Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Dobro ima do slema jos dve nedelje. Bice vremena za oporavak. Neka de trosi.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • #77
      Originally posted by Maxx-a View Post

      Pecke je pitao za brzinu terena, meni se cini da je brz , a odskok rekla bih stardardan. Bautista i Berdych imaju ravne udarce i ne ide im lose , narocito Tomasu kojem je ovo prvi turnir nakon visemesecne pauze zbog povrede..
      Zahvaljujem
      Pitao sam jer zbog naprasnog interesovanja arene za tenis ne mogu da gledam Dohu
      Oscilacija čitam ima kao i problema sa udaračima međutim ipak mi je u ovoj još uvek pripremnoj fazi najbitniji taj voljni momenat koji je jasno na visokom nivou.
      Biće to sve na svom mestu za AO.
      Last edited by pecaros; 03-01-19, 17:56.
      sigpic

      Comment


      • #78
        AO pocinje za 10 dana, ali bice to taman kako treba, ne sumnjam uopste.

        Dubl protv Gofana i Ebera nije jos poceo?
        Bilo zanimljivo juce, mada ona fiksna kamera ubi

        I jedno veeelikooo UUUUAAAAAA za SK!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #79
          Dusan izgubio prvi set u TB.
          A ovi italijanski komentatori dodatno nerviraju dok stream secka, bukvalno vriste od radosti.. eh...

          Novak i Marko ce valjda brzo zavrsiti ..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • #80
            I izgubila braca nekako na kraju 13:15
            Kako se Novak lozi, iako sam mislila da ce da pusti ovo niz vodu, bas je zeleo da pobedi, svidja mi se takav stav veoma.
            Marko je prijatno iznenadjenje, u ova 2 dana sto sam gledala, mnogo je vise od amatera koga sam iskreno ocekivala.
            Super zabava u svakom slucaju.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #81
              Napisah na fan... koliko je Novak grizao a i Marko sa njim pa mi zato mnogo krivo sto nemaju priliku da igraju za titulu.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • #82
                A Dusan
                Similis simili gaudet

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Maxx-a View Post
                  A Dusan
                  Imao je sanse u prvom setu i posto nije iskoristio drugi je prakticno predao bez borbe. Lajovic bio favorit po kladionicama sto mi nije bas najjasnije,sigurno se smatralo da Italijan nije neki faktor na hardu sto je i tacno ali mislim da moze on da prenese bar 70-80% svog nivoa sa sljake na tvrdu podlogu i bude opasan.

                  Comment


                  • #84
                    Tako nesto.. Ne znam sta reci za Dusana, kada god ima priliku on dobrano upropasti, na sljaci letos u Kitzbuhelu , njegova podloga, gde je trebalo da grize ,on gubi skoro dobijen mec ...Ipak se nekako dokopao T50, puzevim koracima
                    Znam za Checcnata, valjda je ove godine tek dobio prve svoje meceve na hardu. Nije se ni na sljaci proslavio do RG. Mutan tip inace cini se.. Kladionice, intervencija italijanskog OK kada je mozda bilo razloga da dobije i ostriju kaznu , zivot u MC na kako sam negde citala na prilicno visokoj nozi u odnosu na tadasnji uspeh u karijeri.Mozda mu se iz tih razloga manje veruje..
                    Last edited by Maxx-a; 03-01-19, 20:46.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Maxx-a View Post
                      Tako nesto.. Ne znam sta reci za Dusana, kada god ima priliku on dobrano upropasti, na sljaci letos u Kitzbuhelu , njegova podloga, gde je trebalo da grize ,on gubi skoro dobijen mec ...Ipak se nekako dokopao T50, puzevim koracima
                      Znam za Checcnata, valjda je ove godine tek dobio prve svoje meceve na hardu. Nije se ni na sljaci proslavio do RG. Mutan tip inace cini se.. Kladionice, intervencija italijanskog OK kada je mozda bilo razloga da dobije i ostriju kaznu , zivot u MC na kako sam negde citala na prilicno visokoj nozi u odnosu na tadasnji uspeh u karijeri.Mozda mu se iz tih razloga manje veruje..
                      Lajovic prolazi prva kola,dobija losije od sebe ili one koje nisu u formi al za nesto vise mora jos da unapredi osnovne udarce.Fino se krece,ima dobru selekciju udaraca i dobar servis za svoju visinu ali bi i forhend i bekhend morali biti prodorniji,mislim da je jedan od losijih igraca u top 100 sto se toga tice.

                      Znam to za Cekinata ali da je dobar igrac dobar je,poznato je koliko je tesko dobiti bilo kakvog Djokovica i to na slemu, Podsjeca me na one stare argentinske igrace koji se bas jako mlatili po loptici(Kaljeri,Akasuso,Gaudio).

                      Comment


                      • #86
                        Malo razlicito gledamo na Dusanovu igru, po meni on ima solidne osnovne udarce i ne bih rekla najlosije u T100 (znas kakav FH npr Paire ima). Po meni njemu je kretanje slabija strana, agilnost. Po nekim mojim standardima za procenu on ima koji kg viska u odnosu na svoju gradju. Mentaliet -ovo so stalno ponavljamo -glava , e tu je bas slab.

                        Dobio je Marco i Goffina kolo pre Novaka, tako da sigurno da ima dobre udarce.
                        I da dodam tu sporsku drskost koja Dusanu i slicnim igracima nedostaje.
                        Last edited by Maxx-a; 03-01-19, 21:20.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Maxx-a View Post
                          Malo razlicito gledamo na Dusanovu igru, po meni on ima solidne osnovne udarce i ne bih rekla najlosije u T100 (znas kakav FH npr Paire ima). Po meni njemu je kretanje slabija strana, agilnost. Po nekim mojim standardima za procenu on ima koji kg viska u odnosu na svoju gradju. Mentaliet -ovo so stalno ponavljamo -glava , e tu je bas slab.

                          Dobio je Marco i Goffina kolo pre Novaka, tako da sigurno da ima dobre udarce.
                          I da dodam tu sporsku drskost koja Dusanu i slicnim igracima nedostaje.
                          Nekako su mu neupadljivi i fh i bh,fino diktira ali nema vinera mada i ne rizikuje dovoljno.A dobro,jako puno igraca u top 50 je mentalno vrlo slabo,ovi izvan da i ne govorim.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by DejZ View Post
                            Znam to za Cekinata ali da je dobar igrac dobar je,poznato je koliko je tesko dobiti bilo kakvog Djokovica i to na slemu, Podsjeca me na one stare argentinske igrace koji se bas jako mlatili po loptici(Kaljeri,Akasuso,Gaudio).
                            U pravu si, ali kad si pomenuo stare aregentinske igrace pomnislih da cu vidjeti ime Hose Luisa Klerka.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by NI View Post
                              U pravu si, ali kad si pomenuo stare aregentinske igrace pomnislih da cu vidjeti ime Hose Luisa Klerka.
                              Dobri moj NI. 95% foruma prvi put cuje to ime sada.
                              Ne kazem da Dzej ne zna za njega.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • #90
                                Cuo sam naravno ali on se penzionisao a ja se nisam ni rodio jos,nisam gledao nista od njega ni na yt. Naveo sam ovu trojicu zbog stila igre a i vec odavno ne igraju.

                                Comment

                                Working...
                                X