Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi bilo lose da nasi komentatori u paru rade prenose. To je nesto sto se slabo praktikuje na ovim prostorima, a verujem da bi bilo zanimljivo.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Iz prve ruke, prenosi Pralica -.-
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ne bi bilo lose da nasi komentatori u paru rade prenose. To je nesto sto se slabo praktikuje na ovim prostorima, a verujem da bi bilo zanimljivo.
        Smiljan Banjac i Pesikan

        Comment


        • Najgotivniji teniski komentator je bio lik s' početka rada SK TV. Posle je prenosio moto sport i šta ti ja znam šta sve. Nisam ga dugo čuo da radi nešto.
          Viško je nažalost najbolji od ponuđenih. I normalno da je počeo da smara kada je toliko dugo u poslu.
          Govedarica je dosadan. Pralica nije školovan. Itd..

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            Najgotivniji teniski komentator je bio lik s' početka rada SK TV. Posle je prenosio moto sport i šta ti ja znam šta sve. Nisam ga dugo čuo da radi nešto.
            Viško je nažalost najbolji od ponuđenih. I normalno da je počeo da smara kada je toliko dugo u poslu.
            Govedarica je dosadan. Pralica nije školovan. Itd..
            Mislim da mislis na Dzankica
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Niko kao Visko...10 mesta ispod svi ostali na gomili sto se mene tice :fact:
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pa kazu Govedarica puno prica.. Mi u Crnoj Gori imamo jednog lokalnog fenomena sa foto-pamcenjem, Nebojsa Sofranac.. e kako taj drobi, brale moj, ne biste znali na kojoj ste planeti posle njegove partije prenosa.

                Comment


                • Ne znam zašto se ne praktikuje komentarisanje u paru.

                  Na Zapadu tako rade sve sportove i mnogo je bolje.

                  Comment


                  • Dajte tu anketu kao i posebnu temu za komentare.
                    Valja prekriti vreme do nove sezone
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ne bi bilo lose da nasi komentatori u paru rade prenose. To je nesto sto se slabo praktikuje na ovim prostorima, a verujem da bi bilo zanimljivo.
                      I ovako previše melju - dvojica znači duplo više

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Mislim da mislis na Dzankica
                        Bravo! Džankić.. Nisam mogao da se setim.. Najgotivniji komentator na SK.. Čak je bio i na forumu neko vreme..

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Bravo! Džankić.. Nisam mogao da se setim.. Najgotivniji komentator na SK.. Čak je bio i na forumu neko vreme..
                          Jeste, skroz opusten lik, cesto i slao poruke i pitao kako je prenosio, da li je sve bilo ok
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Marko11 View Post
                            Ne znam zašto se ne praktikuje komentarisanje u paru.

                            Na Zapadu tako rade sve sportove i mnogo je bolje.
                            Tako je. Ja sam "za". Govedarica i Boca Obradovic bi bili savrseni par.
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • I dalje prati forum ako nekog zanima.

                              Comment


                              • Nije to ništa loše da svi oni prate bar forum vezan za matičnu kuću. A usput i da pogledaju neki svoj meč koji su komentarisali - možda bi shvatili gdje griješe.

                                Comment

                                Working...
                                X