Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Govedaricu bi slusao 24/7. Pozdrav Ivane brate
    OVAKO

    Comment


    • Valjda će Viško večeras...

      Comment


      • Dogurase nekako do drugog tb
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Valjda će Viško večeras...
          Ne znam, valjda, secam se da je znao da ode u London ali nije prenosio
          Ckupo bilo, sada su valjda bogatuni

          Cilkanova 29ta greska iz fh
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Više od 10 prilaznih forhenda izbacio Čilkan u meču.
            Čestitamo!
            sigpic

            Comment


            • Greote, bez calendza..

              Comment


              • Ima li glupljeg igraca od Cilkana?

                Comment


                • Ne znam sta se desi Marinu pa bljesne tu i tamo, napravi nesto, on je za mene bas, bas tanak, dal u mentalnom smislu, dal mu neki drugi andrak fali, ali je katastrofa, bez obzira i na talenat i na neko da kazem znanje.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ima li kakvih kvalitetnijih strimova?

                    Ako ima postavite molim vas, ja nemam SK.

                    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Marin Cilic, svjetski prvak u gubljenju dobijenih meceva, je ove godine pobijedio Novaka u izgubljenom mecu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        Ima li kakvih kvalitetnijih strimova?

                        Ako ima postavite molim vas, ja nemam SK.

                        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


                        Ce da nadjemo, jos je rano.
                        Oces ace?

                        Ovde uvek ima dobrih strimova

                        http://livetv.sx/enx/
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sa sjetom će se Čilić sjećati pobjede protiv Zvereva kad je ovaj tek počinjao. Već je 1:6 h2h. Kako god Saša igrao, makar mu je ta pobjeda zagarantovana.

                          Kad Marin završi karijeru, biće porazno za njega kad pogleda h2h sa ostalim igračima koji su bili pri vrhu ATP liste, a bogami i šire. Porazno za igrača takvog renomea.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Nadam se da ce I. Govedarica veceras komentarisati Novakov mec. Bice tu dosta riterna nalik onom iz '11.. Evo i potpis sam posvetio doticnom
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Govedarica je najbolji.Napravite anketu Govedarica ili Viskovic da vidimo ko ima vise fanova.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Marin Cilic, svjetski prvak u gubljenju dobijenih meceva, je ove godine pobijedio Novaka u izgubljenom mecu.
                                Ćilič je ove godine odigrao 2 odlična meča protiv NOvaka i to je sve što je dobro napravio ove godine.

                                Comment

                                Working...
                                X