Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja gracioznost u porazu. Nole je veliki car mnogi treba da uče kako se ponaša u porazu.

    Comment


    • a neima mu ni hanume u boksu...

      Comment


      • Ovo, drage kolege, nema veze ni sa umorom, ni sa prehladom, ni sa rasporedom.. Zverev je bio bolji. Medjutim, mnogi se odje ponasaju kao da ne znaju koliko su male margine u tenisu, koje preusmjere u potpunosti tok meca. Da je malo bolji postotak prvog servisa bio, da je malo vise lakih poena imao, odrazilo bi se to i na njegovu, a i na Sasinu igru. Ovako, upali su u kolotecinu u kojoj Novak mora krvavo da zaradi svaki poen na svom servisu, a to je situacija u kojoj se Zveki osjeca bezbjedno, jer nema nista da izgubi. I nikako ruka da mu zadrhti. Onako, kad te presjece Novak sa nekoliko hiruskih servisa i upropasti ti neki prethodno krvlju zaradjen poen, u sledecem tvom servis gemo eto loptice na ram reketa, eto gubitka kontrole i ode sve u persun. Ali ne i ovog puta. Nikako ga servis nije htio i jbg..

        I samo jos jedna stvar: batalite podcjenjivanje ovih omladinaca. Ja stvarno ne znam sta jos treba da urade, da bi ih ljudi s razlogom shvatili kao ozbiljnu prijetnju za sledecu sezonu. Ovo je ludacki nivo tenisa koji je pokazao Zverev. I mentalno i fizicki. Kacanov ista prica u Parizu. Borna i Cici su klekli u Sangaju i Torontu, ali i da su osvojili, neki bi odje pricali kako nikad nista od njih. Ovo je fenomenalno sta smo vidjeli od njih ove sezone.

        Comment


        • Govorio je na Rts-u pre mesec dana o tome da je u periodu izmedju '16 i '18 izlazio na teren bez zelje, nije ga bilo briga da li pobedjuje ili gubi. To je kao sto sam ja u pocetku dijagnostikovao "sportska depresija". Ona je i dalje prisutna ali ne u onoj meri. Nadamo se da ce moci to donekle da zaleci. Opet, ne mogu da zamislim jednog Nadala da ovako nesto sebi priredi i svojim navijacima.
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Kapa dole za momka

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by radostan dan View Post
              a neima mu ni hanume u boksu...
              Hahhhahahahahaaha...

              Comment


              • Jeste bio bolji,ali zasto ae Novak predao u poslednjem gemu??to je pitanje...i sta mu je sa fizikalijama ponovo??Ko na pocetku sezone

                U Sinsiju je igrao 4 meca u 3 seta preko 2 sata i onda u 5tom zbrisao Rogera sa terena

                Comment


                • Ogroman problem u ovom match upu za Novaka je bekend. Zverev je jedan od retkih igraca koji ima jaci i mozda bolji bekend (kada ga dobro igra i kada ne srlja) od Novaka. Novak i protiv Nadala i Rogera moze da dominira bekendom, da ceka greske, al kad Zverev igra kao danas Novak nema resenja. I ovo je vec drugi mec u karijeri da mu se ovo desava, drugi put u finalu.

                  Primetio sam da u Londonu Sasa servirao brutalno dobro, i danas a i opcenito bas je popravio servis. Reko sam da treba malo da legne saradnja sa Lendla, odlicno za njega je da je osvoijo najvecu titulu u karijeri, sad lepo na odmor pa mogu da zapocnu pripreme i naredna sezona da se baci na Slemove. Danas je pao u drugog seta, samo sreca sto je imao grogiranog Novaka pa to ga nije kostalo. Napravio rani brejk, pa odmah dosao ribrejk, pa opet brejk i onda izvuce 15-30 i 0-30 u naredna dva servis gema s tim sto Novak ispoklanjao boga i oca u tim gemovima. Trebace jos da radi na konstantnosti, ali ne sumnjam da je na pravi put.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Hahahgahghaghahgahghag, pa zar od Zvereva, jebote.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Hahahgahghaghahgahghag, pa zar od Zvereva, jebote.
                      e red je da i njih malo sprdas, dosta Rogera stalno zezas
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Auuu, ovo je bilo znakovito. Ovo je bio pecat buduceg dominatora u tenisu, zasigurno. Slomio ga je njegovim oruzjem, nevjerovatno. Mislio sam da to nikad necu vidjet

                        Comment





                        • и колико беше бодова узе Ноле на крају овде?
                          Last edited by Žika; 18-11-18, 19:56.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Pričate o nekom ko je imao nevjerovatnih pola godine tenisa ako izgubi nije kraj svijeta, sve zacrtano je ostvario.

                            Ma zna se već uvek ista priča sto puta ispričana, predstoji nedelju dana kukumakanja, pljuvanja i omalovažavanja lika Novaka Djokovića do prve sledeće pobede kad kreću preterivanja, dizanja u nebesa i razmorazna lupetanja od očekivanja tipa “ima da se naosvaja slemova bar još 10 komada” itd

                            Ne vredi čitati.

                            Čestitke Saši!!

                            Čestitke Noletu na neverovatnoj sezoni, pravac odmor negde u tople krajeve sa decom, resetuj se, odmori od tenisa itd pa se gledamo u Australiji ili gde već pozz
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Da nema Nola, ne bi bilo ni Vavrinke kao multislem sampiona, ni Zvereva kao masters sampiona... Jbg pomaze.
                              Moze i ovako, da nema Nola RF i RN bi imali 80 mastersa, 10 zavrsnih Nadal bi i to imao u vitrini kao i kompletirane masterse i 50 GS titula. 😉
                              Originally posted by Chiwwi View Post
                              Koja gracioznost u porazu. Nole je veliki car mnogi treba da uče kako se ponaša u porazu.
                              Pogotovo forumasi i komentatori na zutacima od medija.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ma dobro, nisam ja nikad imao dilemu koliko njihov matchup može biti dobar i zanimljiv, ali žao mi je što nakon četiri odigrana meča u svakom od njih je jedan od igrača bio u dosta lošijem izdanju od drugog

                                Zverev sa ovakvim nivoom može biti 'contender' na svakom velikom turniru, ali i dalje je nepoznanica da li je u stanju u kontinuitetu igrati ovako

                                Vakat je za Slamove
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X