Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ни грашке зноја на Новаку....никад бољи није био...
    sigpic

    Comment


    • Rece mu Anderson: "you're too good".
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Hahah pa gde pored ovoliko lepota nadje njega [emoji23]


        Hahaha jadničak, prosto mi ga žao, ne zna šta ga snašlo

        Baš surovo
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Da li je ovo najbolja verzija Novaka Djokovica?
          v3. 0

          Sent from my SM-J730F using Tapatalk

          Comment


          • Hahaha šta reći...
            Ugasite svetlo kad krenete, hvala lepo i laku noć



            Ah Nole pusaaaaa velika tebi
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Kakav lik, Bože sačuvaj

              Comment


              • Kako da se čovjek ne sažali, a da pritom i ne zaplače nakon ovakvog terora nad Kevinom?

                Nema šta, svjedočimo teniskom savršenstvu u liku i djelu ovog frajera. Kapa dole. Kakva partija.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Mislim da, posle ovoga, ni jedan Federerov fan vise ne zali zbog danasnjeg poraza.

                  Da se okrenem sjutrasnjem finalu.. Samo jednu strepnju imam: Lendl. On sa njegovim poker-face tjera svog igraca da bas daje maksimum, da zadovolji svog gospodara, njegovo velicanstvo.. A to je upravo ono sto je Zverevu falilo. Taj extra napor u kriticnim momentima, kad se odlucuje i postaje pobjednik. On je od mentalnog patuljka Mareja stvorio zvijer, mozda i odje napravi odlican posao.. Samo se nadam ne sjutra.

                  Comment


                  • "Playstationovic"

                    Comment


                    • Ja verujem da je Rodžer hteo da bi pobedio Zvereva, nikakve teorije zavere. Mislim da su sva trojica kalkulisala kad su u pitanju medjusobni susreti. Manji je bol izgubiti od Zvereva u polufinalu nego od Novaka u finalu. Pa neka priča ko šta hoće. Možda to nije istina ali ne mogu da se otmem tom utisku i to znam slučajeve da su to sva trojica radila jedni protiv drugih. Predavanja, čuda, Vimbldoni ovo ono.

                      Federer me oduševio kako i dalje igra dobro i znam, u dubini duše znam, da je baš hteo, da bi malog otresao kao budalu. Toliko od mene. <3

                      Comment


                      • Kad Djokovic igra prvi, onda je Federer namerno izgubio jer zna da ga ceka Djokovic.
                        Kad Federer igra prvi, onda je namerno izgubio jer mu se javilo da ce Djokovic da odigra neverovatno, pa na vreme da prsne.
                        Ovaj Roger je svemoguc
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kad vec pomenuh Lendla..

                          Last edited by Joker; 17-11-18, 23:00.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ja verujem da je Rodžer hteo da bi pobedio Zvereva, nikakve teorije zavere. Mislim da su sva trojica kalkulisala kad su u pitanju medjusobni susreti. Manji je bol izgubiti od Zvereva u polufinalu nego od Novaka u finalu. Pa neka priča ko šta hoće. Možda to nije istina ali ne mogu da se otmem tom utisku i to znam slučajeve da su to sva trojica radila jedni protiv drugih. Predavanja, čuda, Vimbldoni ovo ono.

                            Federer me oduševio kako i dalje igra dobro i znam, u dubini duše znam, da je baš hteo, da bi malog otresao kao budalu. Toliko od mene. <3
                            Da je bilo finale ubedjen sam da bi ga RF otresao lagano.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Isuse!



                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Vrlo lagano. Nema šta Zverev da traži protiv ovog Federera. Jednostavno je to razlika u klasi. Čovek se čak nadigravao sa Djokovićem, mislim na Federera, u ovim godinama, jedino što je chokovao kao mnogo puta inače bi ga pobedio. Brutalna igra ali zna da mora biti promišljen u h2h i da bi ga dva poraza za redom u kratkom roku uspavala kao tenisera i razbesnela fanove što uništava skor sa toliko godina i što se jednostavno ne povuče.

                                Inače mudra taktika, izlazi na megdan kada se oseća dobro, i čeka neki kiks da uzme još koji slem pošto se Novak neće više povredjivati.

                                Ovo bez ikakvog potcenjivanja gole činjenice.

                                Čovek se bori da ugrabi još koji slem jer će ga ova dvojica kako stvari stoje i kakva je ova novija generacija, vrlo verovatno prestići.

                                Jednostavno ovi iz velike trojke su medjusobnim mečevima toliko napredovali da je svako ko dodje izvana osudjen na propast. To je svojevrsna evolucija tenisa, gde imaš i levorukog igrač, imaš sve stilove igre kod trojice, svuda su dobri skoro, njih nema šta da iznenadi.

                                Njima ako su oni čisti pred sobom i ako nemaju povrede i ako su planirali formu ostali ne mogu da prismrde. To je neki drugi nivo tenisa.

                                Čak ne bi imao ništa protiv da sva trojica završe sa istim brojem GS nekako bi bila najlepša završnica.

                                Comment

                                Working...
                                X