Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 Malaysian motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ne ja pokusavam ukazati da je motor izgleda ok, ali da netko unutar tima za**be stvar na drugim dijelovima. Sada ispada da je problem u elektronici, jer je “proradilo” nakon sto su doveli onog lika iz superbikea ako se ne varam. Yamaha je prvi dio prosle sezone bila izrazito konkurentna i sad ovaj kraj. Tako da je moje misljenje da je motor ok, ali na drugim dijelovima je netko dobro zaje**o.

    Za Vinalesa se ne slazem. Po meni ima cisti pshicki problem u prvom dijelu. U drugom bude jako dobar, no dok to krene, on vec puno zaostaje. Evo ovu trku, najbolji mi je ritam na treninzima imao, pratio sam sto live timing sto tv. Padne kisa, covjek od Rossija 2 sek zaostaje i od Zarca. No dobro, svak ima svoje misljenje...

    Comment


    • #32
      Originally posted by jpmontoya View Post
      Ne ja pokusavam ukazati da je motor izgleda ok, ali da netko unutar tima za**be stvar na drugim dijelovima. Sada ispada da je problem u elektronici, jer je “proradilo” nakon sto su doveli onog lika iz superbikea ako se ne varam. Yamaha je prvi dio prosle sezone bila izrazito konkurentna i sad ovaj kraj. Tako da je moje misljenje da je motor ok, ali na drugim dijelovima je netko dobro zaje**o.

      Za Vinalesa se ne slazem. Po meni ima cisti pshicki problem u prvom dijelu. U drugom bude jako dobar, no dok to krene, on vec puno zaostaje. Evo ovu trku, najbolji mi je ritam na treninzima imao, pratio sam sto live timing sto tv. Padne kisa, covjek od Rossija 2 sek zaostaje i od Zarca. No dobro, svak ima svoje misljenje...
      Najžešće mi je kad ljudi opravdavaju svoju grešku jer su mišljenja različita. Nisi dobro pratio vrlo je prosto. Pišeš i stvari koje nisu vezane trpaś kišu pa ovo pa ono. Već sam ti fino objasnio šta je "caka" u prvom delu i ti opet teraš isto. Očigledno iz nekog razloga o njemu imaš negativno mišljenje pa je džaba šta god ti ko šta kaže. Prvo poveži stvari kako valja kod sebe pa tek onda probaj da analiziraš.
      Za motor ne znam što sad na bilo šta ukazuješ kad uopšte nismo od toga krenuli. Ako ovo bude fukncionisalo i na startu naredne sezone pa možda stvarno se ispostavi da je ovo puno pomoglo.

      Comment


      • #33
        Vinales je najbolji, pravdao sam svoju gresku jer sam rekao da su misljenja razlicita. Ne pratim dobro. Sad sam sve shvatio...

        Comment


        • #34
          Nek njih dvojica dobiju u 2019 kompletno dobru Yamahu od starta pa će pokazati koliko mogu

          Comment


          • #35

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • #36
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment

              Working...
              X