Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omiljeni igraci u Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Od golmana nema jaceg od Edvina,pozadi na prvom mestu Bane a uz njega mi se jako dopao onaj portugalac iz Ves Hema,Da Costa,pokidao je protiv djavola,veza Gigs i Geret a napad Dzons iz stouka i naravno Dimitar...

    Comment


    • #62
      Hm... Omiljeni igraci? Mrzi me sad da nabrajam sve igrace Mancestera Salim se...
      Van der Sar, Vidic i Berbatov otprilike...
      ► Pusti momenat ▌▌ Pauziraj secanja ■ Zaustavi bol ◄◄ Vrati srecu

      Comment


      • #63
        Navijas za pravi klub,dobrodosala na forum;)
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #64
          Ove sezone: Kenwyne Jones, Charlie Adam, Modrić, Nolan i Parker.

          Comment


          • #65
            Floran Maluda,John Terry,Skot Parker,Darent Bent i Glen Dzonson...

            Comment


            • #66
              Pa kao navijac ManU-a, naravno skoro pa svi... Ali najvise gotivim Giggs-a, Scholes-a, Rooney-a i naravno Vidica!

              Od ostalih, gotivim Wilshere, Agbonlahor, Bent. Mada PL je puna odlicnih fudbalera!

              Comment


              • #67
                Svi igraci Mancestera <3 Ali najvise Vidic,Van der Sar,Runi,Berbatov i Gigs,mislim oni su meni omiljeni ali i ostali igraci su sjajni npr. Park a od ostalih Luiz(on mi je omiljeni igrac inace uz Vidica)Kerol,Ceh,Dzerard,Tores,a gotivim i Suareza,Rejnu i Van Persija...Premier liga ima previse dobrih igraca da bi se izdvojilo samo nekoliko
                Last edited by Raikkonen_Rossi_Vettel:); 12-06-11, 10:36.
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • #68
                  Suarez, Dzerard, Karager, Reina, Carli Adam, Kerol... ima ih puno, ako sve ispisim, pitacete me da li imam nekog ko mi nije omiljen
                  Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

                  Comment


                  • #69
                    Posto si svez forumas, zelim ti dobrodoslicu.
                    Vidi se iz neba da navijas za Liverpul.
                    Siguran sam da u tu tvoju siru listu ima igraca Arsenala i Mancestera.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Maric91 View Post
                      Posto si svez forumas, zelim ti dobrodoslicu.
                      Vidi se iz neba da navijas za Liverpul.
                      Siguran sam da u tu tvoju siru listu ima igraca Arsenala i Mancestera.
                      Hvala na dobrodoslici. Zar je toliko ocigledno Arsavin je recimo cool lik
                      Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

                      Comment


                      • #71
                        omiljeni igrac mi je tevez bez konkurencije... covek je sam cele sezone nosio man city da nije bilo njega pitanje je da li bi bili i u prvoj polovini tabele...

                        Comment


                        • #72
                          Meni su najbolji Suarez i Gerrard a i svidja mi se Sturidge iz Chelsea koji je proveo pola sezone u Boltonu i odigra sjajno.

                          Comment


                          • #73
                            Dobrodosao na forum,nadam se da ces uzivati ;)

                            Sta ce ti Sturidge on je iz Chelsea

                            I nick ti je
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • #74
                              Ma znam da je iz ChelSKia ali drago mi je kako se snasao brzo u boltonu na pozajmici i naredjao golove a dok se Torres lepo provodio u Chelsau

                              Comment


                              • #75
                                Vidic,

                                Comment

                                Working...
                                X