Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nestade mi stream budući da je SK odlučio da su ljubitelji tenisa niža bića. Šteta za Davidovicha, meč mu je stao u glupo izgubljen servis, a ovako je pitanje kad će se uopšte oporaviti.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Garin se plasirao u svoje drugo finale ove godine. Prilicno lako je nakon Zvereva dobio i Cecchinata . Secam se da smo 2013 nakon sto je osvojio juniorski RG pisali o njemu uz velika ocekivanja od ovog momka. Tranzicija iz CH nivoa je trajala prilicno dugo, sve do pocetka 2019 .Cini se da je DC nastup, iako protiv Svedske koja odavno nema izrazito kvalitetne igrace bio katalizator sadasnje igre i forme na omiljenoj podlozi.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Trece finale, ne drugo. Prvo je izgubio od Pella u Sao Paolo, onda drugo dobio protiv Ruda u Hjustona i sutra ocekuje svog protivnika posto u Minhenu padala kisa i mec Agut-Beretini je odlozen za sutra. Ovo i te kako ide na ruku Garina, imace bar malo umoran protivnik u finalu, naravno ukoliko vreme dozvoli da se odigra. Inace tek prosle sezone je dosla ta tranzicija kod Garina, osvoijo par Challenger titula, dobio neke bas odlicne sljakere, Delbonis i jos neke, i dobro je sto od ove sezone se to prenelo i na ATP touru.
        OVAKO

        Comment


        • Ok, trece, nisam se u trenunku pisanja prethodnog posta setila Pelle i SPa.

          Inace dopada mi se kako Berrettini igra, mocan servis i vrlo dobri osnovni udarci, solidan na mrezi . Odlicno se i krece ,moram reci da mi je visina 1.96 cm prilicno iznenadjenje ,posto mi iz nekog razloga na terenu nije delovalo da je toliko visok.
          Upravo Roberta je dobio u F Gstaada prosle godine, koji je cini mi se bio prilicno umoran nakon teska tri seta protiv Lasla u SF. Bas me danas jako zanimao taj mec..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • I meni je Beretini skroz ok igrac, onako netipican Talijan, visok, jak servis i fh, nije grinder ko i vecina. Kretanje i bh su mu najveci problem, mislim on se ok krece za svoju visinu ali i dalje je to nedovoljno za nesto znacajnije. Svako ko moze da ga drzi duboko na BH ima dobre sanse protiv njega. Ali bice jeben protivnik na brzim podlgoama kad vise nakupi iskustvo i sazre ili kako se vec kaze. Inace u to finale RBA nije imao bp, ugasio ga tad MAteo.
            OVAKO

            Comment


            • Nije ni BH bas rupa, pre bih rekla solidan. I sa takvim BH u poslednja dva seta oduvao naseg Filipa kome je BH jaca strana.Fino igra i slajs, vise puta je bas nadmudrio Filipa u borbi BHa u tom mecu.
              Cini mi se da se posle te titule u Gstaadu dosta mucio i sa povredama (koleno cini mi se) pa nekako na hardu nije mnogo ni igrao do Sofije ove godine gde je dosao do SF. Dvorana, ne cudi da moze servisom dosta..
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Imas pravo, i ja sam preterao sa onom rec "rupa". Da mu je bas rupa BH ne bi on uzeo dve titule i ne bi igrao ovako dobro. Hteo sam da kazem slabija strana sto je naravno i normalno, mada zna da izvuce on max iz toga sa slajsevima. Secam se pre 2 godine na challengerima, lik nije nista mogao sa BH strane vratiti, sad je to druga prica bas.

                Nego, Cicipas je dobio Gofana i sutra ce igrati za novu titulu. Mislim da ne sme izgubiti od Kuevasa, bukvalno u niti jedan udarac nije Kuevas bolji od njega i morao bi to Stefanos materijalizovati.
                OVAKO

                Comment


                • Naravno, razumemo se .. Pa nema mnogo igraca sa oba jednako kvalitetna udarca.

                  Stef ne igra nista posebno ni na ovom turniru, ali se dobro bori. Visio je protiv Davida koji nikako da odigra "krsten" mec od kako se muci sa visestrukim povredama i pokusava da podigne formu..Delovalo mi je kao da se bas zaledio u tom gemu treceg seta kada je brejknut, nakon sto nije iskoristio 3 BL,kako drugacije nego cuveni choke
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Posto smo diskutovali o Berrettiniu, evo jedan interesantan clanak iz 2017

                    https://lastwordontennis.com/2017/08...xt-gen-talent/
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Koliko je hladno u Minhenu da Roberto nosi duge carape. Jedne godine bio i sneg ..
                      Napada BH Mattea ali i sam gresi.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Raznese ga lik do sad, ne zna sta da radi Agut, nisam ga video nervozniji.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Zaista Mateo rastavlja Roberta . Uslovi bi njemu trebalo da odgovaraju , a ipak nista ne moze
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Mislim da dobija i Garina,nije se mnogo umorio protiv Bautiste a uhvatio je dobar ritam. Momak je odservirao 34 asa do sada na turniru i samo 2 puta izgubio servis a ne pricamo o cistom serveru koji ne moze nista na riternu i sa osnovne linije.

                            Comment


                            • Ma kaki server, lik bas igra sve udarce odlicno. Popravio se znatno u odnosu na prosle sezone, sjajno igra i dropove, mislim da je bar jedno 10 dropova spustio Agutu i to onako perfektno. I ja mislim da dobija Garina, bolji je od njega.
                              OVAKO

                              Comment


                              • a u Minhenu je odlozen pocetak finala zbog snega

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X