Đoković, Murray i Del Potro. No, eto, nakon te godine je makar u tom "mjesečnom" segmentu zasad ova sezona najbolja.
                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Zasto je Fica predao, zna li neko?
                  Prehlada neka, nista spec.

                  Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Baš mi drago zbog Hurkacza, deluje kao predobar lik.

                    Comment


                    • Dobar Filip u Mecu, spasao je set loptu i dobio u dva seta.
                      Sledeći protivnik Verdasko.

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • trenutno, regionalni derbi u Rusiji, Dzumhur-Tipsarevic
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • I opet predaja Janka, posle 2 sata borbe 😥

                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Фића мора да сервира за победу над Вердаском.

                            € 15,335 45 поена за Фићу..браво!
                            Last edited by Žika; 18-09-19, 22:16.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bravo Fićo majstore.

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • https://www.instagram.com/p/B2kSJkbH...d=54j9lg56o1pu

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X